Reklama

přezouvání ve škole

ne, (Út, 3. 10. 2017 - 15:10)

To tam na tom gymplu máte...nahej.

? (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Teďkom od září jsem...To tam na tom gymplu máte nějaké staré pořádky. A kdo bačkory zapomene, tak chodí bosky?

Lea (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Teďkom od září jsem začla chodit na gympl. Myslela jsem si, že se nebudeme muset na střední přezouvat tak jako na zakládce, ale třídní nám řekla že od zejtra musíme mít přezůvky. Sama měla na nohách takový přezůvky, co nosej doktoři v nemocnicích a říkala, že jsou do školy nejlepší. Byly fakt hustý:-! Ráda bych nosila do té školy něco, v čem se budu cítit dobře. Poslední měsíc před prázdninami na zakládce, když už přezouvání neřešili, jsem nosila do školy šaty nebo sukni, silonky nebo ťapky, když bylo teplejc a na nohy balerínky. V neděli jsme s mamkou byli kupovat věci do školy a vyhlídla jsem si takové lehké světlezelené, tak je půjdem dnes jak přijde z práce koupit, abych si je mohla zítra vzít na přezutí,kdyby kontrolovali, jestli máme dvoje boty a nechodíme v těch, co jsme přišli.

KDYŽ se mi chce (Ne, 18. 6. 2017 - 09:06)

že hloupý předpis je, že...tak vykonám velkou, kde budu chtít. Žádný předpis to nezakazuje. Lepší hovno na ulici než ve spodním prádle

myslím, (So, 17. 6. 2017 - 13:06)

jo, když tam chodí bosky,...že hloupý předpis je, že lidi nemůžou kadit na veřejnosti. Až tě potkám, pomažu ti hov.nem ksicht.

Adéla (So, 17. 6. 2017 - 12:06)

Baví tě to třeba i tam,...jo, když tam chodí bosky, tak to je jejich věc, ale u nás ve škole chodí více lidí v botech než bosky.

diskutér (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

já se často ve škole...Baví tě to třeba i tam, kde jiní chodí bosky?

Steve (Pá, 16. 6. 2017 - 15:06)

Mě by pořád v botách teda příjemně nebylo ... navíc by mi brzy řádně nohy zapáchaly, protože se mi více potí. Poté hrozí i plísně kůže apod. Jen prase a řepák jde do postele s venkovní obuví.

Adélo (Pá, 16. 6. 2017 - 13:06)

Třeba když je venku hnusně a všichni se zují, aby udrželi podlahu čistou, ale ty přijdeš a doneseš tam na botách špínu zvenku, zničíš tím jejich úsilí a to je bezohledné.

Adélo (Pá, 16. 6. 2017 - 13:06)

Třeba když je venku hnusně a všichni se zují, aby udrželi podlahu čistou, ale ty přijdeš a doneseš tam na botách špínu zvenku, zničíš tím jejich úsilí a to je bezohledné.

Adélo (Pá, 16. 6. 2017 - 13:06)

Třeba když je venku hnusně a všichni se zují, aby udrželi podlahu čistou, ale ty přijdeš a doneseš tam na botách špínu zvenku, zničíš tím jejich úsilí a to je bezohledné.

Steve (Út, 13. 6. 2017 - 21:06)

Já se zase zouvám rád, noha si potřebuje odpočinout, provzdušnit se, opustit pevné sevření boty.

Adéla (Út, 13. 6. 2017 - 18:06)

Co tě na tom baví? Je to od...ráda porušuji hloupé předpisy a jaká bezohlednost?

Adélo (Ne, 11. 6. 2017 - 13:06)

já se často ve škole...Co tě na tom baví? Je to od tebe bezohlednost.

Adéla (So, 10. 6. 2017 - 17:06)

já se často ve škole nepřezouvám, baví mě chodit v botech tam, kde jsou jiní přezutí.

diskutér (So, 10. 6. 2017 - 09:06)

Na našem gymplu se vždy...Předpokládám, že zvláště holkám dřeváčky toleroval taky.

J. (St, 7. 6. 2017 - 17:06)

Na našem gymplu se vždy...na gymplu hlídat přezouvání, to je na léčení...

Jirka (Út, 6. 6. 2017 - 16:06)

Na našem gymplu se vždy přezouvalo a hlídal to školník, jediné tolerované byly v létě sandály a balerínky. Letos si ale otevřel bufet a už nehlídá, takže celkem početná skupinka holek se přestala přezouvat, za jakéhokoliv počasí tam chodí v botách.

Ladislav (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

Nemyslím si, ze by se...Přezouvat by se asi mělo. Předpokládám že ale dnes už ve škole převažují šatní skříňky. Většina děcek si tak může boty nechávat tam.

Steve (Ne, 30. 4. 2017 - 16:04)

Možná by stačilo aby si udělal Lad'a pár brigád na úklid ... Poté by tomu rozuměl až dost :-)

Reklama

Přidat komentář