Reklama

Prsty u nohou

Sandra (St, 9. 5. 2007 - 01:05)

Aha tak takove mam a i popis sedi:-)dokazu se poradne nas.at!

Debatér (Út, 8. 5. 2007 - 22:05)

Sandře
Kladívkovité nebo také špendlíkovité
prsty mají poslední článek roršířený,jakoby kuličku. Na pohled je to možná zajímavé,
ale podle odborného výkladu to znamená,
že majitel takovýchto prstů má vrozené
psychické poruchy, od agresivity až po šílenství. Podobný tvar u palce prozrazuje
cholerika.

Sandra (Út, 8. 5. 2007 - 22:05)

Tak to by me zajimalo jak vypadaji''kladivkove"prsty..?

Honza (Út, 8. 5. 2007 - 20:05)

Tak to já bych chtěl poznat ženu co má krásný kladívkový prstíky.Najdu Tě?

LUCKA (Po, 7. 5. 2007 - 13:05)

Ja mam zase palecky hrozne dlouhe,jsou o skoro 2cm delsi nez ukazovacky a obcas si nektery pekne nakopnu.

Iva (Ne, 6. 5. 2007 - 16:05)

Já mám prstíky jak buřtíky,jsou pěkně buclaté a masité.Přítel je děsně rád olizuje a všelijak ožužlává,nejradši mám olizovaní prstíku zespoda na bříškách,to je fantazie...

Dáša (Ne, 6. 5. 2007 - 14:05)

Tak to te opravdu lituju,to bylo setreni na nespravnem miste.Ja mam trochu pokriveny ukazovacek na leve nozce a dost me to stve,dost lidi na to cuci.Doufam ze najdes fajn partnera ktery ti to nebude predhazovat.

E (Ne, 6. 5. 2007 - 14:05)

Jo lidi, to já mám křivy všechny prsty na nohách, ale není to žádná nemoc, ani porucha. Na mě se totiž mojí drazí rodiče úplně vykašlali a jak jsem rostla tak mi nekupovali větší botičky. Vlastně mi to zbylo na památku na moje "krásný" dětství. Ale říkám si, když mě někdo bude mít rád, tak mě to jenom polituje a nenechá mě snad kvůli tomu být.
Když si vzpomenu, jak jsem chodila do školy a naříkala jsem, že mě tlačí botky, máma jen řekla-tak skrč prsty. No a tak jsem v takovejch botech vždycky vydržela aspoň půl roku. Každej má svoje mindráky a jestli jsou to jen ty nohy, tak vlastně o nic nejde. Ale někdy se za to trochu stydím.

Katka (Ne, 6. 5. 2007 - 13:05)

Jééé,já mám taky velké palečky ale klidně chodím v sandálích nebo žabkách.Pravda občas se mi někdo na palečky zahledí s pobavením..

Návštěvník (Ne, 6. 5. 2007 - 04:05)

Jen by me zajimalo, jakou "pomoc" nebo co od odpovedi najakych divek ocekavas. Nohy ti nikdo nezmeni, tak co blbnes?

Sandra (Ne, 6. 5. 2007 - 01:05)

Ja mam jinak pekne pestene nohy,ale mam velke palecky a moc me to stve..ani do otevrenych bot se mi kvuli tomu v lete nechce..

Jana (So, 5. 5. 2007 - 17:05)

ty tomu říkáš nesnáz? Proč? Jestli je nemáš zkřivené, nebo nějak deformované, tak čemu to pro Boha vadí? Jestli ti to vyčítá tvůj kluk, tak ho pošli k šípku:)Mě to ještě nikdy nikdo nevyčítal. A pokud například sportuješ, tak je to dokonce výhoda!

MARTINA (St, 25. 4. 2007 - 10:04)

Mam velmi silne prsty na nohou a navic velka nehtova luzka,rada bych kdyby mi odpovedela nejaka divka nebo zena ktera ma stejnou nesnaz.Diky

Reklama

Přidat komentář