Reklama

Nevěra v lázních

Alena (So, 2. 4. 2022 - 23:04)

Asi je to v těch lázní nějaká terapie, také jsem si myslela jak jsem věrná a najednou to bylo a skončila jsem u jednoho pána v postely. Bez následků a bez závazku.

Milena (Čt, 7. 4. 2022 - 16:04)

I já jsem byla před 21 roky v lázní a také jsem jako vdaná ženská podlehla hezkým řečičkám pána večer při tanečkách a skončila jsem u něho v ložnici. Měla jsem úplně pomatenou hlavu, zapoměla jsem na manžela, děti a on byl ten jediný. Po týdnu co jsme si užívali jsme oba začali střízlivět a za ty další dva týdny jsme to ukončili. To že nosím jeho dítě jsem zjistila hned při první menstruaci, kterou jsem nedostala jako ostatně, zde píše více žen, které podlehly.
Dnes je holce dvacet let ná známost a manžel je jejím tatínkem. Nevím, zda měl manžel zpočátku podezdření, že jsem si to přivezla, ale bere to, že jsem do lázní již těhotná odjela.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 17:04)

Jsi Mileno skutečně velký pokrytec a nečestný člověk. Co když si to otočíš? Manžel, samozřejmě tvůj, si v lázních upíchne s nějakou štětkou dítě a ona ho nepodstrčí svému manželovi jako ty, (a třeba ho i nemá) a ten tvůj blbec bude platit a platit. Jsi vyčuraná, tvůj manžel je důvěřivý blb. Tvoje a lázeňského obšourníka 20letá dcera? Až si jí nějaký moula vezme, neměl by jí pouštět do lázní. Je totiž po mamince i po tatínkovi.

Jitka (Ne, 10. 4. 2022 - 21:04)

Je dobře, že jste to s manželem neřešily a máte spokojené manželství. Já jsem měla podobný případ, také jsem v lázních otěhotněla, ale chtěla jsem s manželem vyřešit a dopadlo to, že manžel se semnou rozvedl a já zůstala s naši dětmy sama a s tím z lázní jsem šla na interupci.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 17:04)

To se v lázních fakt jen šuká?

Návštěvník (Ne, 10. 4. 2022 - 21:04)

Proč si s ním něco chtěla řešit? Měla si to nechat tak a bylo by vše v klidu.

Raubíř (So, 2. 4. 2022 - 23:04)

A teď už bys do toho šla i mimo lázní?

František (St, 30. 3. 2022 - 15:03)

V lázní jsem byl několikrát, ale většinou s jedním kamarádem, protože manželka nechtěla jet, že se musí starat doma o zvířata, ale mohla, protože by to zastaly děti.
To co jsme prováděli s tím kamarádem a jak jsme byli partnerům nevěrní se budeme asi smažit v pekle. Někdy to došlo tak daleko, že jsme se ani nestačili střídat o pokoj a na jednom pokoji jsme souložili, každý se svou partnerkou. Přiznám se, nevím přesně jak kamarád, že jsem zodpovědně používal kondom.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 18:04)

Směšné - manželka se doma starala o zvířata a pantáta se v lázních choval jako dobytek.
Ale zase je fakt že on i jeho kámoš k tomu museli mít k lázeňskému sexu ochotné kravky, které třeba doma také nechaly manžílky, aby se starali o dobytek. T je ale bžunda, chlapci a děvčata!

Jana (Po, 28. 3. 2022 - 07:03)

Ještě před covidem, jsem byla prvně v lázní v Karlových Varech. To co tam proběhlo během těch třech týdnů by bylo na romám. Když pominu co tam byly ty babičky 70+, tak pokud to zrovna nebyly nějaké puritánky, tak souložili snad všichni. Nechci vypadat jako nějaká kurvička, ale řeknu, že jsem tam manželovy zahula každou druhou noc. Docela pohlední pánové i vybavení, tam byli na léčení a také chtěli.
Většina jich byla odpovědná a používali kondom, ale dost často již druhé číslo dali bez a i se udělali, ale prošlo to bez komplikací..

Cába (Čt, 17. 3. 2022 - 22:03)

Lázně jsou od toho aby se v nich prcalo, je to všude u nás i zahraničí. Jsem byl ještě za Gusty Husáka v Rumunsku, v lázních.. jméno se mi vykouřilo z hlavy, měl jsem problém se štítnou žlázou, tak mi tam tehdy poslali, výměnou. Rumuni zase jeli k nám. To byste koukali jak rumunky byly nadržené. Houby jsme si rozumněli, ale v posteli jsme se domluvili. Na recepci byla mladá holka, krásná jak obrázek, tak tu se mi podařilo prefiknout, v té době jsem byl rozvedený a málem jsem se tam oženil, Marica chtěla se mnou jet do Prahy. Přihasila se s kufrem, to bylo drama ji to rozmluvit.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 18:04)

Pán byl rozvedený, užil si, proč ne. Nikoho nepodváděl. Navíc ne blbý, protože Maricu si do Prahy s sebou nevzal.

Pavel (Pá, 18. 3. 2022 - 10:03)

Já mám také manželku z lázní. Tam jsme dokonce i počali, ale to zjistila až po a to již jsme se zamilovali a navštěvovali.

Monika (So, 19. 3. 2022 - 21:03)

Já jsem si také v lázní našla současného manžela. Oba jsme byli rozvedení a mohu říci, že to byla láska na první pohled. Na intimní styk došlo již v těch lázní, ale asi za rok jsme se vzali a máme již dvě děti.

☮✌ dřevěnej (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Jo, jedna holka mi jednou narovinu řekla: Ty bys byl dobrý genetický základ pro dítě, ale žít bych s tebou nechtěla.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 11:03)

Tak to jsi jí měl "založit".

☮✌ dřevěnej (Čt, 17. 3. 2022 - 08:03)

Teď mě z toho napadlo, že moje máma taky ráda jezdí do lázní...ne, to ne! Moje máma ne!

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 18:04)

Ženská která nevypadá jako rajda a pohybuje se ve společnosti, kde být rajdou není žádoucí, u které už je mládí pryč a do důchodu ještě pár roků, stále ještě pohledná, bez chlapa doma, si může v lázních počínat jak utržená ze řetězu. Ony ty co se tváří jako svaté mají do svatosti fakt daleko. Vopravdu, velebnosti!

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Takovej je život. Jistá je jenom matka. Otců může být i víc, ale přihlásí se k tomu jen jeden paroháč.

Ištvan Fekete (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

Jsem rád že jsi se podělil s námi tady o osobní zkušenosti.
A otázka tobě zní:Přihlásil si se hned k tomu jako chlap potom co milenec tvé ženy z ní slezl a vykropil ji hrobku a ustlal po nich postel?

Reklama

Přidat komentář