Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Drahuš (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

Nechtěl tě vzbudit. Taková tajení neřesti bývají roztomilá. To ten náš kanec se předvádí aby to všichni věděli. Nedávno u nás byla na návštěvě tchyně. Když to slyšela a řekla jsem jí co Toník dělá, a pak přišel s rukama od semene, za chvíli vypadla. Bylo to k něčemu dobré.

Stáňa (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Poté, za asi dva dny to bylo podobné. Ráno v šest se probudil, začal se po mě dívat a už jsem věděla co bude. Docela jsem odhadla, co se mu pod tou dekou děje. Pak opět výdechy a zrychlené dýchání. Bez sténání. Ale mírné sténání jsem už zaslechla z jeho pokoje. Takže když je sám, tak se trochu při orgasmu odváže.

Drahuš (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Tak to bude asi po mamince. Já se taky nemůžu udržet. Nejen při souloži, ale i při masturbaci. Myjsme teda rodina. Kdekdo musí vědět, že je nám dobře.

Milánek (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Maminky. Já si to tu taky čtu a taky mu dávam pořádně zabrat. Maminka mi při tom vyrušuje. Nerada vidí když se honim u počítače. Je mi čtrnáct let. Změřil sem se. Mam dýlku čtrnáct a šířku pět centimetrů. Maminka řiká že takovej stačí. Já nevim myslim si že je malej. Taky řiká že už mam semene jako dospělej chlap. Za chvíli budu stříkat a maminka bude muset vytírat. Na záchod to asi nestihnu.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Ve čtrnácti jsem ho měl úplně stejnýho a do 18 let vyrostl ještě o 4 cm. Tobě se taky nejspíš ještě zvětší a věř že je to dost zvlášť k té větší šířce.

maminka (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Nechte synka na pokoji.
Von je schopnej se s tím svím potěšením eště chlubit.Já vim že ho má pjeknýho ale nic mu rači neřikam.

Helena (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Jak tě maminka vyrušuje? To se chodí dívat jak se honíš? Měla by tě spíš nasekat na holou prdel.

maminka (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Teď to čtu co si tady píšete.Kluka když uš je uklidněnej jsem poslala pro rohlíky a mlíko.Já ho nebiju.Všichni puberťáci sou stejný.Mam eště dva starší.S nima to nebylo o moc jiný.Na jejich radovánky sem si musela zvyknout.Manžel se taky honí.No a co.Sou to muský. Akorát tuten to dělá nějak víc.Semeno utíram peru ty jejich výplody.Co mam dělat.To mam z domu vodejít kdyš to na ně přijde? Já se taky nešetřim kdyš to potřebuju. Každýmu je do toho prd.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 08:08)

To se mi líbí ten slovní obrat v některém z minulých příspěvků, tedy že mu dává zabrat. Mám dva kluky, starší je na střední na intru a mladší ten jenom honí. Teď jsou teda doma a hlavně s tím mladším si užiju. Je to až vzrušující. Taky by ležel půl dne a pořád ruce mezi nohama. Pak jen počítám dávky semene. Takže dává mu pořádně zabrat. Při načapání asi před týdnem ho měl asi jako většina kluků, kolem 12 cti.

Ondřej (Po, 16. 8. 2021 - 08:08)

Jak staré máš syny Danuše??

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

17 a skoro už 14.

Ondřej Černý (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Mohla by jsi Mě upřímně odpovědět ještě na něco?? Případnou odpověď Mě prosím napiš kdyžtak na mail, [email protected] Už si tví synové holí ochlupení v oblasti penisu, nebo ne?? Pokud ano, je to pro ně lepší holit strojkem, nebo mají raději holení žiletkami?

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Vím že starší syn se upravuje. Jednou jsem ho při tom zastihla v koupelně. Má jednorázové žiletky. A mladší, ten tam prakticky nic nemá. Všimla jsem si zblízka ve vaně při mytí zad. Má jen takové kraťounké chloupky kolem kořene. Je spíš blond, tak tam toho mít moc nebude.

Ondřej Černý (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Jo a jak to mají synci s ochlupením v podpaží??

O.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Starší si to v podpaží stříhá nebo holí, ale zdá se mi, že dost nedbale. A mladší syn je úplně bez chloupků. Jen nad ocasem a to taky zatím minimum.

Ondřej Černý (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Jak je myšlen pojem nedbale Danuše??

O.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Sem tam si všimnu, že jednu stranu má dokonale vyholenou a na pravém podpaží ne. Má tam ale dvě bradavičky a tím holítkem musí hodně opatrně, aby je nesedřel. Musím ho přinutit aby si zašel na kožní a domluvil odstranění.

Ondřej (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Mám nápad, co se týká těch bradaviček, napiš odkud jsi a já Ti doporučím jedno super kožní, kde ty bradavičky odstraní naprosto bezbolestně.

Danuše (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Já jsem mu mezitím v lékárně koupila tyčinku Lapis, měla by na to odstranění stačit. Uvidíme.

Martina (Po, 16. 8. 2021 - 08:08)

Měřila jsem je normálně nevím proč by nemohl mít 23cm ,už je mu 15 let . někteří je mají i o dost větší ,vím co měřím ,jsem ráda že má takového že se nemusí stydět

Reklama

Přidat komentář