Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Lenka M. (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Jsem jednou šla pravě s přítelem z hospody a u popelnic bylo takovy to velky šlapací auto pro děti a vypadalo, že ho někdo vyhodil jen proto, že už asi překaželo, protože nebylo poškozené( co jsem koukala, mělo na sobě napsano nostnost 40kg), tak jsem se rozhodnula, že se povozím:D Přítel mě ještě hecoval, protože moc dobře věděl, jak to při mojích 185cm a cca 80kg dopadne:D No sednula jsem si na něj co nejopatrněji (fakt jsem se chtěla povozit a ne ho hned zničit:D ), a začalo se podemnou dost prohybat a kolečka se uplně zmačknuly až na rafek a uplně se ohnuly. No udrželo mě asi pul mninuty, pak v něm 4x hlasitě prasklo, zadní kolečka uletěly a rozsedla jsem ho napůl :D Přítel byl blahem bez sebe:D

Lenka M. (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Tak přidám taky nějaké ty příhody. Jak jsem psala výš, můj přitel miluje, když si na něco sednu a svojí váhou to rozsednu a upřímně, mě to začalo bavit taky, mám u toho takovy přijemny pocit, co nedokažu vysvětlit:D

Hanka (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ten příjemný pocit znám :)

Lenka M. (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Ahoj, tak koukám, tohle forum by bylo jak dělaný pro mého přítele (a vlastně už i pro mě) :D

Hanka (Čt, 10. 6. 2021 - 10:06)

Nedávno jsem šla pochodem a šlápla jsem tam na něco, co leželo na zemi. Prasklo to hlasitě, jak jsem na to stoupla. Líbilo se mi, jak lidé okolo koukali překvapeně.

U2 (Čt, 10. 6. 2021 - 05:06)

Gjfkhurzoz

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 12:06)

Tak to ten plastový pohárek myslím snadno rozšlápneš :) A kdyby odolával, tak povyskoč a dopadni na něj prudce celou svou vahou. Dupnutí 75 kilové ženy těžko vydrží. Nebo tomu pomoz podpatkem.

T. (Čt, 3. 6. 2021 - 12:06)

Nejsem si jistá, jestli mi to přítel dovolí. Normálně mu neničím jeho věci. Pohárek se zdá být vyroben z pevného plastu, ale láká mě představa tp zkusit.

T. (Čt, 3. 6. 2021 - 11:06)

Už několik dní mám chuť něco rozšlápnout. Přítel si ze špatně utajeného výletu přivezl suvenýr - asi 25 cm vysoký plastový pohárek - který prozradil, kde byl. Kdykoli ho vidím, mám chuť na něj pořádně stoupnout oběma nohama a rozšlapat ho na kousíčky. Mohla by to být pořádná šlupka, jak by pod mou váhou prasknul, i když může být natolik pevný, že by vydržel. Ale když vezmu v úvahu moji váhu a vztek, který mám, myslím, že by neměl šanci!

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 11:06)

A kolik vážíš?

T. (Čt, 3. 6. 2021 - 11:06)

75 kg

Mike (St, 2. 6. 2021 - 20:06)

Teda musím si zaslúžiť vždy ale ako odmena to funguje skvele

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 20:06)

Teda musím si zaslúžiť vždy ale ako odmena to funguje skvele

Mike (St, 2. 6. 2021 - 18:06)

Žena niekedy pošlape aj po mne teda keď ju k tomu prehovorím

Josef (St, 2. 6. 2021 - 06:06)

O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující...

Hanka (Út, 1. 6. 2021 - 22:06)

Jablka a ořechy jsem mnohokrát před menšími dětmi rozšlápla, abych jim předvedla, jak jsem těžká. Šla jsem třeba po zahradě s bratrancem, byla tam popadana jablka, tak jsme na ně oba stoupali. On nerozšlápl skoro žádné, pode mnou praskala při každém došlápnutí. Přeci jen, vážil asi 25 kg, zatímco já už vážila více než 60 kilo.

htz (St, 2. 6. 2021 - 06:06)

Hanko, z jakého důvodu jsi menším dětem předváděla jak jsi těžká a co tvoje váha dokáže rozdrtit?

Hanka (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Jako náctileté se mi líbilo menším dětem předvést, že jsem už velká a proti nim hodně těžká a mám už váhu dospělé ženy.

teddy (St, 2. 6. 2021 - 14:06)

To je běžné, že náctileté holky se často chlubí tím, že už jsou těžké jak dospělé ženy a nejvíc svou váhu předvádějí před menšími dětmi.

teddy (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Lodičky na zahradě určitě neměla :-) Něco pohodlného s plochou podrážkou. Když ty jabka rozšlápla, říkala že váží 66 kg.

Reklama

Přidat komentář