Reklama

cvičky

Marcela (Čt, 25. 11. 2010 - 14:11)

Mám doma troje cvičky a...Říkala jsem si, jestli je úplně normální, když mě jako ženskou vzrušuje mít na nohách cvičky. Nosím je někdy i v práci a vím, že se na ně kolegové koukají. A tak je růrně natáčím a ohýbám, aby to vypadalo co nejlíp. Ale hrozně se mi v nich potěj nohy, takže následky jsou jasný, chtěla bych mít takovýho partnetra jako máš Ty Jitko, že mu to nevadí. Přece si do nich nevemu ponožky

. (St, 24. 11. 2010 - 14:11)

Nevoňavý nohy, to bych nemoh.
Z toho se mi zvedá žaludek.

Jitka (St, 24. 11. 2010 - 14:11)

Již docela dlouho uvažuji o...Mám doma troje cvičky a nosím je moc ráda, buď naboso anebo když přijdu z práce, tak si je natáhnu přes punčocháče. Vůbec nevadí že nejsou nové, mám je přes 10 let. Přítel jenom tak kouká, pak řekne, že na mých malých nožkách vypadají úžasně a já si sednu naproti němu a položím mu nožky na kolena. Vůbec mu nevadí, že ani cvičky ani moje nožky v tu chvíli zrovna nevoní. Kolikrát jsme oba měli vrchol už v tuhle chvíli ...

ltxbalet (So, 20. 11. 2010 - 18:11)

Již docela dlouho uvažuji o tom že bych nechal udělat repliku gymnastických cviček z 80-90 let. Samozřejmě to nebude levná záležitost ale myslím že pokud by byl dostatečný zájem tak by bylo možné je vyrobit za celkem přijatelnou cenu. Mám dost modelů z té doby takže mít originál podle kterého by se replika vyrobila by nebyl problém. Spíš by byla asi otázka který model z té doby by se nejvíc líbil. Osobně se mi nejvíc líbí model Eva s klínkem do V z přlomu 80-90 let : http://www.flickr.com/photos/21533728@N06/2086490322/sizes/z/in/set-72157603611007149/ Ale nebránil bych se ani jiným variantám

Informator (So, 11. 9. 2010 - 13:09)

Obávám se, že to vymírání naší populace je spíš dáno sociální situací naší bílé většiny. Bílí dělají za mizerný plat a těžko si mohou nějaké to dítě dovolit. Dnes si mohou děti dovolit akorát tak buď z vyšší střední sociální třídy nebo ti, kteří dosáhnou na sociální dávky. Víme, jaký režim tu byl do r. 1989, no bolševici, ti ale moc dobře věděli, jak je rodina důležitá pro společnost.
Nemyslím si, že to tak moc bude v souvislosti s nošením/nenošením cviček.

Filmař (So, 28. 8. 2010 - 09:08)

Režisére, máš pravdu - ono se to mírně obměňovalo. Potvrzuju, že jedna předcvičující mluvila česky, měl jsem donedávna zvukový záznam.
Přeju pěkný víkend a zas někdy napiš.

reziser (So, 28. 8. 2010 - 00:08)

to filmar
mozna mas pravdu ja mel za to ze nektere dotacky byly v Praze , videl jsem zaznamy, ale mozna se pletu je to prece jen par patku, to cviceni vedla nejaka B.Resatkova a ta myslim nebyla slovenka.
No a me prave mrzelo ze se ty nozky ve cvickach nedostaly na obrazovku, ale ja v te dobe mel na starosti neco uplne jineho:-(

Katka (Pá, 27. 8. 2010 - 22:08)

To Pavlínek: okolí mi tenkrát vytýkalo, že mi musí být zima od noh, ať prý na něco nešlápnu. Toto byli takový dva největší argumenty

Filmař (Pá, 27. 8. 2010 - 01:08)

Jojo, režisére; krásná připomínka. Na to se pamatuju móc dobře; ten pořad jsem sledoval, ale měl jsem za to, že ho vyrábělo bratislavské studio (viz ten slovenský název). Škoda, že teď nic takového není. Ale přiznám se ti, že osobně jsem byl rád, že tam byly bosé. Uvědomil jsem si zrovna, že tam někdy byla takhle vlevo vzadu jedna tmavovlasá, dost hubená, ne zrovna filmová hvězda (proto ji asi dali radši dál), ale měla nádherná štíhlá chodidla; to když kamera ukázala zespodu - no na pohlazení! A nevzrušuj mě na noc, ty prevíte :-)

režisér (Čt, 26. 8. 2010 - 21:08)

Ahoj filmaři, tak jo beru. Pamatuju jak se na Kavčích horách svého času natáčel pořad Cvičme v rytme. Holky secvičovaly generálku na chodbě před studiem a měly perfekní přiléhavé trikoty a na nohou cvičky botas , ale ve studiu už cvičily bosky ,takže divák byl ochuzen o nádherný pohled na přiléhavé cvičky. Nevzpomínáš si na to?

