Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

17 a skoro už 14.

Ondřej Černý (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Mohla by jsi Mě upřímně odpovědět ještě na něco?? Případnou odpověď Mě prosím napiš kdyžtak na mail, [email protected] Už si tví synové holí ochlupení v oblasti penisu, nebo ne?? Pokud ano, je to pro ně lepší holit strojkem, nebo mají raději holení žiletkami?

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Vím že starší syn se upravuje. Jednou jsem ho při tom zastihla v koupelně. Má jednorázové žiletky. A mladší, ten tam prakticky nic nemá. Všimla jsem si zblízka ve vaně při mytí zad. Má jen takové kraťounké chloupky kolem kořene. Je spíš blond, tak tam toho mít moc nebude.

Ondřej Černý (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Jo a jak to mají synci s ochlupením v podpaží??

O.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Starší si to v podpaží stříhá nebo holí, ale zdá se mi, že dost nedbale. A mladší syn je úplně bez chloupků. Jen nad ocasem a to taky zatím minimum.

Ondřej Černý (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Jak je myšlen pojem nedbale Danuše??

O.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Sem tam si všimnu, že jednu stranu má dokonale vyholenou a na pravém podpaží ne. Má tam ale dvě bradavičky a tím holítkem musí hodně opatrně, aby je nesedřel. Musím ho přinutit aby si zašel na kožní a domluvil odstranění.

Ondřej (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Mám nápad, co se týká těch bradaviček, napiš odkud jsi a já Ti doporučím jedno super kožní, kde ty bradavičky odstraní naprosto bezbolestně.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Já jsem mu mezitím v lékárně koupila tyčinku Lapis, měla by na to odstranění stačit. Uvidíme.

Martina (Po, 16. 8. 2021 - 08:08)

Měřila jsem je normálně nevím proč by nemohl mít 23cm ,už je mu 15 let . někteří je mají i o dost větší ,vím co měřím ,jsem ráda že má takového že se nemusí stydět

Eva (Po, 16. 8. 2021 - 08:08)

Holky se jich budou bát. Nadměrečná velikost bolí. Mám s tím své zkušenosti. Nejlepší jsou roztomilí průměráci. S těma je radost šukat.

Martina (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Myslím si že 23cm a 19cm není nějaký úplný extrém jsou jen trochu vyvinutější ,i ostatní matky mají syny co je mají větší

Katka (St, 18. 8. 2021 - 06:08)

Ahoj ,moji synové je mají podobné vím o čem píšeš,když je vidím nahé jak jim stojí ty jejich obrovský ptáci musím si to hned udělat,pozoruji je i při onanii

Eva (St, 18. 8. 2021 - 08:08)

Rozměry, a pravdivé.

Katka (Čt, 19. 8. 2021 - 07:08)

Mají něco okolo 20cm ,už je mají vážně moc pěkný, přesné míry nevím neměřila jsem jim je .vidím je akorát v koupelně ,nebo je přistihnu když si je honí

Klara (Pá, 20. 8. 2021 - 14:08)

To je mají vážně pěkné ,kolik jim je let ?můj syn má ve 14 letech 21 cm . myslím si že má pořádnýho Macka

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 09:08)

Jééé,ta Klára má v hlavě kýbl sraček.

Eva (Pá, 20. 8. 2021 - 15:08)

Změřený, jestli ano, popiš jak. Pokud je to odhad , tak my ženy míváme "velké oči". Mě se manželů zdá být dost velký, ale když jsem ho změřila, je ve srovnání s představou, "chcípáček". Přesto mi bohatě stačí.

Eva (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Ano jsou zde takové, které uvádějí i dvakrát větší rozměry než ty. Ty jsi dost v normě pro nadměrné. Takový ptáci to ale nebudou mít lehké. Jsem dost zkušená na to, že bych jim je raději vyhonila, než je pustila do sebe. Mám raději "mazlíky".Ti tvoji budou bušit do děloh, půl penisu venku, protože dál ho nezastrčí a hlavně. Jsou bolaví. Jsou ženy, které jsou na takové penisy vybaveny, ale většina ne. Těžko budou shánět nevěsty. Já bych jim dceru nedala.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Moje babička říkala, když jsem byl kluk. Nejez vajíčka. Budeš mít velkýho ptáka a žádná tě nebude chtít. Když mi vyrostl, tak byla ráda že má normální rozměry, ale stejně jsem se nejmíň třikrát do pochev různých žen, nedostal.

Reklama

Přidat komentář