Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Val (Pá, 13. 8. 2021 - 12:08)

A jinak ho nahého nevidíš? Stydí se?

Laďka (So, 14. 8. 2021 - 05:08)

Nahého jej vidím v koupelně ve vaně, ale jenom částečně. Nedávno bylo ve vodě málo pěny a to jsem mu ho občas uviděla. Samozřejmě v erekci, myslím že ve vaně mu vždycky stojí. Ale neměl ho tak našponovanýho, jako když jsem ho jednou přistihla při onanii. A jestli se stydí? No nahý by se predemnou neprošel. Teď se stydí ukázat i ve slipech. Jednou, když měl vstát z postele, tak čekal, až z pokojíčku odejdu.

Eva (So, 14. 8. 2021 - 06:08)

Dost možná si to zrovna dělal a ty jsi ho při tom vyrušila. Měla jsi z něj strhnout přikrývku.

Návštěvnice (So, 14. 8. 2021 - 06:08)

Buď si to zrovna dělal, nebo mu stál. Mám zkušenosti když byl syn v těch letech. Taky mnohdy čekal až odejdu aby mohl vstát, hlavně po ránu. A to si to třeba udělal, poznala jsem to po něm, a za čtvrthodinky ho měl zas jako svíčku. A vlastně je to i teď tak. Má 16 a půl a taky jenom honění. Snad už si brzo najde holku. V říjnu začne chodit do tanečních, tak doufejme.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 07:08)

Nenapadlo vás maminky, že příčinou jejich erekcí a masturbací, jste především vy? Jen se stydí to dát najevo. Oidipův syndrom je v pubertě mezi chlapci značně rozšířený. Jste totiž jediná blízká dospělá žena, která jej miluje, toleruje, omlouvá, ale také svými vnady vzrušuje. Tak si na vás myslí.

Návštěvnice (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

Možná to tak někdy i je. Příčí se mi nějaká sebechvála, ale ještě pořád jsem k světu. Podle pohledů syna, už když měl těch 12 tak vím, že jsem ho asi vzrušovala. Na koupáku, či doma ve spodním prádle, se mi vždy díval hlavně mezi nohy. A to u něj puberta začínala. Určitě v mnoha případech matka syny vzrušuje.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 09:08)

Já když jsem byl v pubertě, tak jsem mohl na mamince oči nechat. Měla krásné velké prsy, široké boky a hodně chlupatý klín. Štěrbinku mívala mírně rozevřenou poštěváčkem, který rozpustile vykukoval. Krásný pohled. Když žijete v malém bytě dá se nahota těžko utajit, ale nic bych za to nedal, že mne trošku ptovokovala a mé vzrušení jí těšilo. Když viděla mojí erekci úplně se rozzářila a pak mne poslala do koupelny, abych se uklidnil.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 13:08)

V pubertě to je úplně normální, podle mě není až tak výjimečné že u mnohých to s pubertou nekončí

Návštěvnice (So, 14. 8. 2021 - 10:08)

Máte pravdu. Taky mě vždy těšilo a vzrušovalo, když jsem mohla syna v rozumných mezích provokovat. Každý to známe co dělat, abychom takového puberťáka dostali do varu. Pak na druhý den jsem jen zírala, kolik dávek semene jsem objevila.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

To by mě zajímalo co si o nás matky timpadem myslí?

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

Tak si to přečti. Některé jsou hodně upřímné.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

Všemu se věřit nedá ale zajímave

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 07:08)

Někdy stačí přítomnost matky, jde to i bez holky

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 11:08)

Kluk při orgasmu nevnímá okolí a dost dlouho po výronu trvá než k sobě přijde. Klidně jsi se mohla dívat až do konce.

Laďka (Pá, 13. 8. 2021 - 11:08)

Od soboty jsme na chatě, tak to zkusím se podívat. Je tam takové místo v zádveří se závěsem před ložničkou. Tak uvidím jak se zdokonalil po skoro půl roce, kdy jsem jej při tom viděla. A máš pravdu. Často ráno když k němu do pokoje přijdu tak poznám, že je po onanii. Je úplně mimo, jen taktak mě vnímá. Jako v extázi. Vždycky mě napadne, že si před chvilkou udělal dobře.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 12:08)

U mě stačí erekce a už jsem rozptýlený. Při onanii vnímám jen objekt vzrušení, což bývá manželka a někdy tchyně. Mívám velce silný orgasmus. Po výronu k sobě přicházím dobrou čtvrthodinu. Když jsem bydlel u mámy, vždycky to na mě poznala i po půlhodině. Netajila se tím, že to ví. Měla přesně spočítané mé výrony a mohl jsem je skrývat jakkoli. Večer mi třeba řekla. Už jisi si to udělal šestkrát. Nech si něco na zítra.

Laďka (Pá, 13. 8. 2021 - 13:08)

To by odpovídalo, jak píšeš. Taky vím, kdy hlavně ráno syn onanuje. Poprvé po probuzení a pak před tím, než vstane. Zhruba v tu dobu k němu přijdu vytáhnout rolety a on je úplně mimo. Až mi připadá, že je omámen. Divím se, že už v takovém věku takto prožívá ejakulaci. A po výronu mu ještě dobrou čtvrthodinu trvá, než se vzpamatuje úplně. Snad je to v pořádku, snad to není nic nenormálního. Kolikrát mě to znepokojuje jak dlouho je mimo.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 13:08)

Ono hodně záleží na situaci. Když je to v bezpečí, nic ho neruší, (tebe on nebere jako rušivý element). tak si to užije s maximální rozkoší a dá si záležet. Ale když je to na rychlovku třeba ve škole a někdo ho může překvapit, tak je masturbace rychlá, orgasmus mělký, semene méně a vzpamatuje se během několika vteřin. Když jsem onanoval na vojně ve stráži, tak jsem byl neustále bdělý, ale za moc to nestálo.

Val (Pá, 13. 8. 2021 - 13:08)

Dnes u nás spal synův kámoš , už v noci když jsem se šla kontrolovat, vůně semene v pokoji, ráno to samé.

Laďka (Pá, 13. 8. 2021 - 13:08)

Každá z nás to pozná. Jakmile ráno vejdu do pokojíčku, tak první co vnímám, tak to je vůně semene. Až se mi zatočí hlava tady z toho.

Reklama

Přidat komentář