Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 14:08)

Děkuji, taky mě těší, a vy jste? maminka,tatínek?

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 11:08)

Když jsem se vystříkal a vzpamatoval z rozkoše, zjistil jsem, že maminka sedí proti mě, má ruku pod sukní, kalhotky u kolen, oči vytřeštěné na můj penis a divně vzdychá. Také jsem tiše odešel.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 11:08)

Dnes ráno jsem vešla synovi do pokoje, ležel nahý na posteli a onanoval, naštěstí si mě nevšiml, jak byl do toho zabraný, já potichu odešla abych ho nerušila

Nastevnik (So, 14. 8. 2021 - 11:08)

To je to nejlepší co můžeš udělat. Na moment se podívat, vědět jak si to dělá a opatrně odejít. Protože právě zažívá rozkoš. Puberťáci si to už dovedou užít. Syn má 15 a mnohokrát od jeho deseti jsem ho přistihla. Většinou to bylo jen na okamžik. Taky jsem se hned ztratila.

Petr (So, 14. 8. 2021 - 06:08)

Myslím že se tu hodně přehání, taky jsem si v pubertě honil péro, ale bylo to doma nebo u kamaráda. Rozhodně to nebylo ve škole, každý normální kluk ví že někde to dělat nesmí.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 06:08)

Nebyl jsem jediný ve třídě. Přišla rajcovní učitelka a několik kluků se hned začlo "vrtět". Asi nějaký vadný ročník.

Laďka (Pá, 13. 8. 2021 - 09:08)

Syn, puberťák ho má okolo 12cm. Viděla jsem ho zkraje roku při načapání. Jinak nedávno ve vaně, ale neměl ho v plné erekci.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 10:08)

Pokud jsi ho přistihla onanovat, tak měl hlavně ke konci penis v plné erekci.

Laďka (Pá, 13. 8. 2021 - 11:08)

Už se musel blížit k výronu, začal sebou trochu šít a kroutit se a raději jsem se opatrně vzdálila aby si mě nevšiml. Měl ho opravdu našponovanýho, možná i k těm 13cm.

Val (Pá, 13. 8. 2021 - 12:08)

A jinak ho nahého nevidíš? Stydí se?

Laďka (So, 14. 8. 2021 - 05:08)

Nahého jej vidím v koupelně ve vaně, ale jenom částečně. Nedávno bylo ve vodě málo pěny a to jsem mu ho občas uviděla. Samozřejmě v erekci, myslím že ve vaně mu vždycky stojí. Ale neměl ho tak našponovanýho, jako když jsem ho jednou přistihla při onanii. A jestli se stydí? No nahý by se predemnou neprošel. Teď se stydí ukázat i ve slipech. Jednou, když měl vstát z postele, tak čekal, až z pokojíčku odejdu.

Eva (So, 14. 8. 2021 - 06:08)

Dost možná si to zrovna dělal a ty jsi ho při tom vyrušila. Měla jsi z něj strhnout přikrývku.

Návštěvnice (So, 14. 8. 2021 - 06:08)

Buď si to zrovna dělal, nebo mu stál. Mám zkušenosti když byl syn v těch letech. Taky mnohdy čekal až odejdu aby mohl vstát, hlavně po ránu. A to si to třeba udělal, poznala jsem to po něm, a za čtvrthodinky ho měl zas jako svíčku. A vlastně je to i teď tak. Má 16 a půl a taky jenom honění. Snad už si brzo najde holku. V říjnu začne chodit do tanečních, tak doufejme.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 07:08)

Nenapadlo vás maminky, že příčinou jejich erekcí a masturbací, jste především vy? Jen se stydí to dát najevo. Oidipův syndrom je v pubertě mezi chlapci značně rozšířený. Jste totiž jediná blízká dospělá žena, která jej miluje, toleruje, omlouvá, ale také svými vnady vzrušuje. Tak si na vás myslí.

Návštěvnice (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

Možná to tak někdy i je. Příčí se mi nějaká sebechvála, ale ještě pořád jsem k světu. Podle pohledů syna, už když měl těch 12 tak vím, že jsem ho asi vzrušovala. Na koupáku, či doma ve spodním prádle, se mi vždy díval hlavně mezi nohy. A to u něj puberta začínala. Určitě v mnoha případech matka syny vzrušuje.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 09:08)

Já když jsem byl v pubertě, tak jsem mohl na mamince oči nechat. Měla krásné velké prsy, široké boky a hodně chlupatý klín. Štěrbinku mívala mírně rozevřenou poštěváčkem, který rozpustile vykukoval. Krásný pohled. Když žijete v malém bytě dá se nahota těžko utajit, ale nic bych za to nedal, že mne trošku ptovokovala a mé vzrušení jí těšilo. Když viděla mojí erekci úplně se rozzářila a pak mne poslala do koupelny, abych se uklidnil.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 13:08)

V pubertě to je úplně normální, podle mě není až tak výjimečné že u mnohých to s pubertou nekončí

Návštěvnice (So, 14. 8. 2021 - 10:08)

Máte pravdu. Taky mě vždy těšilo a vzrušovalo, když jsem mohla syna v rozumných mezích provokovat. Každý to známe co dělat, abychom takového puberťáka dostali do varu. Pak na druhý den jsem jen zírala, kolik dávek semene jsem objevila.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

To by mě zajímalo co si o nás matky timpadem myslí?

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 08:08)

Tak si to přečti. Některé jsou hodně upřímné.

Reklama

Přidat komentář