Reklama

Prsty u nohou

andy (Út, 19. 8. 2008 - 10:08)

jak se tady pise mam taky velky palce ale to me netrapi,spis to ze je mam uplne rude kdyz je teplo a kdyz zima tak uplne modre jako mrtvola,mate nekdo neco podobneho?asi nejspis spatne prokrveni¨nevite co s tim?moc me to trapi ted jsem byla na dovce a mela sem je dokonce bolave jak kdyby je nekdo polil varici vodou a uplne cervene u nehtu ktere mi zarustaji:o(dekuju za reakce

daja (Út, 27. 5. 2008 - 16:05)

No samozrejme,ale kdyz te to na zene pritahuje,musi to splivat v nejaky celek,samozrejme ze chlap bere zenu podle toho jak ho sexualne naplnuje.Co si budem namlouvat.Muze byt holka hezka,ale pokud nema co bych si pral,samozrejme ze na ni nezanevru,ale k nicemu hlubsimu bych se nezavazoval.To je tak samo,kdyz se kluci divaji,jake maji zeny prsa a dalsi ruzne vnady,podle kterych si tu ci onu vybiraji.Je to podobne u zen,pokud u nich muz nesplnuje urcita kriteria,stane se z nej kamarad..Videlas ten film s Ediem Murphym,,kdy konecne narazil na holku se kterou si rozumel a jeste mela podle nej hezke prstiky..Kazdy jsme jiny,ja koukam na tohle a zase je mi jedno jestli ma velkej ci malej zadek,nehledam modelku,je mi jedno jestli ma prsa ci nikoli,hlavne at je charismaticka,hodna,rozumim si s ni a ma pro mne krasne prstiky,tot vse..

kathy (Út, 27. 5. 2008 - 08:05)

Myslim,že jsou důležitější věci,než si hledat partnera podle prstů u nohou

daja (Út, 27. 5. 2008 - 07:05)

Ahoj devcata,,co na to rict.Nejaka napsala ze chlap se nediva na prsty u nohou..Myslim si ze je to hodne zkreslene a dost chlapu na to hledi,vcetne mne.Mam zase potiz v tom ze nemohu najit holku s baculatymi prsty,kratkymi a klidne mohou byt i velke.Nemohu vystat uzke dlouhe s kulatymi nehty..Pokud nejaka z Vas je nezadana,rad bych takovou poznal...Kezby..

charli (Út, 13. 5. 2008 - 13:05)

mám takový problém už delší dobu mě v uzavřených botách brní poslední tři prsty na nohách, někdy levá noha někdy pravá, boty mám dost široké, nikdy jsem nesnesla úzkou botu, neví co by to mohlo být?

denisa (Út, 8. 4. 2008 - 18:04)

taky mám velký palce na nohách kvůli tou mám taky nohu 41...ach jo...bez tech palců bych mela tak 38...njn smola....ale zmenit se to nedá tak proč to řešit oproti ostatním problémum je to uplná hovadina....nejlepší moudro..co casto ríkává moje mamka je:"To co na svém těle můžeš změnit to změň, ale to co změnit nejde s tím se smiř,, a vážně to funguje...!!!

Ward (Út, 26. 2. 2008 - 11:02)

Žádnou plastiku, nejcennější jsou zdravé nohy.

jana (So, 23. 2. 2008 - 15:02)

ja mam taky velke palce u nohou a pekne me to stve premyslim o nejake plastice :(

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 23:02)

holky kašlete na nohy chlap si na vásstejně nevšimne v první řadě prstů u nohou ale to stejně víte

Nikola (Po, 7. 1. 2008 - 15:01)

Mám hrozně veliký palce u nohou a mám z toho slušný mindrák.I v ponožce je to vidět a když jsem někde naboso tak je mi do breku.

Simona (Čt, 3. 1. 2008 - 16:01)

A nebude to Míšo těsnou obuví?

Iva (Pá, 26. 10. 2007 - 09:10)

Dano, pokud mohu doporučit, na operaci s tím nechoď. Zvlášť v prvním kloubu je dost problematická a efekt nic moc. Kamarádka to podstoupila, strašně vytrpěla a po čase má problémy znovu a ještě větší. Pokud to není životně nutné, neřeš to operací v žádném případě.

Iva (Pá, 26. 10. 2007 - 09:10)

Dano, pokud mohu doporučit, na operaci s tím nechoď. Zvlášť v prvním kloubu je dost problematická a efekt nic moc. Kamarádka to podstoupila, strašně vytrpěla a po čase má problémy znovu a ještě větší. Pokud to není životně nutné, neřeš to operací v žádném případě.

Dana (St, 24. 10. 2007 - 07:10)

Lucko,já jsem taky měla delší okazováček a ostaní prsty než palec a po deším nošení lodiček,kdy noha sjelado špičky,se my udělali kladívkové prsty.Teď je mám stejně dlouhé jako palec,ale jsou ohnuté tak že si nevidím nehet.Když se podívám na nohy tak vypodají jako po amputaci v prvním kloubu.Hrozně se za to stydím a vůbec nenosím otevřené boty.V jiném foru píšou že to jde operovat ale zase někdo píše že to je špatný a na dreuhé straně mému novému partnerovy se to hrozně líbí.Je z těch prstů unešený!Tak nevím co dělat?

alena (Út, 23. 10. 2007 - 11:10)

Lucko, jaké problémy ti to dělá? Otlačuje se ti v lodičkách na kloubu? kuří oko?

Lucie (Čt, 4. 10. 2007 - 17:10)

Mám na levé noze o asi půl centimetru delší ukazováček a dost tím trpím v zavřené obuvi.Má někdo podobné problémy?

adam (Út, 2. 10. 2007 - 00:10)

mrknete taky na lide.cz ,forum foot fetish ,Hlavne divky a zeny.....

klara (Út, 2. 10. 2007 - 00:10)

ja mam na nozkach prstiky delsi a memu partnerovi se to moc libi.Hlavne kdyz mu snima pekne obejmu penis a pomaliku a z lehounka mu ho vymazlinkam az do konce.A pak si to z prstiku a z nozicek pekne olizam. I pro me je to nadherny!!Jsem rada ze mam na nozkach delsi prstiky i palecek.

Honza (St, 19. 9. 2007 - 18:09)

Ahoj... Gabčo... myslím si že to nebude tak hrozné... Je pravda že jsem tvé nožky sice neviděl ale myslím si že si z toho děláš zbytečně těžkou hlavu... Jakou máš prosím velikost nožky....? Jestli chceš tak můžeš napsat na bose.nozky"seznam.cz...

Gabča (Út, 18. 9. 2007 - 18:09)

Tak to já mám Barčo úplně stejný problém jako ty.Já ty palce nenávidím,navíc mám i velké a rozpláclé nehty takže hrůza.

Reklama

Přidat komentář