Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Elo a proč "ulízíš" dceru? Ať se podívá co má bráška mezi nohama.Když uvidí bráchovo čůráčka,nic se jí nestane.

Ela (So, 21. 8. 2021 - 09:08)

Vím, že dcera už taky pravidelně onanuje, začla asi ještě dřív než syn. Syna sleduju od jeho dvanácti, kdy manžel odešel a nedokončil práce na chatě. Ale díky tomu mohu dodnes kluka vidět. Slouží mi jako taková náhražka, ale stoprocentně si to užívám. Sice si u nás všichni děláme sami dobře, ale nejsme rodina kde bych takto zasvěcovala dceru. I když by určitě ráda bratrův, nyní už šulin, spatřila a všechno viděla.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 09:08)

Vše má svůj čas. Není třeba nic uspěchávat, ani řešit. Možná, že už toho viděla víc než tušíš.

Ela (So, 21. 8. 2021 - 15:08)

Poznám, z dceřina chování, že zas není tak nevinná. Není to tak dlouho co jsem u ní v posteli pod polštářem objevila synovo tričko, do kterého se on utírá po ejakulacích. Vím zcela jistě že on si to před dcerou nedělá, ale ona už dobře ví o jeho onanii a už i zná jaké je semeno. Také jsem, když mi bylo asi 14 toto dělala. Brácha měl 12 a hrozně mě zajímalo jaké jsou spermie. Až do svých osmnácti jsem je pro sebe využívala.

Val (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Pokud mají společný pokoj vědí o sobě vše, taky jsem měla pokoj s bráchou a během puberty to bylo rodeo

Ela (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Asi nic před sebou neutají, hlavně dívky jsou velice všímavé. Ale vím, že syn je velice stydlivý a tu svoji onanii skrývá jak jen může.

Val (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Stydlivost je jedna a zvědavost je druha věc s bráchou jsme si ukázali úplně vše

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Jezdila jsi na koni, nebo na býkovi_

Ela (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Z tvého příspěvku jsem nepochopila vůbec nic. Co jsi tím chtěl říct nevím a nestojí mi za to po tom pátrat.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 20:08)

Víš co je to rodeo? Vol přiléhavější prirovnání, nebo buď konkrétní a budeme všichni v obraze. A určirě se zajímej o to co je rodeo. Budeš chytřejší.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Jezdila jsi na koni, nebo na býkovi_

Val (So, 21. 8. 2021 - 19:08)

Nejezdila ale i tak jsme si užili

Val (So, 21. 8. 2021 - 09:08)

A oni nemají společný pokoj??

Ela (So, 21. 8. 2021 - 15:08)

Spí v jednom pokoji.

Ela (So, 21. 8. 2021 - 05:08)

Vidět synova šulínka, tak to mě vždycky rozruší. Nejčastější je to v koupelně kdy mu ještě mohu umýt záda a i přes fůru pěny se mi to podaří když chci aby si stoupnul. Zády ke mě, ale zahlédnu mu ho. Většinou ho má tak polonapnutej. A na boudě, tak říkáme chatě, kde jsou podmínky pro šmírování nejlepší. Musím vždycky ale někam, jak se říká, uklidit mladší dceru. Jak je kluk o samotě, tak nedělá nic jiného než že si s ním hraje. A stojí to za podívání co už má mezi nohama a co si s ním provádí.

Návštěvnice (So, 21. 8. 2021 - 16:08)

Toto je rubrika o velikosti. Když syna tak pravidelně sleduješ tak musíš přesně vědět jakýho ho má. Tak se poděl s námi.

Ela (Ne, 22. 8. 2021 - 09:08)

Samozřejmě že jsem syna viděla při hraní si s ním a onanii nesčetněkrát. Bylo to úplně to nejintimnější, co je možno spatřit. Má ho do 15 cm. Možná o centimetr míň, těžko to odhadnout.

Val (Ne, 22. 8. 2021 - 10:08)

Moji kluci podobné, je to šok pro mámu když ten její andílek sama noha samá ruka tvářící se jak neviňátko sundá slipy a tam už hotový chlap

Ela (Ne, 22. 8. 2021 - 11:08)

Taky jsem tomu nemohla až uvěřit. Ve svých jedenácti, dvanácti slabounké nožičky, krásnej nevinnej chlapeček, blonďáček, kterého každý z příbuzných obdivoval. A pak večer v posteli, kde jsem ho šmírovala, se úplně proměnil. Jak si s ním hrál, pak jak si ho zkušeně mastil, to už měl 12 a tak si dokázal udělat dobře. Jak píšeš. Stáhne si slipy a chvíli ti trvá, než se člověk vzpamatuje, když vidí jakého ho má. A jenom na to honění.

Val (Ne, 22. 8. 2021 - 11:08)

A na co ještě?

Reklama

Přidat komentář