Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

čtenář (Út, 22. 1. 2013 - 20:01)

Helena 2...Já nemůžu za to...co jí píšeš? dyk napsala hasta la vista

? (Út, 22. 1. 2013 - 16:01)

Asi věděl proč ti zahnul! Nikdy to není vina jen jedné strany a známe to jak to někdy bývá.Tak se potom nediv, že si najde milenku nebo i dvě!

Richard (Út, 22. 1. 2013 - 14:01)

Helena 2...Já nemůžu za to že jsi VYDATÁ - a on ti zahnul! Jó holka kdybys žila sólo nestalo by se ti to.....ale to téma je LÍBÍ SE MI KASTROVANÍ MUŽI !! A KROMĚ PRVNÍHO A PÁR PŘÍSPĚVKŮ TO JSOU TY POHÁDKY O KTERÝCH JSEM PSAL !

!!! (Po, 21. 1. 2013 - 15:01)

No jó, tak se nechte blbečkové vyřezat třeba rezavým srpem! Kreteni!

Viki (Po, 21. 1. 2013 - 10:01)

Jsem vykastrovaný ze...netrap se a neházej flintu do žita je dost žen které to v těle mít nemusí a přesto jsou uspokojovány

kulička (Ne, 20. 1. 2013 - 17:01)

chci nechat vykastrovat manžela s jeho svolením...je tu někdo takový kdo to udělá díky

čtenář (So, 19. 1. 2013 - 16:01)

Jsem vykastrovaný ze...Luky
Po dlouhé době zde normální příspěvek a člověk. Jen škoda, že anonymně.

Všem ostatním
Vám to ta Helena nandala.... hahaha.

Luky (So, 19. 1. 2013 - 12:01)

Jsem vykastrovaný ze zdravotních důvodů a nic báječného v tom není. Partnerku jsem tou dobou naštěstí neměl a od té doby již žádnou ani nehledám. Pár měsíců potom jsem i celkem pravidelně masturboval, ale člověk časem člověk ztratí chuť, orgasmus je slabší a dýl to trvá se k němu dostat. Teď už je to rok a půl, hormony neberu, erekce je hodně slabá, sex mi tudíž ani moc nechybí, spíš si ale člověk připadá jaksi nekompletní.

? (Pá, 18. 1. 2013 - 10:01)

Tady jsou jen pořádný kusy hovězího!

Helena II (Čt, 17. 1. 2013 - 21:01)

Toto už poznám. Všetci sú blázni, iba ja som lietadlo.
Sem chodím zriedka, lebo viem, že tu je akurát tak vrátnica psychiatrie a tiež aj, čo asi tak nové sa tu dozviem. Por lo tanto, hasta la vista médico!

mamut (Čt, 17. 1. 2013 - 14:01)

Nechte se vyšetřit u psychiatra. Kastrát není muž. A ty zhovadilosti, co tu popisujete, jsou fakt výplody chorého mozku. Jděte k doktorovi dřív, než bude pozdě.

Helena II (St, 16. 1. 2013 - 18:01)

Heleno, jestli ti znova...Že vraj je to tak. Takže, ak aj potom zostane, presvedčím sa, či to nie sú len také kecy.

Helena II (St, 16. 1. 2013 - 18:01)

To je celkem zajimavy...
Aký zaujímavý? Možno nie perfektný v tvojom ponímaní, ale primeraný okolnostiam (a funguje). Zamykám ho iba na čas, kedy je celkom bez dozoru a to preto, aby obrábal mňa a nie iné baby. Je to na základe jeho súhlasu a po vzájomnej dohode. V dohode je aj to, že ak načape on mňa, vymeníme sa. Keď si dobre pamätám, voľakedy pred najväčším orgánom našej obce mi sľuboval vernosť nadosmrti. Tak čo?
Manželstvo, ako všetko iné, je v podstate obchod – u manžela (resp.manželky) si „kupujem“, čo potrebujem a čo má (alebo, lepšie, ľahšie, zabezpečí, spraví atď) on (ona). Ničím sa mu nevyhrážam. Len som ho vopred upozornila, že ak sa mu aj tak podarí v bohovských chybách pokračovať a on bude chcieť ostať (ak teda neodpáli tam, kde mu práve bolo lepšie) v inštitúcii s fullservisom, tak len po nejakej kastrácii. Inde sa tiež dávajú „výchovné“ (- pardon) nápravné opatrenia.
Dynamika nášho vzťahu je taká, že teraz si podľa mňa každý robí to, čo má (svoju robotu aj povinnosti). Keď nezahýba, je mi dobrý ako manžel a ako samec je výborný. Že sa do toho priplietli sex problémy, je jeho chyba a ja som to vyriešila jednoducho po svojom.
Takže, ako sa to bude vyvíjať, záleží momentálne len na ňom. Ver mi, že v prípade potreby nezahyniem ani bez neho.

jen do toho (St, 16. 1. 2013 - 15:01)

Heleno, jestli ti znova zahne, tak....
Uvidíš jak pak bude miloučký přítulný kastrátek.

