Reklama

cvičky

Pavlínek (Ne, 7. 3. 2010 - 15:03)

oxy, teda to jste borci, obdivuju. A mnozí jistě i závidí... :-)

oxy (Ne, 7. 3. 2010 - 14:03)

To Pvw: já jsem doma chodila...Zdravím, síce neodpoviem na pôvodný článok diskusie, ale aspoň napíšem pár slov o cvičkách - cvičky nosíme s manželkou už dlhé roky - na návštevy, na lúku, doma ako prezuvky a samozrejme aj pred úplne všetkými návštevami a na bicykel. Reakcie okolia v pohode, niekto sa občas začuduje, ale väčšinou si to buď nevšimnú alebo aj všimnú a nič nepovedia. Doma máme vyše 70 rôznych párov cvičiek.

lucísek (Čt, 4. 2. 2010 - 13:02)

hahaha

Fion (Út, 2. 2. 2010 - 17:02)

I ty kluku Lucísku, jestlipak máš dobře domácí úkol z češtiny?

lucísek (Út, 2. 2. 2010 - 14:02)

sem gimnastka ko si chce dat říct tak pište mám ohebnou kundičku

Katka (So, 30. 1. 2010 - 19:01)

To Pvw: já jsem doma chodila teda vždy bosá a všichni mě to vytýkali. Před 4roky jsme se dali dohromady s mým současným přítelem. Ten jednoho dne za m nou přišel a zeptal se mě co říkám na cvičky. Sám pak byl překvapen mou reakcí, když jsem mu řekla, že se mi to líbí ale že jsem neměla odvahu je nosit jako domáci obuv. Od té doby je nosíme po doma oba. Naši rodiče si na to zvykli a nikdo nic neříká:)

Pvw (Pá, 29. 1. 2010 - 19:01)

Nosím doma gymnastické cvičky už docela dlouho a připadá mi to perfektní. Nedávno jsem z podpostele vymetl klasické nazouváky, a řekl jsem si, že v nich zase zkusím pár dní chodit, když je všichni pořád používají. Byl to děs. Jakobych měl na nohou kopyta. Nedá se v tom pořádně chodit a vážně nechápu, proč bych měl mít na doma obuv snad se 4cm tlustou podrážkou. Na noze to pořád nějak plandá  a když člověk omylem nedošlápne dobře, bolí to. Bohužel, chodit doma v gymnastických cvičkách nepřipadá skoro nikomu normální. Zatím každá slečna, která u mě byla na návštěve se mě ptala, co to mám na sobě, že něco takového nosila ségra na tančení a podobně... Prostě není to vnímáno jako alternativa domácí obuvi a když, tak rozhodně ne pro muže. Je to škoda. Gymnastické cvičky jsou nejen pohodlnější, ale řekl bych, že vypadají tisíckrát líp, než nějaké odpudivé korkáče.

o2 (Pá, 1. 1. 2010 - 15:01)

to Fion: Mas pravdu , zadne...zdenek - skus jej pochvalit co ma obute na nohach !
Pavel - susedke pripomen, aby cvicky nevyhodila ! Naznac jej, ze su pekne...

iva85 (So, 20. 4. 2013 - 06:04)

sexujeme taky často a...Very jak dlouho nosis cvicky? A jen pri sexu? Jak si to pral tvuj manzel? Muj pritel by me v nich videl nejradeji porad.

very (Út, 16. 4. 2013 - 17:04)

Co je na tom podle tebe...sexujeme taky často a manžela vzrušuje když mám cvičky..nevidím v tom nic špatného a nemusí hltat viagru..

Petr (Čt, 14. 3. 2013 - 20:03)

Já jsem tady taky:), ráda...Ahoj děvčata co nosíte cvičky, chtěl bych se zeptat - máte raději cvičky z plátna nebo radši kožený? A jakou máte oblíbenou barvu? Které jsou podle Vás lepší a proč?
Dík.

muž x (So, 2. 3. 2013 - 18:03)

Tína
Mohu se zeptat, že tak o tom píšeš, ty to děláš ráda? Myslím jako profesionálně?

richard (So, 2. 3. 2013 - 09:03)

Cvičky patří do...a co se líbí tobě? třeba zjistíme, že jsi ujetý /á/ víc než my :-)

Tina (Čt, 28. 2. 2013 - 22:02)

Cvičky patří do...Jedná se o fetišismus.Někdo rád šoustá ženskou ve cvičkách,jiný v lodičkách,nebo v kozačkách.Vůbec nezáleží na tom,že do postele nepatří.To je právě ta úchylka,poměrně častá.

... (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Cvičky patří do tělocvičny, né do postele, to je ujetý, nemyslíš???

Klára (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Promiň, tak to je nás asi víc :)))

... (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Si asi divná...

A co má jako bý (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Co je na tom podle tebe úchylného? Někomu se líbí vysoké špičaté podpatky, někomu měkké přiléhavé cvičky! Klára

... (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Co na tom vidíte?? Úchylové, fetišistický, blé.

Taky nosím doma (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Ahojky, díky za tvůj i...manželovi se to moc líbí, už je to několik let co mi o to požádal, nejlépe spolu se silonkami, když ho chci svádět, pak je úplně celej hotovej:)), Klára.

Reklama

Přidat komentář