Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

D (Út, 5. 3. 2013 - 10:03)

Za zásilnění a domácí...Nejak se mi vyraz "domaci nasili" zajida.

Ne snad proto, ze bych neveril, ze existuji nejaci muzi, kteri biji sve zeny nebo je obcas nuti k nekonsensualnimu sexu (i kdyz je legitimni otazkou, zda ma zena vubec pravo odmitnout svemu manzelovi sexualni satisfakci, kdyz ji tento o ni pozada).

Spise mi vadi to, ze vyraz "domaci nasili" neprimo implikuje, ze v partnerskych vztazich je to vzdy jen muz, ktery ublizuje zene, a nikdy ne naopak.

Ve skutecnosti vsak rafinovane a manipulativni zenske skodi muzske casti lidstva daleko vice nez opacne.

jan (Út, 5. 3. 2013 - 09:03)

to musi byt odvaz prijit takhle o koule. to dilema jak to priznat manzelce nebo pritelkyni. to je fakt masakr kdyz by to clovek chtel zatajit a on pak na to prisla pri milovani. jak by asi reagovala. hele kde mas koule? kam se ti ztratili??? to musi byt husty! co si vymyslet. prece clovek neprizna ze mu je vyrizla nejaka stetka co s ni zahnul.

Tony (Út, 5. 3. 2013 - 06:03)

Musí to bejt zajímavý probudit se ráno bez koulí!

Dana (Po, 4. 3. 2013 - 13:03)

Jasně a bez umrtvení a před více holkama. Ponížit ho a ublížit jako to dělal on hajzl.

Lenka (Po, 4. 3. 2013 - 13:03)

Za zásilnění a domácí násilí okamžitě vykastrovat jako v Pastičkách !

Klára (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Ježiši vidělam jsem kastraci hřebce u chlapa si to neumím ani nechci představit co by se vám na tom mohlo líbit .

! (Ne, 3. 3. 2013 - 11:03)

BACHA DNES PRIMA FAMILY : V 22.55 PASTI,PASTI,PASTIČKY VŠICHNI POVINNĚ KOUKAT POTÉ ZDE NAPSAT ROZBOR FILMU A ÚVAHU . PRÁCE BUDE MÍT ROZHODUJÍCÍ VLIV NA ZNÁMKU ZA DRUHÉ POLOLETÍ !!!

! (Ne, 3. 3. 2013 - 00:03)

Musí se sejít hodně dominantní žena s hodně submisivním mužem . Některým dominám se líbí a vzrušuje je, že jako její otrok si už nezašuká !

Milan (So, 2. 3. 2013 - 21:03)

Jak by bylo na světě hned...Kdyby chlapi po 50 byli kastrováni, tak potom staré ježibáby by se měli utratit, ne?

scorpion (So, 2. 3. 2013 - 19:03)

Chlapi po 50 povnně katrovat...
Dámo je to nesmysl a chceš-li vidět pořádného chlap přijd a budeš mě boty lízat

:)) (So, 2. 3. 2013 - 17:03)

Tý vole alkohol do koulí jo - to musím říct v hospodě - na ten účel je ho ty vole škoda !!! :)

Dan (Pá, 1. 3. 2013 - 23:03)

Nejbezpečnější kastrace bude pro tebe ty uchyláku,potřebuješ ji jako sůl.jen,aby ti nějaká hezká baba udělala,aby jsi ten svůj návod vyzkoušel,co ty na to?

Petr (Pá, 1. 3. 2013 - 22:03)

Nejbezpečnější kastrace doma bez chirurgického zásahu je pomocí obyčejné injekční stříkačky a jehly. Vše
dostanete v prodejně zdravotních pomůcek. Stříkačku naplníte alkoholem 98% a vpíchnete do každého z varlat.
Opakujte několik dní. Trošku to bolí, jakmile to po dni nebo dvou odezní, tak vpíchněte alkohol znovu.
Varlata vám odumřou po pár dnech a začnou se scvrkávat. Poté můžete regulérně navštívit lékaře, požádat o
vyšetření a odumřelá varlata si nechat odstranit, stejně vám tam budou už na nic.

Milena (Pá, 1. 3. 2013 - 16:03)

Samozřejmě tu nehodu měl s rodiči,měl více jizev i na nohách,musel být pěkně dobitý,ten je postižený na celý život,upozornila mě na to kamarádka,proto ho nenechali ani koupat nahatého jako se koupali ostatní klucí,vypadalo dost děsivě.

Milena (Pá, 1. 3. 2013 - 16:03)

Viděla jsem malého možná 5 letého chlapečka u vody a když mu sundali plavky a myli ho bylo vidět,že je vykastrovaný,měl tam jen jizvu a penis měl jen odhalený žalud a to ještě na půl schovaný v břiše.Měl prý autonohodu a tam se mu to stalo,chudák.

!!! :() (Pá, 1. 3. 2013 - 13:03)

No tý vole a ještě by o tom rozhodoval nějaký slepičí tribunál, né ! Moje stará chtěla psa ,no né psa, yorkšíra tu krysu ,tak ho má - chodím ho venčit já! Kdybych jí ukázal ,že má doma nějaká Radka ( jako v tom prvním příspěvku ) eunucha ,tak by ho chtěla určitě taky ! V tady tom bordelu ,by nás slušné vykastrovali a hajzlové by s našima starýma zahýbali ! Tak bacha na to slepice !!! Váš Richard

Lea (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Ono to na první pohled...V každém případě agresivita samců po vykleštění rapidně klesá.Lhostejno,jdeli o samce hospodářských zvířat,nebo o muže.Je nesmyslné a zřejmě nikdo nechce paušálně kastrovat muže.Naproti tomu je nesmyslný zákon,který umožňuje kastrace sexuálních deviantů,prznitelů a vrahů dětí jen když s tím oni souhlasí.Můžeme se brzy dočkat zákona,který bude podmiňovat udělení doživotního vězení sériovému vrahovi jeho souhlasem.

Rony (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Jak by bylo na světě hned...Ono to na první pohled vypadá hezky,jen je problém v tom že není všechno zlato co se třpytí.Proč by muž měl bez vážných důvodů být kastrován?Jestliže se mnozí dopouštějí špatných věcí,pak to není v to že nejsou kastrovaní,ale v jejich špatné vůli.Koneckonců,takový zásah ještě nikoho nepředurčuje být "hodný",to je vždy na charakteru každého.Naděje a budoucnost pro tenhle svět nejsou kastrovaní muži,ale lidé s morálkou a pevným charakterem,kteří se chovají lidsky.

Silvie (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Jak by bylo na světě hned méně násilí a válek kdyby se to dělalo jak píše Květa. Fandím chlapům co se nechávají kastrovat, to je naděje a budoucnost pro tenhle svět. Někdo tady už psal, že by měla být kastrace povinná od určitého věku. Starý páprdové by aspoň zklidnili a věnovali se něčemu užitečnému.

Rony (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Muž má být využit k...To si jako děláš prdel nebo to myslíš doopravdy?Podle tvé logiky by se to stejně dobře mohlo uplatnit i naopak,co říkáš?Docela zapomínáš,nebo spíš schválně opomíjíš,že lidé nejdou v žádném případě ani ohledu přirovnávat ke zvířatům které se kleští a jsou určena na porážku atd.Ale tvé názory ti nejde zazlívat,pokud jsi feministka.Ony tvoří tupé společenství blbek které komplikují život sobě i druhým,takže bacha na ně.

Reklama

Přidat komentář