Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

milos (Pá, 25. 6. 2021 - 10:06)

Rozšláplo by takové obaly od džusů i dítě?

Mike (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

Určite nie lebo to chvíľku odolávalo pod ženou

.... (So, 26. 6. 2021 - 01:06)

Jaké to byly obaly od džusu a z jakého materiálu byly, že je váha ženy hned nerozmáčkla? Kolik ta žena váží?

Mike (So, 26. 6. 2021 - 13:06)

Také papierové šróbovacie z jednoty a moja žena váži 75 kg

..... (So, 26. 6. 2021 - 13:06)

Ty papírové jsou tak měkké, že jdou pomačkat v ruce

Mike (Ne, 27. 6. 2021 - 12:06)

Áno ale keď je zašróbovaná tak je pevná a predca je krajšie keď na to žena položí nohu a prenese naň svoju váhu

..... (Ne, 27. 6. 2021 - 13:06)

Proč ty uzávěry neotevře? Otevřené se mačkají snadno

Lukas1 (St, 23. 6. 2021 - 20:06)

Damy, bavi me cist, jak neco rozmacknete pod svoji vahou. U zen se mi to hodne libi a rad to pozoruju. Hlavne, kdyz o tom ani ta zena nevi. Rad se taky koukam, kdyz se pod vahou zeny zmackne podrazka bot. Napriklad u nejakych gumovych pantofli. Jak se pata zeny bori do boty celou vahou. Nemate doma takove boty, ktere se pod vami zmacknou?

Hanka (St, 23. 6. 2021 - 22:06)

Já jsem takové pantofle jednou měla na nohou u příbuzných na návštěvě. Měly docela vysokou ale měkkou podrážku a jak jsem šla, tak jsem při každém kroku cítila, jak se ta bota pod mou patou zmáčkla.

Lukas1 (Čt, 24. 6. 2021 - 07:06)

A libil se ti ten pocit? Muzes popsat, co to bylo za pantofle? Nemas taky nejake svoje takove boty, ze bys je nosila castejc a mackala je pod sebou? Kdybych tam byl, tak bych od tvych nohou asi neodtrhnul oci. Na sledovani bot/pantofli je fajn, ze je ma zena porad na noze a macka je svou vahou porad. Kamaradka mela zimni boty na cca 4 cm vysokem sirokem podpatku z gumy, ale uz ho mela hodne oslapany, takze se pri kazdem preneseni vahy tak o pulku zkacknul, to se mi taky hodne libilo.

Hanka (Čt, 24. 6. 2021 - 17:06)

Byly to vcelku nijak zvláštní pantofle na platformě vysoké asi 5 cm, dva širší pásky přes nárt, volná špička a pata. Byly docela lehké, ta platforma byla z poměrně měkkého materiálu a při došlápnutí na patu jsem ji pod sebou hodně zmáčkla... určitě víc než o půlku, možná tak na 2 cm.
Líbilo se mi, že je vidět, jak jsem těžká. Na druhou stranu, chůze v těch pantoflích úplně pohodlná nebyla, protože jsem se při každém kroku až moc zabořila patou. Pár lidí si toho všimlo, ptali se mě pak, kolik vážím, že to pod sebou tak moc zmáčknu :D

Lukas1 (Čt, 24. 6. 2021 - 18:06)

Verim, ze na chozeni moc nebyly, ale urcite bych to rad videl a pozoroval te, jak se pod tvoji vahou zmacknou. Jeste me treba bavi pozorovat, jak se pod vahou zeny (nebo i vice zen) prohyba napriklad prkno na lavicce, nebo se ruzne krouti plastove zidle. Babi te to taky? Pozorovat, nebo citit, jak se neco pod tvoji vahou prohyba?

Hanka (Čt, 24. 6. 2021 - 21:06)

Pozorovat ani tolik ne, radši sama něco zatížím svou váhou. Hlavně se mi líbí, když něco rozšlápnu.
Jinak když nás na lavičce sedí víc a jedna se zvedne, tak ostatní docela dobře pocítí, jak se ta lavička odlehčí a prohnutí se zmenší. Nebo samozřejmě i obráceně, když si naopak přisedne.

Lukas1 (Pá, 25. 6. 2021 - 04:06)

Pamatuji si tenkrat na dovolene... Pres bazen byl takovy dreveny mostek z docela skabych prken. Kdyz po nem zeny chodily, tak se cely mostek prohybal a samotna prkna jeste vic. Bylo to hodne videt. Hanko, taky se ti to libi, kdyz se po necem projdes a ne primo to rozslapnes, ale jenom se to prohyba pod tvyma nohama?

Hanka (Pá, 25. 6. 2021 - 12:06)

Ano, to také není špatné... hlavně když se to pořádně prohne.

Lukas1 (Pá, 25. 6. 2021 - 13:06)

Hanko a nemas nejake takove zazitky, kdy jsi na necem stala, nebo jsi po necem sla a prohybalo se to pod tebou? Rad bych si neco poslechnul. Nestala jsi treba nekdy na lavicce, nebo na nejake podlaze z prken, co by se pod tvoji vahou prohybaly?

Hanka (Ne, 27. 6. 2021 - 17:06)

Docela se pode mnou prohýbala kamarádova koloběžka. Měla nosnost do 60 kg a já už vážila o trochu víc... ale vydržela to. :D
Nějaká lavička se určitě také prohnula, to není nic neobvyklého.

Lukas1 (Po, 28. 6. 2021 - 08:06)

A jaka to byla kolobezka? To byla nejaka pro deti, kdyz mela nosnost jenom do 60 kg? Nevazais o tolik vic, ale pres limit uz to bylo. A co kola, nekdy se i dost zmacknou kola pod vahou zeny, to se mi taky docela libi pozorovat, kdyz si zena sedne treba na kolo a ono pod ni klesne.

Hanka (Po, 28. 6. 2021 - 21:06)

Jo ta koloběžka nebyla určená pro dospělé. Byla mladšího kamaráda, on byl tehdy váhou ještě v limitu.
Ta kola se ale nesmí zmáčknout moc, to se pak nedá jet.

Lukas1 (Po, 28. 6. 2021 - 21:06)

Nemyslim, aby ty kola byly uplne vyfouknuty, to pak neni ono. Ale kdyz je normalne nafouknute a stejne se zmackne pod vahou zeny. Nevis, jestli se pod tebou taky nezmacnuly na ty kolobezce?

Reklama

Přidat komentář