Reklama

Harašení na pracovišti

Dan (Po, 13. 11. 2017 - 14:11)

Dane, a v tý tvojí firmě...Jo, jasně, u nás ve firmě se to už dávno chlapi naučili, že si nemají ženských všímat. A jsou pro to dva důvody. Jednak mají chlapi strach, že by mohli mít nějaký malér. No a druhý důvod je ten, že ty ženské se u nás ve firmě chovají tak odtažitě, komisně a chladně, že každého normálního chlapa zajde na jakýkoliv kontakt chuť.

Jan (Po, 13. 11. 2017 - 14:11)

V souvislosti se současnou...Jo, pry uz se to planuje. Pouziji se fotografie treba mrtvych hercu a animaci se rozpohybuji. Dalsi moznosti budou filmy s robotama. Jo lidi sisvoublbosti pod sebou rezou vetev.

Honza (Po, 13. 11. 2017 - 13:11)

Pracuji už asi 11 let v...Dane, a v tý tvojí firmě už se to teda chlapi naučili, že si ženskejch nemaj všímat. Tam už je ten pokrok jasně vidět.

Honza (Po, 13. 11. 2017 - 13:11)

Myslím si, že řada chlapů...To máš svatou pravdu, hochu zlatej!

Včera byl vo tom článek v Blesku. Byl tam rozhovor se sexuologem Jardou Zvěřinou. Ta redaktorka se ho ptala, jestli to sexuelní harašení, kerý sem přitáhlo z Ameriky, nepovede k tomu, že se kluci budou bát voslovit holku. A Zvěřina řikal, že v Americe kluk holku už dávno nevoslovuje a nepomáhá jí do kabátu. No a my se to prej budem muset taky naučit. Zatim to jde ztuha, ale pokrok nezastavíš.

Takže je to tak, jak pišeš. Žádný navazování známostí už se provozovat nebude a za pícháním se bude chodit do bordelu. Kluci budou vděčný aspoň za todle a holky, kerý v bordelu nepracujou, budou št'astný jak blecha, že už je konečně nikdo sexuelně nevobtěžuje.

Dan (Pá, 10. 11. 2017 - 12:11)

V souvislosti se současnou vlnou obvinění ze sexuálního harašení hereček a herců v Hollywoodu mne napadlo krásné řešení. Při natáčení filmů by se používaly pouze počítačové animace herců. V dnešní době by to nebyl žádný problém. Odpadla by tak náročná práce se skutečnými herci, ušetřily by se peníze za jejich obrovské honoráře. No a mimo jiné by zmizel problém se sexuálním harašením. Ptáte se, co by potom dělali ti herci? No možná něco užitečnějšího. Mohli by se třeba živit zametáním kolem popelnic nebo by mohli vylévat sračky.

Karel (St, 8. 11. 2017 - 07:11)

Nedávno jsem byla pár...No, ale pokud jsi byla dříve zneužívaná, tak to musíš řešit s psychiatrem, nebo se totálně vyhýbat mužům. Nic jiného ti nepomůže. Když se někdo ( muž nebo žena ) chce seznámit s nějakým protějškem, tak nepředpokládá, že ten protějšek byl někdy v minulosti zneužívaný ( pod tímto pojmem si dnes lze představit cokoliv ). A v podstatě každá snaha o nějaké seznámení se dnes může považovat za sexuální harašení.

Ich (Út, 7. 11. 2017 - 21:11)

Nedávno jsem byla pár týdnů na školení v jednom státním podniku, nebudu jmenovat. Mimo jiné tam pracovali 2 zaměstnanci, těm tedy harašilo fest! Tak moc fest, že jsem se celou dobu těšila, až odtamtud vypadnu. A ty jejich kecy, pořád měli nějaké dvojsmyslné narážky, nebo o sexu mleli otevřeně. Viditelně jim nějaké to sexuální povyražení chybělo, byli evidentně dost nevybouření a už se jim to tlačilo i ušima :-D Bylo to pro mne nepříjemné, vždycky divže neslintali. Někdo by mohl říci, že jsem to mohla brát s humorem a nadhledem, nebo je nějak odpálkovat. Jako pro ženu dříve zneužívanou to dost dobře nešlo. neumím na takové situace reagovat s nadhledem a nenalézám ani vhodných slov, jak takové osoby slušně poslat někam.

Honza (Út, 7. 11. 2017 - 14:11)

Pracuji už asi 11 let v...A přitom je to ale pořád i neska ve firmách běžný, že dva lidi, kerý se v tý firmě seznáměj, spolu začnou takzvaně chodit. Pokud by nedělali ve stejný firmě, tak by spolu nemohli chodit, poněvadž by se pravděpodobně neznali. Já pracuju za svoji pracovní kariéru teprve ve druhý firmě - i s vojnou ve třetí firmě, he he - a ve vobou firmách jsem kápnul na lidi, kerý se seznámili až na pracovišti - předtim se neznali - a potom spolu začli chodit a pravděpodobně i souložit. I v tý armádě byly případy, že se spolu dal dohromady lampasák s lampasačkou a začli spolu to... todleto.

