Reklama

děti a pláštěnky

Pláštěnkář (Ne, 2. 8. 2015 - 11:08)

Čau hele..prosím...Jestlipak je Mark nosíš teď? Jinak holinky a pláštěnka, super oblečení.

Mark (Pá, 10. 10. 2014 - 22:10)

Rekl bych,ze to hranici s...Čau hele..prosím tě..nosím pláštěnku a holinky kamkoliv..ale jen Když prší..;)

pro marka (Po, 29. 9. 2014 - 17:09)

Mě je 13 a pláštěnku a...Rekl bych,ze to hranici s fetisem. To jsou veci do deste takze pokud v nich chodis i kdyz je sucho a teplo tak je to divne. I ty holiny bych brat,taky jsme je nosily casto ale jeste v kombinaci s plastenkou uz je to divne. To bych opravdu rekl ze jde o fetis ale jinak neskodny,takze pokud ti to vyhovuje a rodice nic nenamitaj tak si muzes delat temer co chces.

Mark (Čt, 25. 9. 2014 - 19:09)

Mě je 13 a pláštěnku a holinky nosím běžně a všude. I do školy a posměch je mi jedno. Je to nejlepší i do města a nosím to rád..:) a nosit pláštěnku a holinky budu doufám furt...:)

v (Ne, 21. 11. 2010 - 22:11)

Plastenky proste seknou kazdemu ( a kazde)http://www.sexyplastenky.cz/graphics/msgboard/12053/full/aimeepreview05.jpghttp://www.sexyplastenky.cz/forum-tema/foto-plastenek-3066?kols=26

polin (St, 26. 5. 2010 - 00:05)

pláštěnky jsou dobrá věc,jsou špatně k mání a lidi se je stydí nosit i když jsou praktičtější než deštník to jasné snad každému.podívejte se na západ od nás tam je to skoro běžná věc.je vto lidech a v naší republice je chování lidí k sobě fakt mizerný.takže vzhůru do pláštěnek a nestydte se lidi na oživte svůj šatník pláštěnkou!

Tomáš (St, 12. 5. 2010 - 18:05)

Podle mě by děti určitě měli nosit pláštěnky. Jsou podle mě pro ně nejlepší. Oblékne se dítěti pláštěnka a je klid že nezmokne. Do deště je nejlepší že skoro pokaždý když prší tak fouká vítr a deštník lítá všude. Tak si myslím že by děti měli nosit povině pláštěnku a u dospělého to je taky bězný nosit pláštěnku a nikdo by se na to neměl koukat blbě. A kdo na to kouká blbě je blbej sám

i ty (Po, 29. 3. 2010 - 12:03)

Pláštěnky jsou dobrý...a hlavně římanům zruš internet protože jestli zblbnou jako ty Tiberie tak je snima amen.

císař Tiberius (Po, 29. 3. 2010 - 12:03)

Pláštěnky jsou dobrý vynález. Hned je u nás taky zavedu.

Him (Po, 29. 3. 2010 - 08:03)

Plášti jsou docela praktické, obzvlášť pro malé děti. Moje děti je také nosí a děti kamarádek také- hlavně, pokud se jede někam na výlet. Děláte s tím zbytečnou vědu a co ře syn nechce nosit pláštěnku? Nečeknu dospívající dívka, ale co na tom vadí malému klukovi? Lepší, než pořád držet deštník v ruce.

v (Po, 29. 3. 2010 - 01:03)

nadherne plastenky i pro dospele na pvc-u-like.com a na http://www.plastenky.com/doporucuji, krasne se v nich chodi a bajecne seknou!!!

LUCIEE (Út, 9. 2. 2010 - 23:02)

mislim si ze plastenka je docelA NORMALNI VEC A NAVIC KOLIK MU JE ZE TO NECHCE NOSIT

útma (Po, 26. 10. 2009 - 23:10)

Krásný den. Chtěla jsem se...DĚLÁM TURISTIKU A BEZ POŘÁDNÉ PLÁŠTĚNKY TO DO HOR NEJDE.KLASICKÁ PEVNÁ NEMÁ KONKURENCI.V SOUČASNÉ DOBĚ SE HŮŘE SCHÁNÍ V NĚKTERÝCH OBCHODECH AŽ ZA DOST VELKÝ PENÍZ.

Návštěvník (So, 29. 8. 2009 - 11:08)

Podle mě když někdo má na sobě pláštěnku v dešti je úplně normální. Akorád lidi si pláštěnky odnaučili nosit a přitom když je silný vítr tak deštník je na nic a lítá všude okolo ale pláštěnka ukrije

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 00:08)

jasne, neni nad poradnou dlouhou igelitovou plastenu s kapuci z pevneho igelitu, takova prochazka v ni v desti v prirode je pozitek.

Dick (St, 12. 8. 2009 - 17:08)

No opravdu nevim, co tady resite,plastenka je byla a bude nejlepsi ochrana proti desti u nasich dětí -tedy pokud nemate na bundu za 5-6tisic z Goretexu.Ja sam ji jeste pouzivam pri vyletech do hor docela pravidelně a na to co kafraj ostatni , kašlu.

Monika (So, 8. 8. 2009 - 22:08)

je fakt, že hnusnou rád nosit nebude.Dělají se moc hezké i pro kluky a stojí kolem 350,-Kč. Určitě může ve svém věku diskutovat o vzoru, ale jestli bude či nebude nosit pláštěnku opravdu rozhoduje maminka.

elemir (Út, 4. 8. 2009 - 16:08)

ak ti mosu poradit tak mu kup nepromokavu bundicku a alebo tet prodavaji bundi na spusob platenki nebo mu sekni se nekdi lepsi plastenka nes desnik

Návštěvník (Po, 8. 6. 2009 - 21:06)

Dobrý den. Poslední dobou dost často pršelo a můj syn si nechtěl brát pláštěnku ale chci aby jí nosil má to přece jenom lepší než moknout. Nemá někdo taky takoví problém?

Návštěvník (So, 30. 5. 2009 - 22:05)

Krásný den. Chtěla jsem se zeptat co si myslíte o nošení pláštěnek

Reklama

Přidat komentář