D (St, 16. 1. 2013 - 10:01)

Vyššie som spomenula, že...To je celkem zajimavy manzelsky vztah - davate sice manzelovi, kdy se jemu zlibi, ale soucasne ho zamykate a vyhrozujete mu kastraci v pripade dalsi nevery.

Velmi rad bych namontoval kamery a mikrofony do kazde mistnosti vaseho bytu, abych mohl dynamiku vaseho vztahu podrobneji sledovat a analyzovat.

Skutecne, dal bych petistovku za to, kdybych se mohl dozvedet, jak se to u vas bude vyvijet dal...

Helena II (Út, 15. 1. 2013 - 18:01)

s tím naprosto souhlasím...Vyššie som spomenula, že ja konkrétne som dala manželovi prakticky vždy, keď sa to dalo a keď chcel. Aj tak sa mu podarilo "urobiť bohovskú chybu", ktorú už ale vraj nikdy nezopakuje. Po tvojom povedané "skurvil sa" aj tak. No ja verím, že chybu už nezopakuje. Jednak ho (po dohode) zamykám a tiež som mu povedala, že ak po budúcej "bohovskej chybe" z našej domácnosti neodpáli, bude modifikovaný.

Helena II (Út, 15. 1. 2013 - 17:01)

Tak se k manželovi chovej...Kde bude asi pravda?
Kde je pravda, to sa dozvieš vtedy, keď budeš so svojou ženou obchodovať presne tak, ako s tou štetkou. Skús si predstaviť, že tvoju ženu prefikneš (tak, ako tú štetku) - teda ona ti dá, vždy, bez ohľadu na to, či bude uťahaná, či bude mať migrénu a pod. Ver mi, že to vydrží. Skončíš za hodinu, dve? Zaplatíš a vybavené. O decká sa postaráš ty, navaríš si sám a o upratovaní ani nehovorím, atď. Od štetky to predsa tiež nežiadaš. O nejakej blízkej osobe v noci pri sebe tak leda snívaj. Okrem toho, ak je tá štetka vyslovene nepojazdná, trčí v garáži a nie na ceste. Mám za to, že harmonogram všetkých nesleduješ a nevieš, ako sú v prevádzke.
Ja konkrétne som dala manželovi prakticky vždy, keď sa to dalo a keď chcel. Tým "dalo sa" myslím napr. to, že ak mám chrípku a 39,2 hádam by si ma nechcel práve vtedy pretiahnuť. No a aj tak sa mu štetka (ibaže nie pouličná) podarila. Len mi prosímťa nepíš, že tomu môjmu bolo málo. (Ale to už som vyriešila.)
Urobení parchanti? Keď si môj muž a vieš, že som plodná, sprav si detí, koľko ty chceš a prestaň, kedy ty chceš. Keď chceš skončiť s robením parchantov, dáš si podviazať vajcia a fertig.
Celý život živil? Keď je žena zamestnaná, nepáči sa ti, že máš doma nejaké roboty spraviť aj ty, lebo sama nestíha (uťahaná, migrény a pod.). Ak nie je zamestnaná, musíš ju celý život živiť, ty máš zas problém.
Ešte nejaké ďalšie brejle?

Max (Út, 15. 1. 2013 - 13:01)

Tak se k manželovi chovej...s tím naprosto souhlasím když už nechtějí zrovna vyvíjet aktivitu,kdyby se nechaly přefiknout neříkám,že všichni,ale většina chlapů by se nekurvila

... (Út, 15. 1. 2013 - 13:01)

Tak se k manželovi chovej tak, aby za těma štětkama nemusel? Vaše výmluvy na bolest hlavy, migrénu a utahání a ještě aspoň deset výmluv a ty štětky to nemají.Tak kde bude asi pravda.Vám jde hlavně aby vám udělal parchanty a pak vás celej život za to živil! Vyčůraný jste jak babičiny brejle!

Helena II (Út, 15. 1. 2013 - 11:01)

já jsem pro ještě bych k...No a ja ešte tých, čo bez gumy pretiahnu nejakú štetku na výpadovke, potom doma svoju ženu a tá si potom kvôli kadejakým podivným javom medzi nohami musí nechať liečiť maternicový krčok a horšom prípade nechať vyrezať maternicu aj s vaječníkmi. Tak by to mali na fifty-fity vyrezať aj jemu. Lenže u nás je on v takom prípade z obliga a žena si vyžerie všetko.

Reklama

Přidat komentář