Reklama

Harašení na pracovišti

Honza (Ne, 22. 10. 2017 - 21:10)

Jak víš, že je homosexuál?Von se sám přiznal, že je homosexuál.

k smíchu (Ne, 22. 10. 2017 - 12:10)

Zajímalo by mne, jakým...Tak se přiznej, že ve skutečnosti jsi to byl ty, kod tak slintal, viz ten podrobný popis.
A jo, Vlk má pravdu, musíš to nahlásit, nejlépe na městský úřad, nebo na pitevnu, případně depo Malešice!

A (Ne, 22. 10. 2017 - 02:10)

U mě v práci včera...Jak víš, že je homosexuál?

Vlk (So, 21. 10. 2017 - 22:10)

U mě v práci včera...To je teda hareseni... To by se melo hlasit! ..... Myslim to ironicky, kdyby to nahodou vzal nekdo vazne

Honza (So, 21. 10. 2017 - 22:10)

U mě v práci včera sexuálně harašil jeden kluk. Díval se na jednu holku, jak si sundává mikinu, a viděl, že se jí u toho zvedly kozy. Trochu divný je na tom to, že na ni vůbec čuměl, jelikož je to homosexuál.

Dan (Pá, 20. 10. 2017 - 13:10)

Zajímalo by mne, jakým způsobem, a jestli vůbec se dnes lidé nějak dokáží seznámit. V době sexuálního harašení má asi řada mužů strach nějakým způsobem projevit sympatie k ženě. Podotýkám, že jsem tělesně postižený a tudíž jsem z jakéhokoliv seznamování s ženami doživotně vyloučen. Ale jedno řešení, jak by se lidé mohli seznámit, mne napadá. Mohli by se seznamovat prostřednictvím nějaké agentury a při každém seznámení by se sepsala podrobná smlouva, kde by byly přesně stanoveny podmínky budoucího vztahu. Jedině tak by se dalo předejít budoucímu obvinění ze sexuálního obtěžování.

Záleží, (Út, 29. 8. 2017 - 18:08)

To máš ještě dobrý, že...co si necháš na sobě dovolit.Pokud mu razantně naznačíš,dá pokoj a bude hledat někoho jiného,ke komu si to může dovolit.

Verča (Út, 29. 8. 2017 - 17:08)

Dobrý den . Mám diskrétní...To máš ještě dobrý, že jen čumí, u nás v práci máme chlapa a ten ošmatá každou ženskou.

S (Út, 29. 8. 2017 - 16:08)

Dobrý den . Mám diskrétní...tím asi nic nenaděláš.Nebude čumět snad pořád,když zjistí,že nemá šanci.Nic bych nenahlašovala,bylo by to spíš trapné.

lenka (Út, 29. 8. 2017 - 15:08)

Dobrý den . Mám diskrétní otázku .
Poslední měsíc si všímám že po mě na pracovišti ve firmě vyloženě čumí jeden chlap ( starej , hnusnej , oplzlej ) . Doslova mě to už vyčerpává a obtěžuje . Nevadí mi když se někdo podívá , ale tohle mě vysiluje každý den v práci chodím s tím , kde se zašít Ajeje!
. Kamoliv se schovám , tak ho zase vidím čumět . Je to až nepříjemný a vadí mi to . Dá se prosím dělat něco s tím , že jen čumí ? Nedokážu se asi s vedením o něčem takový bavit a přítel je pro to nahlásit . Ale .. vůbec nevím co s tím vocasem , opravdu je to nepříjemný a šíleně protivný Naštvaný
Děkuji za jakýkoliv názor !!!

stařec (So, 28. 7. 2018 - 17:07)

Mě je 40 let. Včera jsem...čemu se divíš tenkrát se blblo s holkama a šukalo o sto šest ,vždyť to byla jediná zábava do který ti nikdo nekecal .Dneska ty bembelíni hnijou u PC, mobilu a strašně je zajímá jestli jsou IN ,o focení těch narcisů nemluvě :-D
Vyslechl jsem debatu dvou slepiček jak si vyprávěj jak šukaj max jednou za měsíc :-D a to jim bylo tak dvacet let .

Karel (Pá, 27. 7. 2018 - 10:07)

Mě je 40 let. Včera jsem seděl v hospodě s partou lidí ve věku od 50 do 70 let. Chlapi i ženské A jedním z témat byl i sex. Všichni vyprávěli různé příhody a připadalo mi, že jejich sexuální život v době jejich mládí musel být úžasný. A i kdyby to povídání bylo pravdivé i jenom z jednoho procenta. Dnešní mladí zřejmě nemají takové zážitky ani z toho jednoho procenta.

Míla (St, 18. 7. 2018 - 10:07)

V posteli bych si teda hrál s jinýma věcma, než je tablet, ale proti gustu...

Honza (Út, 17. 7. 2018 - 21:07)

Moje kamarádka, které je 27...No to je neska klasika. Bud'to se kuli závislosti na mobilu nebo tabletu nikdo s nikym ani nedá dohromady, nebo se kuli závislosti na mobilu a tabletu lidi rozejdou.

luci (Út, 17. 7. 2018 - 14:07)

Moje kamarádka, které je 27...Každý má jinak nastavené priority mladý si hraje s tabletem zralý s vaginou jen když je spokojenost vespolek. Leckde jsou do páru tři.

Marek (Út, 17. 7. 2018 - 13:07)

Moje kamarádka, které je 27 let si mi nedávno stěžovala, že její přítel, kterému je 20 let se v posteli věnuje raději tabletu, než sexu s ní. Ten kluk byl předtím panic, ona je jeho první holka. Já to absolutně nechápu. Sám s tou slečnou občas spím ( máme přátelství s výhodami ) a je to to nejkrásnější, co zažívám. Ale asi je to tím, že mě už je 40 let, tak to dokážu ocenit.

luci (Ne, 15. 7. 2018 - 09:07)

No konečně se splní...Je s tím dobrá zkušenost léta už se inseminace dělá prasnicím,kravám,klisnám proč ne ženám. Samice je prostě samice.

Kare (Ne, 15. 7. 2018 - 08:07)

No vida! A já jsem si...No konečně se splní odvěký sen všech moralistů, kteří prosazují, aby lidé a zejména mládež byli sexuálně zdrženliví. Lidé nebudou šoustat, ale lidská reprodukce bude zajištěna umělým oplodněním.

Honza (So, 14. 7. 2018 - 21:07)

Dnes vyšel na internetu...No vida! A já jsem si doted'ka naivně myslel, že se stane jenom to, že dnešní malý děti, až budou dospělý, tak svoje vlastní děti už mít nebudou. Jinak řečeno - už z nich nebudou biologický rodiče. No a podle tvýho příspěvku to vypadá, že dnešní malý děti, až budou v pubertě nebo po pubertě, tak už teda nebudou ani myslet na šoustačku, natož aby vopravdu šoustaly. No jen tak dál!

luci (Pá, 13. 7. 2018 - 22:07)

No když je neska běžný,...Znám jednu kterou píchal kluk a ona jedla jablko.

Reklama

Přidat komentář