Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Dana (Út, 15. 1. 2013 - 10:01)

plně souhlasim mužská...já jsem pro ještě bych k těm deviantům přidala pachatele domácího násilí na ženách a dětech a neplatiče výživného,aby jim byla znemožněna lumpárna kterou už udělali zplodit děti a vykašlat se na ně

Pavel (Ne, 13. 1. 2013 - 22:01)

Helena II

Helenko, písni mi prosím na [email protected], tady to opravdu nemá úroveň, jen se podívej, v pátek jsem tady něco nadhodil a jak to dopadlo.
Díky Pavel

Martin (Ne, 13. 1. 2013 - 18:01)

Ahojky taky jsem se nechal...Cauky!Take se trapim.Ziji dlouhodobje bes partnerly a us to je k nevidrzeni.Nemuzu spat a kazdou chvili slzi v ocich.Take si chci nechat vikastrovat,ale nevim kam zajit.Kdys tak porat na meil [email protected] Martin

sam (Ne, 13. 1. 2013 - 16:01)

sam
Je to správna adresa?HELENO JETO TAHLE [email protected]

Helena II (Ne, 13. 1. 2013 - 15:01)

Heleno II napiš na...sam
Je to správna adresa?

sam (Ne, 13. 1. 2013 - 12:01)

Heleno II napiš na z,[email protected]

Helena II (Ne, 13. 1. 2013 - 11:01)

Helenko II máš pravdu je to...sam

no ??

Helena II (Ne, 13. 1. 2013 - 11:01)

Idioti!No vidíš, ďalší výraz do zbierky, už to bude isto vyše polovice. Ty kvôli tomuto tuším ani nespávaš.

... (Ne, 13. 1. 2013 - 00:01)

Idioti!

sam (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

No vidíš. Práve pre toto...Helenko II máš pravdu je to hulvát a jesi chceš písnem si na mejlu. jesi ano ta dám adresu

Pavel (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

Helena II

Heleno, díky za odPověď. probEreme To Raději jinde . Srozumitelněji 2005 zavinač seznam cz

Helena II (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

Nezlob se jseš opravdu jen...No vidíš. Práve pre toto sem chodím zriedka. K debilom, volom a pod. pribudla sliepka. Zase nič k veci a nič nové.
Začnem od konca. Za ujmu na zdraví by ma snáď mohli potrestať, keby tu Pavlík hodil aspoň meil, ja by som sa s ním kontaktovala, splnila mu jeho želanie a on by si potom sťažoval (toto všetko spolu).
Dôsledky môjho jednania (písania) sú zatiaľ také, že nejaký neznámy nevychovanec si ma tu zamieňa so svojou ženou. Nehnevám sa, napísané svedčí o tvoje schopnosti umlátiť ma argumentami, odbornými vedomosťami, úrovňou inteligencie a vychovania.
Nikoho k ničomu nenútim a už vonkoncom nie ku zmrzačeniu. Iba som napísala zopár všeobecných riadkov týkajúcich sa želania jedného svojprávneho a dospelého muža.
A nakoniec. Máš vôbec nejaké povedomie o záležitostiach týkajúcich sa chirurgie? Videl si ty niekedy mňa vyzlečenú, alebo si čítal moju zdravotnú dokumentáciu, keď sa pýtaš, prečo sa ja nenechám vykastrovať? Keď mám platiť rovnakou mincou, ako ty, tak potom ty si ... (jééj, toho by sa našlo).

Oprava (So, 12. 1. 2013 - 18:01)

Nezlob se jseš opravdu jen slepice....

... (So, 12. 1. 2013 - 18:01)

A proč se nenecháš vykastrovat Ty? Nebudeš krámovat, nebudeš mít bolesti hlavy a nálady a stres před menzes! Proč nutíš muže aby se nechal kastrovat a vlastně zmrzačit? Nezlob se jsem opravdu jen slepice, která ani nedokáže domyslet důsledky tvého jednání.Měli by tě potrestat jako těžkou újmu na zdraví!

Helena II (So, 12. 1. 2013 - 14:01)

Helena II

Já s tím...Pavel
Skrátka a stručne:
1. Kastrovať muža sa dá nielen vyrezaním. To chceš práve, a len takto? Sú aj iné, a dostupnejšie metódy.
2. Čo sa týka rezenia - Už to na viacerých fórach odznelo a je to tak, že doma privátne, len tak, na takúto verejne vycapenú žiadosť ti to nikto nespraví. To by si na to asi mal ísť trochu inak (teda napísať to ináč).
Už na viacerých miestach na nete bolo napísané, že orchiektómiu spraví súkromná urológia tuším za nejakých 300 E. Dobrá možnosť sú úrazy.
Mimo normálnej cesty cez urológiu to máš najlepšie cez nejakú dominu. Tam sa s týmto tiež ale nedá len tak hrr. Ďalšiu možnosť máš samo-domo.
Podrobností (samozrejme mimo tohoto fóra) a podrobných postupov už bolo zverejnených viac a to aj v českom, či slovenskom jazyku.

Helena II (So, 12. 1. 2013 - 13:01)

Tady je to samej Vůl!!Richard a !!

Reakcia vás dvoch vystihuje hádam 95 percent obsahu tohoto fóra.
Dobrá polovica sú tu nadávky typu debil, vôl a podobne. Možno tretina sú rozprávky typu Lada, Čapek a spol. Našli sa tu aj nejaké opakované texty typu lomo,molo,lomo,molo ... No a medzi tým sa prakticky strácajú relatívne normálne príspevky o kastrácii mužov - to na stránke "Líbi se mi kastrovaní muži". Pritom na doktorka.cz je priamo téma "kastrace".
Aj keď už sa to tu zvrtlo výslovne na tému kastrácia, aj tak sa tu dokopy nič normálne o kastrácii nepíše. Ja som si na začiatku myslela, že keď sa chcem dozvedieť niečo podrobnejšie o kastrácii mužov, stačí mi zadať do google kastrácia alebo kastrace muže a hodí mi to stránky, kde sa o tom niečo dozviem. Tu som sa dozvedela figu borovú. Niečo rozumné tu popísal snáď "D".
Keď porovnám úroveň tohoto fóra s inými, napr. na eunuch.org alebo sexopedia.ru, tak toto tu je úbohosť.

Richard (Pá, 11. 1. 2013 - 23:01)

Já zas mám hrozně rád ty pohádky od Lady nebo Čapka člověk se tam aspoň zasměje !

!! (Pá, 11. 1. 2013 - 22:01)

Tady je to samej Vůl!!

Pavel (Pá, 11. 1. 2013 - 21:01)

Helena II

Já s tím Heleno souhlasím, ale není nikdo, kdo by mi ten zákrok provedl... V tom je ten problém....

Helena II (Pá, 11. 1. 2013 - 14:01)

Erika
No, keby to tak bola pravda, čo píšeš... Ten výkon kastrovaného muža po šesťdesiatke je fakt rekordný. Ja som už mala viacerých, bol medzi nimi aj taký starší, ale keď si uvážim, že keby bol vyrezaný, určite ba sa do mňa dvakrát za týždeň nedostal. Tak ho si napchávaš hormónmi a viagrou. A asi sa nespraví, ostáva nevyhonený a tak to môže onedlho zopakovať. Neviem si predstaviť, ako by inak mužovi pomohla kastrácia k vyšším sexuálnym výkonom.

Helena
Pokiaľ s tým muž súhlasí, nie je ani teraz žiadny problém, aby bol kastrovaný. Otázka je, či tých tvojich 7% kastrovaných mužov je v hlavách žien alebo mužov.

Reklama

Přidat komentář