Reklama

Nevěra v lázních

Vlaďka (Pá, 3. 2. 2023 - 08:02)

Nejsem asi jediná, ale stále byla najivní. Do lázní jsem jela čerstvě rozvedená bezdětná ženská. Okamžité nabídky mužů byly obrovské i když jsem to neměla napsané na čele. Většina mi vyprávěla jak mají vyřešenou budoucnost, že jsou šťasně rozvedeni. S jedním sympatickým pánem jsem navázala vřelý vztah, který jsme každý den pečetili sexem někdy i několikrát denně. Vše probíhalo bez jakékoliv antikoncepce. Jak jsem nemohla mít s prvním mužem děti, tak zde jsem otěhotněla snad hned na poprvé. Co myslíte? Pám byl ženatý, doma tři děti a manželku a že se nebude určitě rozvádět a abych šla na potrat. Ne neuděla jsem to a mám krásného syna, sice svobodná matka, což mi vůbec nevadí, protože se umím o nás oba postarat nebo mi pomohou rodiče.

Veronika (Po, 27. 2. 2023 - 16:02)

Paní Vlaďko, náhodou jsem narazila na tyto stránky a došla jsem k tomu, že jsem také nebyla sama. Já byla v lázní co by svobodná 26 letá holka. Také se tam chlapy všech věkových kategorií o mě usilovali. Jeden pán kolem čtyřiceti velice sympatický mi také okouzlil a já najivka, ještě panna jsem mu hned první den vlezla do postele. Pobyt v lázní byl velice příjemný, já poznala to co jsem předtím nepoznala. To, že si vezu z lázní dceru jsem zjistila za dva týdny, když to co přicházelo pravidelně nepřišlo a já si šla koupit test a on byl pozitivní. Když jsem to děsnému milenci tuto zprávu zavolala, tak, že to není možné že si dával pozor, ale že si mi vzít nemůže, že má doma také rodinu. Ocoství, ale přijal a jednou nebo dvakrát do roka se i z manželkou přijedou na dceru podívat.

Petr (Čt, 2. 3. 2023 - 13:03)

Děvčata je to asi oboustranné, také jsem byl v lázní a když mi jeden večer jedna paní pozvala k ní na pokoj na kávu, tak jsem nečekal, že to bude až u soudu. Kávu mi paní udělala, to že s ní budu mít poměr jsem vůbec nepočítal, za chvilku byla paní jen v prádle a její ruce jsem měl v kalhotech. Práci chlapa jsem odvedl, samozdřejmě bez ochranny a s výronem. Po půl roce mi paní vyhledala a měla břicho čímž jsem pochopil, že je těhotná. Jen když řekla, že je v sedmém měsíci, tak jsem spozorněl. Naštěstí došlo při určení otcoství, že dítě moje není. Ta paní v době kdy mi pozvala na tu kávu již věděla, že je těhotná a potřebovala jen nějakého otce co bude platit. Co bylo nejhorší, ža to narušilo vztah v rodině.

Přitel (Ne, 5. 2. 2023 - 22:02)

Asi nejsi první ani poslední, ale najde se spoustu slušných a hodných svobodných kluků, kterým to dítě nevadí a budou vás mít rádi oba. Svých dětí také můžete mít ještě spustu.

Ka (Pá, 3. 2. 2023 - 20:02)

Ahoj z tvé strany o nevěru nešlo.Jen jsi uspokojila své potřeby. Prostě tělo si to žádá a tělo to potřebuje.Stejne jako ten simpaticky pán kteremu jsi udělala dobře.Drzim ti palce ať se ti daří

Lenka (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

Tu nevěru v lázní většinou odneseme mi ženy, ale asi také se více zblázníme do toho Belmonda, který se nám zrovna dvoří. Dostali jsme s manželem poukaz od dětí do termálních lázní v Maďarsku. Když jsme měli odjíždět, tak manžel onemocněl a já abych jela, že je škoda, aby to propadlo. Jak se objevila sa ženská, tak volní chlapy byli k neudržení a opravdu začali mi nadbíhat. První dva dny jsem odolávala, třetí den jsem si řekla, zkusím něco jiného, byl tam Čech velice sympatický, když mi zde nikdo nezná, volný pokoj, ohromný milenec, který byl k neutahání a já se zamilovala. Naštěstí s ukončením pobytu jsem zjistila, že mi ten milenec měl jen si užívat, že má doma rodinu. Dnes mám děsně černé svědomí k manželovi, který mi děsně miluje a myslím, že on by nezahnul.

Ivana (Pá, 12. 8. 2022 - 10:08)

Také jsem byla v lázní a celkem to probíhalo normálně, procedury, snídaně, oběd, večeře a po s přáteli večer posedět. Poslední večer, když jsme se vraceli na pokoj mi jeden mladík navrhul, zda chci zajít k němu na pokoj, že je již sám a že si můžeme zašukat. Já byla za ty tři týdny tak nadžená a zvědavá na jiného chlapa, že jsem šla a podlehla. Byl to pro mě nějaký zážitek, který jsem nikde neventilovala. Více jsem se s tím mladíkem neviděla. Ženám co mají prvního a jediného chlapa, to můžu doporučit, protože poznají něco jiného než ten stereotyp doma. Jen se nesmějí zamilovat, to je průšvih. Myslím, že je to podobné i u chlapů.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

A proč si odešla, mohli jste pokračovat a určitě by tě udělal.

