Reklama

Nevěra v lázních

Zuzka (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Při první kompexní masáži v lázní jsem byla ještě svobodná a bez kluka. Masér byl již sice starší pán, ale já nadržené takové telátko. Když mi projel několikrát kolem prsou a pak kolem pochvy, tak jsem to nevydžela a sáhla mu pod plášť na penis, který byl napěchovaný ve slipech. Nebyla jsem si první, zastavil masáž, počkal až si ho hezky postavým, sáhnul do šuplíku vyndal kondom, navlékl, pak si mi upravil a přirážel pokud se neuděla. Pak mi poslal do sprchy a bylo po klasické masáži, ale po krásné souloži. Příště jen řekl, souložit budeme až po masáži a opravdu nezklamal.

Dračice (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

No jo někteří maséři jsou šikovní ;-) ve kterých lázních se ti to přihodilo :-)

Tass (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Tak to vám gratuluji :-) to se myslím hned tak někomu nepovede svést masérku nebo maséra :-)

Jana (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Takovéto akce přímo miluji, škoda, že jich je hodně pomálu, dnes se každý bojí a má strach, aby to co se stalo někdy některá z nás nevytáhla.

Zátka (Út, 28. 6. 2022 - 00:06)

Jsem byl v lázních a byl sem věrný, nikdy jsem nezasunul, jen jsem omrdal uklizečku, ale byla to holka 19 let, říkala že je rok z děcáku a neměla jinou možnost než dělat s koštětem. Byla hezká, tak jsem ji pozval k nám co tomu řekne manželka. ta z toho měla radost a řekla že může u nás bydlet. Tak jsme tři, zatím to klape, baba se někdy proti mě spiknou, jedna vaří a druhá peče buchty, prcáme a spíme společně, jen na dovolenou jezdím sám.

Véna (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

V lázních jsem začal pracovat v šestnácti letech jako pomocná síla v provozu a když jsem po nějakém čase pochopil jak to tam vlastně chodí tak jsem si za sezónu vydělal i na novou škodovku Rapid 130. Nikdy před tím bych si ani nepomyslel jak jsou některé ženy z pravidla vdané starší dámy tak zvrhlé a chtivé náruživého sexu který mnohdy s manželem nebo jiným mužem neměli i několik let. Já osobně jsem to později začal brát jako takovou dobrou službu kterou jsem si hodně užíval a měl jsem v rukou i mnoho smyslných a nádherných zralých žen se kterými jsem udržoval i tajný vztah na dálku. Dnes je to už všechno minulost ale rád na to vzpomínám.

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 14:06)

Manželky totiž doma stále bolí hlava a nějaký odvaz nechtějí a nebo se stydí a chlap je naštvaný, že je k nepoužití a chodí za milenkou, která je akční a odvazová. A kupodivu s jiným ty manželky řádí bezhlavě jako děvky.

Patrik (Po, 13. 6. 2022 - 12:06)

Já byl v lázní a to jsem byl ještě svobodný. Jen řeknu, že se říká chlapy jsou na ženský, ale opak je pravdou. Když vám řeknu, že mimo prvního večera jsem měl každou noc paničku, která měla sólo pokoj, byla vdaná a chtěla souložit. Ty ženy si o to řekly sami.
Některé mi připadaly, že tam jezdí jen za tím. Já u všech používal kondom, protože jsem nechtěl nic chytit. Dvě krabičky jsem měl stále při sobě.

Anna (Pá, 24. 6. 2022 - 13:06)

Byla jsem v lázní několikrát a nikdy jsem tam manželovi nebyla nevěrná a přitom jsme si tam užívali. Stačí když toho druhého miluje, tak to nemá zapotřebí. Vím, ale že jsou tam jak chlapy, tak ženy, kteří tam jezdí jen za tou erotikou.

