Reklama

Prsty u nohou

Barča (Út, 18. 9. 2007 - 17:09)

Já mám strašně rozpláclé palce u nohou.Ve škole i na treninku se mi kvůli tomu posmívají a začínám mít z toho pěkný mindrák.Má někdo podobný potíže?

WEBMASTER (Ne, 5. 8. 2007 - 08:08)

5. 8. 2007 08:30:16, Ramstein
Jerry podivej se na tohle z toho se udelas!

http://www.youtube.com/watch?v=8Tx7-v2LQVA&mode=related&search=

Jerry (So, 4. 8. 2007 - 23:08)

Janino , neboj se chodit bosa , když máš normální velikost bot ( do 41) tak jsi v pohodě. Co to je obrovský, každej je prostě ňákej.

Pepík (So, 4. 8. 2007 - 21:08)

Jendo, to se tedy sakramensky mýlíš!! Já bych to tedy neskousnul, je to hnus!

Jenda (Pá, 3. 8. 2007 - 22:08)

Janino, pokud k tomu měříš nejméně metr sedmdesát a máš nohy nejméně tak 36, tak to většina chlapů podle mých zkušeností přehlídne:)

Janina (Pá, 3. 8. 2007 - 18:08)

Mě hrozně vadí že mám hrozně dlouhý a silný prsty u nohou,hlavně palce mám obrovský.Dost se stydím chodit bosa.

Sandra (Út, 24. 7. 2007 - 02:07)

Pravopis:Mi to nerikej..Me si neopravoval..Podle me nemas jen co dodat k tematu,a proto chces byt zajimavy tim,ze jako ovladas pravopis..Jdi vis kam

WEBMASTER (Út, 24. 7. 2007 - 02:07)

11. 7. 2007 01:44:56, Jitka
Problemem foot fetishistu je ze jsou tak uskemrany a tlaci na pilu jak blazni. Taky jsem jednou takovyho mela a to byla hruza jak byl furt upnutej na moje nohy. Pak jsem taky chodila s klukem a ten se o mne hezky staral a masiroval me a pak mi libal nozky a cucal prstiky. Jenze ten to umel a delal to tak nak prirozene v ramci predehry a pece o mne takze na ty nohy taky mozna byl ale delal to perfektne a mne to nakonec samotnou vzrusovalo a libilo se mi to. Do niceho mne nenutil a porad nenalehal na nozni hratky jako ten prvi a ani mi to neprislo.
Ze vy chlapi na to nedokazete jit trochu chytrejc a nenapadne!

Pravopis (Po, 23. 7. 2007 - 19:07)

Sandro, musíš si na to holt dávat pozor, protože pravopisné chyby při čtení děsně otravují. A na konci věty se dělá "tečka"!

Adam: Za "čárkou" se pokračuje malým písmenem.

Adam (Po, 23. 7. 2007 - 08:07)

Ahoj Simono, Není na tom nic divného, takové složení prstů má více lidí, dokonce se říká, že lidi s tímto uskupením prstů jsou renesanční a inteligentní.

cipernykocourek (Ne, 22. 7. 2007 - 23:07)

Hledám štíhlou, zadanou a sympatickou studentku nebo ženu z Brna, se kterou bych rád vyzkoušel ocucávání a líbání jejich prstíků, šlapiček ... Láká mne to dávno, ale ještě jsem neměl štěstí ... Mám šanci i když jsem starší ( 39 ) ? Budu moc něžný a pozorný ...

Sandra (So, 21. 7. 2007 - 21:07)

Jdete uz do hajzlu s poucovanim o pravopisu

Pravopis (So, 21. 7. 2007 - 20:07)

Lucka: Co to je "oliyuje"?
Simona: Věta se začíná velkým písmenem!

Simona (So, 21. 7. 2007 - 13:07)

čauky ,taky máte někdo delší ukazováček u nohou než palec?Občas se tomu lidi diví,když to u mě vidí.

Lucka (St, 11. 7. 2007 - 18:07)

Tak olizování prstíčků miluju jsem úplně v rauši když mi manžel oliyuje nebo okousává prstíčky.

Petra (St, 11. 7. 2007 - 18:07)

Já mám taky moc ráda hrátky s prstíkama hlavně mě vzrušuje cumlání palců a olizování bříšek prstíků,naprostá lahůdka.

Nikola (St, 11. 7. 2007 - 18:07)

Alčo Standa buzna určitě nebude je jen jak píše Jitka uškemraný až běda.Já mám taky moc ráda když mi přítel olizuje a ožužlává prstíky,fakt je to fantastický pocit.

Alena (St, 11. 7. 2007 - 15:07)

Jasne Jitko, ne jako ten uchyl Standa. Je to asi nejaka ujeta buzna nebo co.

Jitka (St, 11. 7. 2007 - 01:07)

Problemem foot fetishistu je ze jsou tak uskemrany a tlaci na pilu jak blazni. Taky jsem jednou takovyho mela a to byla hruza jak byl furt upnutej na moje nohy. Pak jsem taky chodila s klukem a ten se o mne hezky staral a masiroval me a pak mi libal nozky a cucal prstiky. Jenze ten to umel a delal to tak nak prirozene v ramci predehry a pece o mne takze na ty nohy taky mozna byl ale delal to perfektne a mne to nakonec samotnou vzrusovalo a libilo se mi to. Do niceho mne nenutil a porad nenalehal na nozni hratky jako ten prvi a ani mi to neprislo.
Ze vy chlapi na to nedokazete jit trochu chytrejc a nenapadne!

Sandra (St, 11. 7. 2007 - 01:07)

A co mas z toho kdyby se ten dotycny podepsal?Tady se stejne kradou prezdivky a jmena jsou i tak prevazne vymyslene

Reklama

Přidat komentář