Reklama

děti a pláštěnky

Lukáš (So, 19. 11. 2011 - 12:11)

Pláštěnky jsou dosti výhodné. Zkuste dětem vyprávět jak jsme nosili pláštěnku my, za našich mladých let a že na tom není nic špatného. Zkuste ji dítěti koupit a ať si jí postupně doma zkouší a za chvíli už dítěti ani nebude vadit, že ji nosí ven. U nás to pomohlo.

Lukáš (So, 19. 11. 2011 - 12:11)

Pláštěnky jsou dosti výhodné. Zkuste dětem vyprávět jak jsme nosili pláštěnku my, za našich mladých let a že na tom není nic špatného. Zkuste ji dítěti koupit a ať si jí postupně doma zkouší a za chvíli už dítěti ani nebude vadit, že ji nosí ven. U nás to pomohlo.

Karlos (Čt, 10. 11. 2011 - 18:11)

Já nosím pláštěnky normálně a nic špatného na tom nevidím!Ba právě naopak,kdybych mohl tak bych je nosil po celý den a ne jenom do deště.Jenom by zde mohli mít taky lepší výběr.jediné co jakž takž vypadá jsou pláštěnky od firmy Deston!Jinak je možnost sem tam sehnat něco na Aukru nebo po bazarech.Dokonce jsem si už koupil jednu od firmy Manittony(http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=mannittoni&source=web&cd=4&ved=0CDgQtwIwAw&url=http%3A%2F%2Fwww.dailymotion.com%2Fvideo%2Fx9ykk8_first-best-raincoat-from-mannittoni_lifestyle&ei=PAi8Tra7LOmG4gTPx5mmCA&usg=AFQjCNEIiUTqpijUMWAxhN4Z24zocs8Mcw&sig2=enZGDifohWCYBCwI6FB8Vw)sice je dámská ale musím říct že je opravdu nádherná.Potom mám ještě jednu červeno žluto tmavěmodrou a dvě oboustrané modro žluté.A musím uznat že i ty jsou kvalitní.

klekr (Pá, 11. 2. 2011 - 17:02)

se tu sešlo uplné moře...Morální idiot. :-)

moralista morál (Pá, 11. 2. 2011 - 10:02)

se tu sešlo uplné moře plaštěnkofilních fetišistů jako klepců co mají velké koublaky.

dr707 (Pá, 11. 2. 2011 - 08:02)

Pláštěnky nosíme všichni, včetně mě. Jsou lepší ve všech směrech. To samé, když dělám něco u baráku a prší. Vezmu kšiltovku, holínky a pláštěnku a je po problému, takže i děti automaticky...

Návštěvník (Ne, 14. 12. 2008 - 10:12)

Nepromokavé bundy od Větnamců jsou na nic. Jsou stejně hned mokré a je to na nic. To je lepší si buť připlatit za pořádnou bundu a nebo si koupit nějakou plaštěnku která tolik nestojí a splní stejný účel. A stejně když pláštěnku tak jednobarevnou a né třeba s obrázkama.

Dick (Ne, 14. 12. 2008 - 07:12)

Nezbývá než souhlasit s Michalem-aby byla bunda opravdu nepromokava, pod 3000 korunek nejde.K tomu kalhoty a boty a jste na tak 10000 jen to hvízdne.Dobré pončo pořídíte kolem 500-900kč,dokonce i tak barevné a střižené, že v něm nevypadáte jak v pytli,jak tady kdosi psal. Je ale nad nebe jasný, že pokud Jane nacpe Honzika v jeho 1O letech do modré pláštěnky s letadylkama, kterou jsem nosil jeste ja za totace v materske skolce, ze protestuje-mne by se to asi taky nelibilo.Jinak nazory ze staci bunda ze stanku ale opravdu nepromokava-za 500 mate od vietnamce nejakou sustakovku a ta je za 10 minut lijáku durch mokrá. Tudiž budto pvc za par korun a dobra ochrana,nebo pak nejaka technicka bunda za nekolik tisic...

Návštěvník (Ne, 14. 12. 2008 - 01:12)

Tak do přírody je určitě pláštěnka nutná. A je to jako každý jinný druh oblečení a není žádná ostuda mít na sobě pláštěnku když prší ať si kdekoliv ať v přírodě a nebo kdekoliv jinde. Je důležité že splní účel a někdy líp než deštník. Že když je pořádná průtrž tak skoro vždy fouká vítr a deštnik stejně neudržíš a si mokrý. Pláštěnka splní na 100% účel.

Michal (So, 13. 12. 2008 - 19:12)

No,musím vám všem říct, že pláštěnka je kus oblečení jako každej jinej a třeba na horach v obdobi dešťů si nedokazu predstavit,že díky frajeřině ve větrovce budu od pasu dolů mokrej skrz. Je mi 28 let jak říkám- diskutovat o tom,jestli je pláštěnka in nebo out je stejny jako se bavit o tom,jestli je vic in tenisky od Nike nebo Adidas:-)

Bee (Čt, 11. 12. 2008 - 17:12)

Ale no tak anonyme, každý ať si nosí co chce, kdyby mi někdo měl přikazovat, že musím za deště nosit pláštěnku, gumáky apod., tak to je přece totalita. Reflexní vesty jsou tu kvůli ochraně života, to přece nemůžeš srovnávat s pláštěnkami.Já osobně ten neforemný kus igelitu ráda nemám ani náhodou, do přírody nosím nepromokavou bundu a pořádné pohorky, mokré vlasy mi nevadí, když není zima.Nevím, co je tak pěkného a přitažlivého na lidech v klasické pláštěnce, vždyť v tom lidé vypadají jak v pytli a je to naprosto unisexový kus oděvu...