Filmař (Čt, 26. 8. 2010 - 09:08)

Ahoj režisére, Tvůj příspěvek jsem také četl. Můžu odpřisáhnout, že i můj včerejší příběh je naprosto pravdivý, nebylo v něm přidáno nic - naopak jsem možná na něco zapomněl, vždyť už je to nějakejch let! Ten pořad uváděl Vít Holubec, ten je taky už v penzi. Jinak můžu doplnit, že nikdy potom už jsem tak silný zážitek neměl. V tehdejším Propagačním filmu jsme dělali různé snímky jako Dámské prádlo, nebo reklamu na mýdla (žena ve vaně) a jiné, ale nic se nevyrovnalo těm holkám na Strahově. Takže si ode mě těžko něco dalšího přečteš, protože si neumím moc vymýšlet. :-)

režisér (St, 25. 8. 2010 - 20:08)

filmaři , jestli ty nejsi spíš pohádkář:-)
ja uz jsem tady psal prispevek, jak za mnou sedela spoluzacka ve cvickach a ten prispevek je skutecne pravdivy, ale psat muzes klidne dal, dobre se to cte :-)

Filmař (St, 25. 8. 2010 - 16:08)

Tohle téma mi připomnělo jeden dávný, ale dodnes velice živý zážitek. Připravovali jsme pro televizi pořad se cvičením dívek v jedné tělocvičně na Strahově. Dívky měly běžný cvičební úbor a cvičky naboso. Měly to už dobře nazkoušené a viditelně je to bavilo. Jako asistent kamery jsem je měl před sebou tak dva metry a bylo to krásně vzrušující. Vrcholem pro mě byla pasáž, kdy vleže na zádech a s nohama nahoru předvedly něco jako "jízdu na kole"; snímali jsme to z boku, takže bylo vidět, jak propnutá chodidla prohýbají teninké cvičky při každém pohybu. V duchu jsem tušil ty nejkrásnější části bosých chodidel, které obuv jen taktak skrývala a trnul jsem při představě, že by některá cvička nevydržela a spadla... No nic se nestalo, generálka proběhla hladce a ani jsem se za kamerou nemusel moc pohybovat, což by s vyboulenými kalhotami šlo dost ztěžka. Po přestávce už pak přišlo rovnou vysílání pro diváky - a považte: ty holky nastoupily na celé cvičení BOSÉ. Tak to už se mnou fakt zamávalo (a v noci přišla ještě poluce).

holkař (St, 25. 8. 2010 - 14:08)

http://www.flickr.com/photos/21533728@N06/2667014259/in/photostream/

Trubec (St, 25. 8. 2010 - 14:08)

mne zase přitahují ženy v jarmilkách...

Pavlínek (St, 25. 8. 2010 - 11:08)

Ahoj Katko, jak jsi psala (30. ledna), že jsi chodila doma vždycky bosá a všichni ti to vytýkali - můžeš si ještě vzpomenout PROČ ti to vytýkali? Co měli proti tomu za argumenty?

milovník nožiče (Út, 24. 8. 2010 - 00:08)

Ještě bych chtěl říct, že je docela problém pro některé muže se s tím svojim přítelkinim svěřit, nevim jak bych jí to měl říct, že mě to na ní vzrušuje a aby si je brala, no samozřejmě na boso. Jak na to holky poraďte.

milovník nožiče (Út, 24. 8. 2010 - 00:08)

přítel mi daroval...Kéž by tak osvícených žen jako ty bylo víc, mužská potence by tím ohromně stoupla a český národ by konečně přestal vymírat. Naši snědí spoluobčané to dávno vědi, dost často potkávám cikánky v cvičkách, skoro to vypadá, jako by je vyhrabaly někde v kontejneru a sou to samý starý komoušský typy, fakt to sem ještě neviděl, je toho tady teď plno.

Hanka (Po, 23. 8. 2010 - 23:08)

přítel mi daroval gymnastické cvičky k narozeninam ,trochu me to prekvapilo ,ale zjistila jsem když je mam na nohou hrozně ho to rajcuje , takže když v nich chodím doma sex je zaručenej stačí , že mu dám nohy do klína, nebo mu ve cvičkách pošlapu po zadech a je k neudržení:-),takže uvažuji že si koupím nějaké další.

Mira (St, 12. 5. 2010 - 21:05)

ahoj, my s přítelkyní doma nosíme úplně běžně gymnastické cvičky. Na nějakých stránkách jsem tuto našelotázku:
" Je normální, když muž doma nosí baletní piškoty nebo gymnastické cvičky? "
Co na ni říkáte?

Reklama

Přidat komentář