Reklama

děti a pláštěnky

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 15:05)

Pláštěnku a ni nic plastového bych na sebe nikdy nevzal a to ani do deště, normálně už vůbec ne.

Petra (Ne, 30. 5. 2021 - 14:05)

Pred chvilkou jsem mluvila s dcerou ohledne toho latexu, řekla mi o tom sama že by jí lákal. Ukazala jsem ji co bychom mohli objednat a ta s radosti rekla ze to je jasna volba že by to chtěla protože tohle je o hodně lepší než klasická pláštěnka ale jeste mi rekla ze by k tomu pridala i latexovou kuklu a je to dokonale. Tak jsme do objednávky přidali i kuklu vybrali velikost a objednávka přijata. Ale dala jsem podminky napriklad nebude ji nosit na spani pokud bude prikrita perinou a nebude na ven pouze na doma. Jinak zase dneska v plastence a gumakach jako vzdy. Ale s kapuci na hlave a jeste utazenou aby byl videt pouze oblicej. Takze dneska jsem ani jednou nevidela jeji vlasy. Se ji divim že to dá ale je ji to příjemné.

Aleš (Po, 31. 5. 2021 - 22:05)

Dobrý den jenom k teto diskuzi. Moje zkušenost jsem chlap je mi 37 a od dětství mám rád pláštěnky, sustaky, lakované, lesklé oblečení. Jestli to má ráda tak proč ji to zakazovat v dnešní době je to vlastně úplně normální. Jestli sháníte něco na spaní tak já mám hodně plastenek, PVC kalhot a super je pak i sauna oblek. Zkuste ji i navrhnout i tohle.

Petra (Ne, 30. 5. 2021 - 12:05)

Jeste jsem zkusila se podivt na net jak by to slo a nasla jsem je to sice latexovy catsuit ale je volny a je ve stylu plastenky a normalne s kapuci a kapuce se da plne zapnout az nahoru pomoci knofliku jako povolila bych ji to nosit pres den pres noc by nesmela nebo pod podminkou pokud na noc nebude prikryta perinou by mohla.
https://shop.latexvogue.com/latexovy-volny-catsuit-s-velkou-kapuci Ale na ven by mela tu svou klasickou plastenku zkratky byl by to jeji takovy jeji domaci odev.

Honza (Ne, 30. 5. 2021 - 11:05)

Latexová kombinéza je docela drahá, dokud dcera roste, tak bych ji nekupoval. Místo toho bych se podíval spíš na neopren pro potápěče. A k tomu třeba latexové rukavice a kuklu.

Petra (Ne, 30. 5. 2021 - 09:05)

Snažím se najít tu kombinézu do deště a všude jsou takové ty dětské pogumované. Spíš uvažuju o tom že ona pláštěnku nosí přes oblečení a lákalo by mě ji pořídit spíš na doma na spaní protože pláštěnka pri spaní docela podle mě omezuje a všude se odhrnuje a bavila jsem se o tom s ni ráda bych ji koupila latexovou kombinézu i s ponožkami rukavicemi a kuklou aby to měla komfortnější myslíte že je to dobrý nápad? A také výhoda kombinézy je že pokud si ji bude chtít vzít ven když neprší a je hezky tak si tu
kombinézu vezme pod oblečení a je vyřešeno. Nikdo to neuvidí.

Michael (Ne, 30. 5. 2021 - 11:05)

Nezlob te se ale latexova kombineza uz se mi zda moc, aby se v tom parila celou noc a telo nedychalo. To bych osobne rozhodně 14lete holce nekoupil. Bal bych se zdravotních problemu, to bych ji nechal tu plastenku a klidne koupil dalsi pláštěnku i holinky ale i to na spani neni idealni volba, coz bych se ji snazil vysvetlit, at to nosi jen pres den at si telo odpocine. Latex a podobne bych nechal at si poridi, jako dospělá, pokud to bude chtit a bude na tom trvat ale v tomto veku, bych to jako rodic neporidil.

Petra (Ne, 30. 5. 2021 - 22:05)

Hele jaké hrozí zdravotní rizika z latexu nebyla by v tom pořád pouze přes den a na spaní by to měla jen občas a některé její pláštěnky jsou z latexu. A je v pořádku. Ona už latex má.

Michael (Ne, 30. 5. 2021 - 07:05)

Taky záleží u tech kalhot jakou ma velikost nohy, to taky nevim zda delaji dětské nebo dámské rybarske kalhoty. Je zajimave, ze si do postele vybrala modre holinky, holky bych rekl nosi spis cervene nebo tak nejak barevné holinky.. a proc ma patery holinky? To uz by me zarazilo, nase ma jedny a max ve skrini jsou druhy, co uz vymenila za vetsi velikost..ikdyz je pravdou, ze mela obdobi, kdy chtela dalsi a dalsi a pak nevedela, ktery nosit driv, kdyz mela troje různý..

Petra (Ne, 30. 5. 2021 - 00:05)

Když už se dcera přiznala k tomu co má ráda chci ji udělat radost. Chtěla bych ji koupit overal který je jako pláštěnka myslíte že se ještě dělá pro skoro 14 letou holku? A existuje to vůbec?

Michael (Ne, 30. 5. 2021 - 05:05)

To upřímně netuším, zkuste vyhledavac google, treba najdete.. to uz ji stejne tak muzete třeba poridit rybarske gumové kalhoty s holinkami.