Návštěvník (Čt, 11. 12. 2008 - 16:12)

Je jedinná škoda že lidé nosí méně často když prší pláštěnku a je to škoda. A když slečny mají na sobě nějakou pěknou pláštěnku je to přímo bomba a moc pěkný pohled. Ale i tak není nic špatného nosit pláštěnku když prší. Mohly by dát vyhlášku jak chtějí aby lidé nosili v noci reflexní vesty tak by mohli udělat vyhhlášku pod ministerstvem zdravotníctví nakázat že při dešti se budou nosit pláštěnky. Bylo by to prima věc

Návštěvník (Pá, 5. 12. 2008 - 23:12)

Neznam hezci zazitek, nez takova prijemna prochazka prirodou v desti a v poradne dlouhe igelitove plastence. Treba v takove z www.plastenky.com (nechci jim delat tady reklamu, ale plastenky nabizeji velmi hezke, pro deti i dospele, vcetne cizi vyroby). Je pravda, ze lidi dnes nosi plastenky mene casto, ale to mi muze byt uplne jedno a taky, proc jim nejit trochu prikladem? I Nemci dnes zazivaji "plastenkovou renesanci 70 let", viz napr. www.kemo.de , tam si je muzete i pres internet koupit, jsou to moc krasne modely a materialy, hlavne damske. Podle mne neexistuje hezci, praktictejsi a pritazlivejsi odeni do deste nez klasicka plastenka z pekne, prijemne, mekcene PVC folie. Slusi vsem, zejmena zenam uplne uzasne. A v Cechach prece mame v noseni plastenek docela dobrou tradici, tak by myslim bylo zajimave ji obnovit. V prijemne plastence je destivy den barevnym svatkem. Napriklad Severani rikaji: "Det er ikke daarlig vaer, det er bare daarlig klaer!" to zn. "Neni spatneho pocasi, je jen spatne obleceni!" Plastenkem zdar!

Návštěvník (Pá, 5. 12. 2008 - 23:12)

Neznam hezci zazitek, nez takova prijemna prochazka prirodou v desti a v poradne dlouhe igelitove plastence. Treba v takove z www.plastenky.com (nechci jim delat tady reklamu, ale plastenky nabizeji velmi hezke, pro deti i dospele, vcetne cizi vyroby). Je pravda, ze lidi dnes nosi plastenky mene casto, ale to mi muze byt uplne jedno a taky, proc jim nejit trochu prikladem? I Nemci dnes zazivaji "plastenkovou renesanci 70 let", viz napr. www.kemo.de , tam si je muzete i pres internet koupit, jsou to moc krasne modely a materialy, hlavne damske. Podle mne neexistuje hezci, praktictejsi a pritazlivejsi odeni do deste nez klasicka plastenka z pekne, prijemne, mekcene PVC folie. Slusi vsem, zejmena zenam uplne uzasne. A v Cechach prece mame v noseni plastenek docela dobrou tradici, tak by myslim bylo zajimave ji obnovit. V prijemne plastence je destivy den barevnym svatkem. Napriklad Severani rikaji: "Det er ikke daarlig vaer, det er bare daarlig klaer!" to zn. "Neni spatneho pocasi, je jen spatne obleceni!" Plastenkem zdar!

Návštěvník (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

A prosím Vás, kteří dospěli lidé nosí tu pláštěnku? Já že jsem kromě pár cyklistu a starých babek nikoho neviděla. Pro puberťáka je to strašné znemožnění před všemi dětmi. Své děti do pláštěnek rozhodně nenutím. A na léto se dá sehnat bunda letní-i u Vietnamců za pár korun...

Návštěvník (Po, 10. 11. 2008 - 18:11)

Přesně tak stímhle výrokem souhlasím. Pláštěnku nosí i dospělí a pro děti je to to nejlepší. Když prší tak má volný pohob a nezmokne. Nevidím nejmenší důvod proč by pláštěnku neměli nosit. Je to úplně normální a je to oblečení jako každé jinné. Tady je ten problém že to nosí málo lidí ale nosí je a děti nikoho nevidí že jí nosí a tím je to dáno

Návštěvník (Po, 10. 11. 2008 - 18:11)

Přesně tak stímhle výrokem souhlasím. Pláštěnku nosí i dospělí a pro děti je to to nejlepší. Když prší tak má volný pohob a nezmokne. Nevidím nejmenší důvod proč by pláštěnku neměli nosit. Je to úplně normální a je to oblečení jako každé jinné. Tady je ten problém že to nosí málo lidí ale nosí je a děti nikoho nevidí že jí nosí a tím je to dáno

Návštěvník (Po, 10. 11. 2008 - 01:11)

Proboha, vždyť pláštěnku běžně nosí i dospělí lidi. Tenhle typ oblečení dítě vůbec nemá právo odmítat s odůvodněním, že už není malé.

Návštěvník (Čt, 2. 10. 2008 - 09:10)

Já v sekáči sehnala bundu, která je nepromokavá, má lepené švy a je impregnovaná. Z venku vypadá jako šusťáková větrovka. Navíc má výhodu. Dá se složit. Jedna kapsa je upravená tak, že je to vlastně ledvinka. Takovýto typ jsem tam už viděla několikrát. Kdo má výhrady proti sekáči, bunda je pratelná a navíc se dá propláchnout slabým roztokem SAVA.

Návštěvník (Čt, 2. 10. 2008 - 09:10)

Ale když je trošku tepleji tak zase by se upekl v bundě takže ta pláštěnka je nutná

Reklama

Přidat komentář