Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Hanka (Po, 28. 6. 2021 - 23:06)

Kolečka ani ne, spíše celkově to pode mnou pokleslo.

Lukas1 (Út, 29. 6. 2021 - 08:06)

To musel byt hezky pohled, rad bych to videl. Jeste jestli ta kolobezka treba zapraskala nebo zavrzala. A nemas jeste nejake dalsi zazitky, treba se zidlema? Je leto, tak se rad koukam, kdyz zeny sedi na zidli a bori ji pod svoji vahou treba do travy, to se ti taky urcite stalo.

Hanka (Út, 29. 6. 2021 - 21:06)

Nějaké zapraskání se ozvalo, když jsem se na koloběžku postavila celou svou vahou.

Z dneška mám jeden zážitek, který pro dotyčného asi moc příjemný nebyl. V MHD se něčí noha dostala přímo pod můj podpatkek a já mu s ním stoupla na prsty.

Lukas1 (St, 30. 6. 2021 - 07:06)

Lidi si holt musi davat pozor na zeny na podpatcich. Ja tohle znam moc dobre treba z plesu, at uz pri tancovani, nebo stani u baru. Pak dej, Hanko, vedet, jestli se ti jeste dneska povedlo neco rozspanout, nebo treba udelat dulek do podlahy. Jak siroky mas dnes podpatky?

Hanka (St, 30. 6. 2021 - 19:06)

Rozšlápla jsem dnes plastovou krabičku. A pak jsem ráno na cestě zašlápla několik šneků.

Lukas1 (Čt, 1. 7. 2021 - 08:07)

Hanko, nemas treba nekde v praci neco, co by se pod tebou pravidelne prohybalo nebo mackalo? Treba zidli, nebo tak neco? Napriklad u nas v praci mame v jedny casti nejake docela mekke lino a rad se divam, jak do nej zeny delaji dulky, kdyz maji podpatky. Ty dulky potom zase za chvili zmizi.

Hanka (Čt, 1. 7. 2021 - 22:07)

To si ty ženy asi ani nevšimnou, že udělají důlek do podlahy, když za chvíli zase zmizí, viď? :) Jinak samozřejmě třeba kancelářská židle pode mnou poklesne, když si na ni sednu, ale na tom není nic překvapivého.

Lukas1 (Pá, 2. 7. 2021 - 07:07)

Asi si toho nevsimnou a podle me to ani ty zeny neresi. O to je to pro me zajimavejsi, kdyz vidim, jak se podpatek pod zenou bori do lina a ji ten tlak vubec nezajima a proste na nem stoji dal. Nemas v praci taky neco, po cem by jsi treba chodila v podpatcich a nechala tam za sebou dulky?

Normální žena (Pá, 2. 7. 2021 - 12:07)

CEMU se divíš? To máme chodit po špičkách, abychom nepoškodily podlahu?? Projektant měl počítat s tím, že po podlaze budeme chodit i my, co nosíme jehlové podpatky nebo ztratíme ochozeny patník, pak chodíme jen na tom "hřebíků". :-) :-) Alespoň jim zůstane "památka" v podobě "dírky" v podlaze. :-) :-)

Lukas1 (Pá, 2. 7. 2021 - 13:07)

Ja se nedivim nicemu, me se to jenom libi a rad to pozoruju, jak se pod vahou zeny podpatek do neceho zabori. Z tveho textu jsem usoudil, ze te asi moc netrapi, jestli na neco slapnes, nebo do neceho zamacknes podpatek, je to tak? Proste jdes a at se to postara samo, na co zrovna stoupnes :)

Normální žena (Pá, 2. 7. 2021 - 13:07)

Tedy: Když udělá někdo měkkou podlahu - jeho chyba. Vyleze šnek na cestu - jeho chyba. Někdo je neopatrný nebo to dělá schválně, stojí za mnou : Pak se třeba rozjede rychle autobus, já stoupnu dozadu, jemu na nohu - jeho chyba!!!!!

Normální žena (Pá, 2. 7. 2021 - 13:07)

Asi tak. :-) Jen si dávám pozor na trávníku. Je to divný, když "padám dozadu", jak se bořím podpatkama. Navíc, kdo je má pořád mýt, od zbytků trávy a hlíny? :-) Pak je špatný, když je horko a měkne asfalt na chodníku. To neuhlidam, a musim pak použít ředidlo. :-( :-( Tedy : podlahy, brouky, žížaly, šneky atd., to neřeším. :-)

Hanka (St, 30. 6. 2021 - 08:06)

Dnes boty na podpatku na nohách nemám... Jak se tobě přihodilo, že ti žena šlápla podpatkem na nohu? Chápu to tak, žes to nezažil jen jednou...

Lukas1 (St, 30. 6. 2021 - 09:06)

Stalo se mi to asi 2x nebo 3x a vzdycky to bylo asi nedopatrenim. Jednou u baru, kdyz zena udelala krok dozadu a potom behem tancovani. Ale to se v ty hromade lidi pomalu ani nevi, kdo to byl. Bolelo to, ale zase na druhou stranu to byl zajimavy pocit, zkusit si vahu zeny na podpatku a predstavit si, jak to asi je, kdyz potom stoji na podlaze a dela treba dulky do lina a ani to neresi.
Nosis radsi nizke nebo vysoke? Ja mam na zenach radsi nizsi, protoze je ten tlak pod nimi vetsi, stoji na podpatku vetsi vahou tela.

Hanka (St, 30. 6. 2021 - 19:06)

Jo při tanci se to stane hned, ani člověk neví jak... Vzpomínám si, že když jsme chodili do tanečních, tak spolužačce jedna holka podpatkama podupala nohu tak, že ji měla druhý den celou oteklou. K tvému dotazu: mám radši nižší nebo středně vysoké podpatky, v těch hodně vysokých se mnohem hůř chodí.

Revolucion (St, 30. 6. 2021 - 02:06)

A jaká byla reakce toho dotyčného na tvůj podpatek...? ;-)

Hanka (St, 30. 6. 2021 - 08:06)

Reakce byla vcelku očekávatelná. Za zády se mi ozvalo "AU!!! Šlápla jste mi na nohu!" To už jsem ucítila, že něco mám pod svým podpatkem. Tak jsem se podívala pod nohy a uviděla jsem, že šlapu někomu přímo na prsty. Omluvila jsem se mu. Byl v sandálech, takže to určitě zabolelo... Ale jeho štěstím bylo, že jsem měla širší podpatky, ne jehlové. Ty měla na nohou vedle stojící žena... však také řekla, že šlápnutí na nohu od ní by bylo mnohem horší než to, co jsem způsobila já.

Revolucion (Čt, 24. 6. 2021 - 23:06)

Taky se mi libí, když ženská nožka něco rozšlápne. Ať už bosá či obutá, na podpatcích nebo bez.

Revolucion (St, 23. 6. 2021 - 16:06)

Moje kamarádka občas předemnou něco "schválně" zašlápne (nedopalek cigarety špičkou nebo podpatkem, čokoládovou tyčinku nebo bonbony, kamínky který pod váhou její nožky praskají, rajče na zahradě, jablko v travě, apod.).
To si pak představuji, že jsem místo těch věcí pod podrážkama jejích botek já a něuvěřitelně mě to láká, být takto zašlápáván do země.
Doposud jsem si myslel, že jsem asi jediný a nenormální a nyní vidím, jak jsem se mýlil.... hezký den všem!

Petr (Út, 22. 6. 2021 - 08:06)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Reklama

Přidat komentář