Hele, a nedali vám všem při nástupu do tý firmy náhodou podepsat ňákej etickej kodex nebo podobnou hovadinu, kde by bylo výslovně uvedený, že ve firmě sou zakázaný důvěrnosti mezi zaměstnancema? To by totiž vysvětlovalo, proč se nikdo s nikym nedal dohromady. Štyry sta ženskejch, dvě stě chlapů - a nikdo s nikym žádný techtle mechtle. Přitom teda připadaj na každýho chlapa dvě ženský, a přesto nikdo nic...

Zkus zapřemejšlet, jestli's náhodou něco takovýho nepodepsal. Jinak mě nic jinýho nenapadá, proč si každej vod každýho drží vodstup.

Honza (Út, 7. 11. 2017 - 13:11)

Pracuji už asi 11 let v...Máš recht. Líp už bylo.

Dan (Út, 7. 11. 2017 - 13:11)

Pracuji už asi 11 let v jedné administrativní firmě. Celkem je zde asi 600 zaměstnanců, toho 2/3 žen. Atmosféra je zde super hyper korektní, až velice chladná, a vůbec si neumím představit třeba situaci, že by některý ze zde pracujících mužů třeba pozval kolegyni byť i jen na kávu. Asi by se se zlou potázal. Kontakt s ostatními kolegy probíhá výhradně na chodbě, a to tak, že se pouze pozdraví. Neumím si představit, že by zde někdo někoho oslovil, nebo se s někým seznámil. To je naprosté sci-fi. Filmy a seriály, které řeší různé vztahy na pracovišti jsou asi tak pravdivé, jako filmy o přistání ufonů na Zemi. Vůbec si v dnešní době neumím představit v reálném životě třeba vztah primáře Blažeje a sestry Iny, jak je popsán v Nemocnici na kraji města. V dnešní době by v reálném životě byl primář Blažej obviněn ze sexuálního obtěžování, ne-li rovnou ze znásilnění, vyhozen z práce a odsouzen do vězení. Já jsem si vždycky myslel, že vztahy mezi mužem a ženou patří k tomu nejhezčímu, co člověk může zažít. V dnešní době to ale už neplatí. Žijeme ve smutných časech.

Honza (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Myslím si, že řada chlapů...Vono je to eště horší. Musíš se holky nejdřiv zeptat, jestli jí mužeš šáhnout na kozy, na veverku nebo na zadnici. No a když ti řekne, že nemužeš, a ty přesto šáhneš, tak se to už nebere jako sexuální vobtěžování, ale bere se to jako znásilnění. Takže jediný místo, kde mužeš holku vošahávat, aniž bys měl její milostivý požehnání, je vopravdu ten bordel.

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

Myslím si, že řada chlapů se bojí seznámit s nějakou ženou, právě proto, že mají strach, aby nebyli obviněni ze sexuálního obtěžování. Možná to jednou dopadne tak, že se nikdo s nikým ani seznamovat nebude. Chlapi budou chodit do bordelu no a ženy si nebudou moci stěžovat, že jsou sexuálně obtěžovány. No a všichni budou šťastní a spokojení.

Honza (Út, 31. 10. 2017 - 23:10)

A nejsi ty pro změnu...Neboj, stalker nejsem.

Karel (Út, 31. 10. 2017 - 14:10)

No mě by taky zajímalo, jak chlap pozná, že má o něj žena zájem, nebo naopak jej nařkne ze sexuálního harašení? Já jsem nikdy raději žádný kontakt se ženami právě z tohoto důvodu nenavazoval. Ale vzhledem k tomu, že jsem tělesně postižený, tak bych s největší jistotou nařčen t toho sexuálního harašení.

Jitka (Ne, 22. 10. 2017 - 21:10)

U mě v práci včera...A nejsi ty pro změnu stalker? Sleduješ tu holku nebo toho kluka?

Honza (Ne, 22. 10. 2017 - 21:10)

Jak víš, že je homosexuál?Von se sám přiznal, že je homosexuál.

k smíchu (Ne, 22. 10. 2017 - 12:10)

Zajímalo by mne, jakým...Tak se přiznej, že ve skutečnosti jsi to byl ty, kod tak slintal, viz ten podrobný popis.
A jo, Vlk má pravdu, musíš to nahlásit, nejlépe na městský úřad, nebo na pitevnu, případně depo Malešice!

A (Ne, 22. 10. 2017 - 02:10)

U mě v práci včera...Jak víš, že je homosexuál?

Vlk (So, 21. 10. 2017 - 22:10)

U mě v práci včera...To je teda hareseni... To by se melo hlasit! ..... Myslim to ironicky, kdyby to nahodou vzal nekdo vazne

Honza (So, 21. 10. 2017 - 22:10)

U mě v práci včera sexuálně harašil jeden kluk. Díval se na jednu holku, jak si sundává mikinu, a viděl, že se jí u toho zvedly kozy. Trochu divný je na tom to, že na ni vůbec čuměl, jelikož je to homosexuál.

Reklama

Přidat komentář