Edita (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

Můj zážitek z lázní by tak trochu trapný,i když spíše pro muže,se kterým jsem se tam seznámila a po jednom večírku.kdy jsme si vzájemně byli sympatičtí jsme skončili na pokoji.Já jsem v té době byla několik měsíců rozvedená a bez sexu,tak jsem nedolala.Na pokoji po krátké líbačce mě vysvlékl ze šatů, měla jsem zrovna nově koupené prádlo a samodržící punčochy ,sám sshodil kalhoty,a slipy,viděla jsem,že už byl napružený,penis mu stál přitiskl se ke mně a povalil na postel a tu jsem cítila ěco teplého stékat po stehně.o se udělal dříve ,než mně ho zasunul.Omlouval se, že jsem ho moc vzrušila,rychle jsem se oblékla a odešla sexuálně nabuzená,že v tu chvíli bych snad na sebe nechala skočit kohokoliv.Na pokoji jsem se pak udělala sama.

Jaroslava (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Mariánské Lázně byly moje první a zatím poslední navštívené lázně. Před dvanácti roky jsem byla na komplexní lázeňské péči. O děti, kterým bylo čtrnác a šestnáct let se staral manžel, tak jsem mohla si ty lázně trochu užít. Hned první seznamovací večer jsem něco vypila a s jedním také pacientem jsem tam několikrát tančila, až jsem skončila u něj na jednolůžáku. Souložili jsme až do rána a já se zamilovala.
To co následovalo první neděli odpoledne bylo jako z románu. Rodina mi chtěla překvapit, tak na tajňačku přijela. Nemohlo to být jinak, než že jsem šla s tím pánem kolem zaháknutá kolem Zpívající fontány a rodina na mě kouká. Jak to dopadlo? Na kolonádě jsem dostala od manžela facku a rodina odjela. S pánem již jsem nic neměla, z lázní také ne a doma jsem to hodně dlouho vysvětlovala. Dopadlo to tak, že jsme si s manželem udělali ještě jedno dítě na usmíření, kterému bylo již deset a vše běží bez dalších výčitek.

Josef (St, 20. 7. 2022 - 13:07)

Nechci, aby to vypadalo, že to kopíruji, ale já mám podobnou zkušenost z lázní Poděbrady. Také jsem se tam seznámil s pacientkou, také jsme skončili u mě na pokoji v postely a když jsme šli na procházku tak také přijela rodina. Naštěstí jsme nebyli nijak zaháknutí, tak jsem to nějak okecal, ale trvalo to dlouho než mi manželka dala. Teď je to již mormální, ale samotného do lázní by mi již nepustila, jedině společně, osa by prí také sama nejela, aby náhodou nepodlehla.

Pavel (Pá, 22. 7. 2022 - 14:07)

Já byl v lázní ještě za svobodna, ale ty paničky byly většinou vdané a některé rozvedené, jen jedna byla svobodná. Nevím co ná spojilo, že jsme se dali do hromady, ale jen chci řici, že než to ty vdané pochpily, že jsme se tam dali do hromady, tak by bývaly vlezly do pokoje i přes zavřené dveře, jak chtěly souložit, protože tam byly většinou ženské a jen několik chlapů.

Veronika (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Já jsem v lázní byla také ještě za svobodna, ale měla jsem již vážnou známost. Tam jsem potkala kluka, také ještě svobodného, ale již přes řicet. Nějak jsme si padli do oka a třetí den již jsem byla bývalému příteli nevěrná. Ten kluk byl u mě na pokoji a to, že je panic mi řekl až požději, aktivitu jsem nějak vyvinula já, ale on mi měl svlečenou během chvilky i hezkou předehru uměl a když zasunul, tak byl jako zkušený milenec, jen jsem nečekela, že se udělá do mě, ale nějak mi to zase nevadilo, protože jsem se zamilovala. Na závěr jen řeknu, že ty lázně nezůstaly bez následků, ale asi dobře, protože jsme spolu již třicet let a máme tak starou dceru a o tři toky mladšího syna.

Návštěvník (Pá, 12. 8. 2022 - 10:08)

prostě dcera byla počata v těch lázních gratuluju a blahopřeju

Patrik (St, 3. 8. 2022 - 14:08)

To gratuluji, že Vám to tak vydrželo, možná, že by ani ten předchozí vztach nebyl tak dobrý.
Já byl také v lázní ve Vráži u Písku, také jsem podlehl pokušení a byl manželce nevěrný, ale po návratu jsem předstíral jak jsem se těšil a zůstává to moje tajemství. Ta paní už ani nevím odkud byla, jen vím, že byla také vdaná a měla to také jen takový lázeňský románek, jen vím, že říkala, že její manžel je její první a jiného chlapa nepoznala. Ve finále člověk zjistí, že ta soulož je v podstatě všude stejná a jde hlavně o toho člověka.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 18:07)

Tak s úlety se v lázních musí počítat.

Tass (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Tak to jsi měla štěstí v neštěstí, že máš tak milujícího manžela. A srovnal se s tím tímto způsobem. Jiný by ti třeba sbalil kufry.

Laura (Út, 12. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj.
Mám jet do Priessnitzovich lázní v Jeseníku a neznám to tam. Je tam kde zajít posedět nebo na tanec?

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Ještě dodám, že ženám se ve skutečnosti u většiny takovýto a ještě divočejší sex líbí a víc se udělají, jenže si vše později rozmyslí a chtějí z toho ještě něco vytřískat, ten obrovsky silný několikanásobný orgasmus jim asi nestačí.

Tass (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

To že si divoký a neplánovaný sex mají ženy rády je pravda :-):-) Doma s manželem jen v posteli, ale vlázních hotové divošky :-)

Reklama

Přidat komentář