Petra (So, 29. 5. 2021 - 11:05)

Dneska ráno jsem šla si udělat snídani. A vyndat prádlo z pračky. A nesla jsem její hromádku vypraneho prádla do pokoje ještě spala a v tom když otevřu dveře a dávám jí to na stůl podivam se a v tom si všimnul že má na na sobě pláštěnku a skoro jsem ji neviděla do obličeje jak měla pevne utazenou kapucí viděla jsem jenom oči a nos. Před chvilkou vstala a já na ni vyrukovala s tím co jsem zjistila ona byla překvapená ale promluvila jsem si s ni a ona mi přiznala že celou dobu co jsme byli my proč nebo nikdo doma nosila pláštěnku i doma s tím se mi vysvětlila záhada proč nenosila nikdy ty modré gumáky co tam měla a ty měla jako domácí. Nevěděla jsem jak reagovat ale musela jsem se s tím smířit . Ona mi na to řekla že když už to vím tak se zeptala jestli si teď může dojít vzít si pláštěnku řekla jsem že jo a ona s radostí doběhla do pokoje a za chvilku byla u mě ve své oblibene pláštěnce. Se divím že jí není vedro ale nebudu jí to zakazovat. Ve 4 zase jde ven protože má zase pršet.

Michael (So, 29. 5. 2021 - 12:05)

A to mela na nohou obuté ty modré holinky ve spanku společněs tou pláštěnkou? A nosi pod to neco, aby se nezaparila, nebo to ma jen tak a holinky na boso?

Petra (So, 29. 5. 2021 - 15:05)

Holínky v posteli měla na sobě a měla ponožky pod nima a pod pláštěnkou měla pouze spodní prádlo. Když jde ven má oblečení normálně kalhoty a tričko a přes to si bere pláštěnku.

Michael (So, 29. 5. 2021 - 15:05)

Alspon, ze je nenosi na boso, nase mlada nosi zase jenom kotnikovy ponozky do holinek.. takze tedka muze chodit doma v holinkach a plastence, kdy se ji zachce i pred vámi. U nas to zena zatrhla, ja to az tak neresim ale zena mela asi podobnou zkusenost, nasla holku pod perinou jen v holinkach a delala si tam dobře. Taky jsme to řešily ale nechavame tomu volny průběh, jen doma uz v nich nechodi alspon pred manželkou..jinak vime, ze ma taky ve skrini starsi holinky, co uz by ji mely byt maly ale stale je tam schovava. Nic bych za to nedal, ze vaše dcera si taky bude honit pipku, kdyz ma na sobe plastenku a obuty holinky...

Michael (So, 29. 5. 2021 - 12:05)

I to se stává. Jste dobra, ze jste to vzala jak to je.. kouknete na tema holinky na doktorce nebo jina kde se najdou zminene holinky a uvidite, ze v tom neni sama. Kluci co tam psali si holinkama dokonce dokazi delat dobře. U Vaší dcery to bude nejspise podobné. Schovane holinky v pokojíčku tomu dost nasvědčují.

Petra (So, 29. 5. 2021 - 01:05)

My máme úplně opačný problém naše dcera které bude letos 14. Pořád nosí pláštěnku a gumáky když sebemin prší. Docela se divím protože normálně její spolužáci by v pubertě na sebe pláštěnku na sebe nikdy nevzali ale ona by ji nejraději nosila od rána do večera. Například uvedu když bylo léto a vyzvedávalo se poslední vysvědčení podívala se z okna a hned šla do pokoje otevřela skříň a už sustila pláštěnka. Já jsem ji pak šla doprovodit protože jsem venčila psa a ráno bylo hrozně vedro z toho deště úplně jako v prádelně já jsem si venku sundala bundu a šla v tričku a bylo mi stejně horko a ona si nandala kapuci jako když by padaly špagáty vody a ono sotva mrholilo. Docela se divím .jinak má kromě té jedné další 4 pláštěnky. A patery gumaky. Ale alespoň mám jistotu že nenastydne z promoknuti. Také ráda chodí ven v dešti. Koukám z okna venku prší úplně špagáty a v tom za mnou přijde jestli může chvilku ven ze si vezme pláštěnku ať se nebojím že nastydne tak povolím a během mžiku už stojí v předsíni v pláštěnce a s gumáky připravena vyrazit a někdy je venku i 4 hodiny a vzdicky se vrací v dobré náladě.

Michael (So, 29. 5. 2021 - 08:05)

To vypada na klasický fetiš na pláštěnku i holínky.. otázka je proc ma tolik páru holínek, asi Vam to az tolik nevadi, kdyz ji je pořídíte. U nas to mame podobne, pláštěnku ani ne ale holinky může holka nosit vzdy a všude, jak jen je trochu mokro nebo jen rosa..taky to nejak doma neřešíme. Bere si je i sebou do auta, kdyz někam jedem, kdyby byly nahodou potřeba. A jak rikate alspon nikdy neprostydne od nohou...

Pan (Út, 4. 8. 2015 - 20:08)

Dítěti nad 8 let bych v...Pláštěnku jsem taky nemel rad,naposledy jsem ji mel na zs,někdy v 6tride o branne cviceni. To nas nutili chodit po lese v plastenkach a gumakach. Gumaky,jsem jinak nosil rad ale plastenju ne,clovek se vni akorat zapari a jak bylo řečeno,tak jsem se za ni stydel.

Dana (Ne, 2. 8. 2015 - 15:08)

Dítěti nad 8 let bych v žádném případě pláštěnku nenutila. Pláštěnku mám opravdu spojenou s tím dětským věkem a maximálně s výletem do hor. Jinak mám spíš zkušenosti, že se za ní i děti stydí, sama jsem ten kus igelitu, ve kterém bylo akorát vedro nesnášela.

Reklama

Přidat komentář