Jolana (Po, 27. 6. 2022 - 17:06)

Já osobě říkám, že jsem byla hloupá. Dvacet let jsem byla manželovy věrná a i když jsem příležitosti měla, tak jsem nezahla. Na jednou jsem dostala předvolání od soudu, že se semnou chce rozvést.
Pak jsem zjistila, že mi podváděl více jak deset let.
Po rozvodu jsem jela do lázní s tím, že si tam opravdu užiji. Když jsem jela domů, tak jsem si připadala jako ty holky s E55. To osazenstvo co tam bylo, tal mi připadalo, že je tam jem, aby by si mohly užívat. Souložila jsem také třeba pětrát za den a dost často i z jiným chlapem, nebo se stalo, že jsme také udělali skupinovku, což jsem dříve nevěděla ani co je.

Marek (Út, 28. 6. 2022 - 15:06)

Udělala jsi dobře, je třeba si užívat pokud to jde. Po šedesátce už toho člověk moc nenadělá.
Bolí kolena a kyčle, špatně se dýchá a u chlapů s tou erekcí už to také není nejlepší.

Raubíř (Po, 27. 6. 2022 - 18:06)

A užívala sis vždycky ten sex?

Jenny (So, 25. 6. 2022 - 11:06)

Tak já si zase jezdím do lázní zašukat a přítel o tom ví, není blbej. On má taky svoje bokovky. I tak se oba moc milujeme. Potřebujeme si odskočit, to je normální.

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 17:06)

A jé, dodržuješ tedy všechna přikázání?

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 17:05)

No ja byl ve Františkach a nic ono to stim sexem v těch laznich nebude tak horké

Vlasta (St, 11. 5. 2022 - 14:05)

Dobrý den Mirku. V diskuzi podvazky jsem já nebyla.

Mirek (St, 11. 5. 2022 - 13:05)

Vzorná manželka Vlasto.! Je nějaká souvislost paní Vlasty ( Vás ) zde s paní Vlastou, která v diskuzi Punčochy a podvazky iniciovala začátkem roku u Aramise přání o setkání fanynek a fanoušků punčoch ? Padla tam myslím jména Mirka, Ludmila, Pepa, diskuze od té doby utichla. Splnilo se Vám přání, jestli jste to Vy?

Vlasta (So, 14. 5. 2022 - 15:05)

Obě Vlasty spolu souvisí. Chtěla jsem, aby mi zmíněnou myšlenku pomohl realizovat, aby se toho ujal oslovený Aramis, co se podle mých představ nepovedlo, nebyl zájem nikoho dalšího mimo Aramise. Mirka ze zdravotních důvodů, Pepa bez odezvy, ani nikdo další. Velkou radost mi udělalo seznámení, o které jsem hodně stála, s paní Ludmilou se kterou jsem v úzkém kontaktu soukromě i pracovně.
Setkání v širším okruhu lidí se zatím neuskutečnilo, je ale v plánu a ráda bych tu myšlenku znovu otevřela. Můžete se připojit.

Pepa (Ne, 15. 5. 2022 - 23:05)

Dobrý den, vzhledem k usnutí debaty, jsem tento návrh nezaregistroval. Nicméně bych asi jako stále pracující nenašel na setkání prostor.

Vlasta (Po, 16. 5. 2022 - 23:05)

Dobrý večer Pepo. Člověk není živ jen prací, je nutné si umět občas i vydechnout a zpříjemnit si chvilku ve společnosti. Měla jsem k tomu určitý důvod, když jsem zmínila v komunikaci s Aramisem jmenovitě Vás, paní Mirku s Ludmilou, ostatní nevyjímaje.
Měla jsem dnes hodinový rozhovor o možné realizaci setkání, které by se mohlo uskutečnit vzhledem k blížícím se dovoleným, v podzimním termínu se zajímavým programem, aby si i pánové přišli na své. Budete nakonec možná příjemně překvapen a změníte své rozhodnutí.

Reklama

Přidat komentář