Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

poloeunuch (So, 9. 3. 2013 - 11:03)

My jsme odstranili zatím jedno varle a i tak to byl adrenalin jak bejk. Komplikace žádné, jen trochu otok ale ten za pár týdnů opadnul. Není to nic složitýho. Na umrtvení jsme použili emla krém a nacpal jsem se práškama na bolest. Řez celkem nebolel ale pak to nebylo nic moc i přes ty prášky. Při odstřihnutí varlete jsem myslel že se bolestí poseru. V plánu je pak i to druhý. A možná už brzy.

D (Pá, 8. 3. 2013 - 12:03)

Ten film byl natočen podle...Pokud jsou u vetsiny savcich samcu varlata ve vaku mimo zbytek tela, je snadne je usmiknout.

Rijana (Pá, 8. 3. 2013 - 11:03)

Taky si myslím, jako z filmu...Ten film byl natočen podle reálu.Tento příběh,věřte,nevěřte se skutečně stal.

Ty, (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

bych vykleštil Ravalopa...to by se ti nepovedlo - on tam nikdy nic neměl

Evžen (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

Taky si myslím, jako z filmu...Já bych to nebral na lehkou váhu.V životě se někdy stanou příběhy,které by člověka ani nenapadli.Fakt je to,že pokud člověka uspí,lze mu dělat cokoliv.

Marek (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

To je vymyšlený...Taky si myslím, jako z filmu pasti, pasti, pastičky.

Jan (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

Když to ženská chce tak to...To je vymyšlený...

Jarda (Pá, 8. 3. 2013 - 09:03)

Myslím, že dobrovolně se...Když to ženská chce tak to udělá.Já si v pátek pěkně užil a v sobotu před polednem se probudil.Když jsem na záchodě zjistil,že kulky nemám byl jsem v šoku.Mám ji zažalovat a živit bulvár,společensky se znemožnit?Můžu se jen vztekat,nic víc.

(Pá, 8. 3. 2013 - 09:03)

bych vykleštil Ravalopa Romika

Milan (Čt, 7. 3. 2013 - 17:03)

Myslím, že dobrovolně se vykleštit nedá nikdo.

Tomáš (Čt, 7. 3. 2013 - 16:03)

Chudák pejsek to asi muselo bolet,když jsi mu nechala vyštípnout kuličky.

Tina (Čt, 7. 3. 2013 - 11:03)

Tino a ty máš doma dobře...Samozřejmě mám a vyšlapuje.Cvičák už nepotřebuje,je dobře převychovaný.Ví kde je jeho místo.Dělala mu to veterinářka u nás.Chtěla za to jen ty jeho kulky co z něho vyřezala.Byla jsem spokojená,ona také.

Richard (St, 6. 3. 2013 - 20:03)

Tino a ty máš doma dobře vychovaného eunucha ? Chodíš s ním na cvičák ? Kolik stála kastrace ? Kdo mu to dělal kde a za kolik ?

Milan (St, 6. 3. 2013 - 17:03)

Právě proto,aby muž zrovna...Aby ti ten pes nenatrh prdel.:D

D (St, 6. 3. 2013 - 16:03)

Právě proto,aby muž zrovna...Jak souvisi kastrace s egem? A proc by mela kastrace vest zrovna k poslusnosti? Spis si myslim, ze vede predevsim k salamismu.

A ze by odstraneni varlat automaticky chranilo pred sebevrazdou, o tom tez silne pochybuju.

Spis bych se domnival, ze nejaky vztah zalozeny na zenske dominanci a muzske submisivite se muze drive ci pozdeji omrzet, a kastrat pak skonci jak bez kuli mezi nohama, tak bez dominy (a mozna i bez obydli, a s vyzivovaci povinnosti na krku).

V takove situaci je velmi snadne si to hodit.

Tina (St, 6. 3. 2013 - 15:03)

Ono nuceni, donucovani ci...Právě proto,aby muž zrovna tak jako pes,byl dobře vychovatelný a bezvýhradně poslušný.Musí být bezpodmínečně vykleštěn,aby se potlačilo jeho ego.Potom výchovu přijímá s vděkem a myšlenka na sebevraždu ho ani nenapadne.Myslí jen na to jak vyhovět své paní.

D (Út, 5. 3. 2013 - 15:03)

Pod pantoflem je ten kdo chce...Ono nuceni, donucovani ci vydirani ma ruzne formy a ruzne stupne.

Prevazujici verejne mineni je vsak takove, ze pokud je podrobena jakemukoli kontroverznimu zachazeni zena, je to vzdycky obet, a tesi se siroke verejne, medialni i institucionalni podpore.

Stane-li se vsak cokoli podobneho muzi, je to vzdycky "vul, ktery si za to muze sam".

Proto tez muzi, ktere jejich partnerky tyraji at jiz psychicky, nebo fyzicky, radeji drzi hubu a krok, a pravy stav veci nepriznaji ani sobe samotnym, natozpak komukoli jinemu.

Nestoji o to, aby s nimi nejenze jejich partnerka i nadale vyjebavala doma, ale aby jeste navic byli i kazdemu venku pro smich.

Nepatrna mensina takovychto muzu to nakonec resi vrazdou (nekdy i nekolikanasobnou), podstatne mene nepatrna mensina sebevrazdou, ale pokud jde o dovolavani se nejake vnejsi pomoci, v uvahu prichazi maximalne navrh na rozvod (pochopitelne se vsemi drastickymi ekonomickymi dusledky, ktere z toho pro tyraneho muze vyplyvaji).

R (Út, 5. 3. 2013 - 13:03)

Pod pantoflem je ten kdo chce být pod pantoflem ! Jako můj kámoš kretén nikdo ho nenutí debila !!!

D (Út, 5. 3. 2013 - 12:03)

Skutečnost milánku je...Myslim, ze na podstatne mene nez 95 % vedoucich mist.

Krome toho, nekdy a nekde jiz uspesne funguje pozitivni diskriminace, kdy zeny maji automaticky zajistene urcite procento kresel v ruznych spravnich ci dozorcich radach, manazerskych rancich firem, vladnich kabinetech, predsednictvech politickych stran a podobnych odborovych i jinych organech.

Nejvice jsou vsak muzi tlaceni ke zdi v domacnostech - vetsinu jich zeny suverenne dominuji, a vetsina manzelu je tezce pod pantoflem.

Pozna se to dokonce i na diskusnich vlaknech jako je toto - rada zen necha sve partnery vykastrovat, ale prakticky zadny muz neprinuti svou partnerku podstoupit treba hysterektomii.

? (Út, 5. 3. 2013 - 11:03)

Skutečnost milánku je taková ,že všude sedí z 95% ve vedoucích místech namachrovaní chlápci !!! Víme ?!

Reklama

Přidat komentář