Reklama

přezouvání ve škole

Hanka (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

Ty jsi fakt vzdělaná podle...Kolik ti je?

Patrik (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

Ty ču.ráku, pochopíš, že...Ty jsi fakt vzdělaná podle svého projevu.... nevíš, kolik je 1+1, ty intelektuálko ?

úča (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

To jistě, bohužel některé...Ty ču.ráku, pochopíš, že v zásadě je nám jedno, jestli máš boty, pantofle nebo jsi na boso? Nám nejsi roven, jsi hovno, které se chce vzdělat. My už vzdělané jsme, ty smrkáči.

Ok, když vidím takového rádoby-borečka, napomenu ho, ale je mi to šumák...já to uklízet nebudu, tak si choď v čem chceš.

Hlustvisihák (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

To jistě, bohužel některé...Ty jsi taková ta sračička co se bez fotříka ani nevysere a jak ti venku někdo ubližuje tak hned volá "TÁÁÁÁÁÁÁTTTTTTÍÍÍÍÍÍÍ PÓÓÓMÓÓÓC".Nepošleš na mě taky jeho právníka?Já že bych se na vrátnici zamknul.A zkus taky někdy vynadat hlavu z fotrový prdele,pomůže vám to oběma.

Patrik (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

Ty budeš mít asi nejvíc...To jistě, bohužel některé krávy si myslí, že si nejsou rovny se svými studenty. Podle zákona jsou. Žádná nepřezutá píča mne nebude buzerovat, že já nejsem přezutý. A ty kokote, místo toho, abys tuto myšlenku podpořil, tak tu prudíš. Konečně tvůj nick o něčem svědčí. Hlustvisihák byl ducha mdlého a většinou dřepěl ve vrátnicích a skladech. Konkurs na výstavě květin nevyhrál, anžto neznal, co to je Hedera helix. Dneska by byl u nějaké bezpečnostní agentury. Tam obvykle pitomci končí.

Hlustvisihák (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

Přezouvání ve škole je...Ty budeš mít asi nejvíc odvahy vedle fotra viď?A s jeho konexema budeš ještě odvážnější,jsi prostě kabrňák Made in Czech.

Patrik (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

Přezouvání ve škole je přežitek. Zajímavé je, že ho nejhorlivěji prosazují kantorský píči, které se samy nepřezouvají. Moje nepřezouvání musel dokonce řešit fotrův právník. Buď platí přezouvání pro všechny a nebo pro nikoho. Bohužel mým spolužákům to nepomohlo. Čili já se přezouvat nemusím, ale všichni ostatní ano. Nemají dost odvahy to řešit.

Dana (Pá, 3. 3. 2017 - 18:03)

no každého věc ale tu...Taky nikdo netvrdí že je to tady běžné ale že jsou prostě domácnosti kde to tak je.Já to zažila také že jsem měla kamarádku a její rodina žila dlouho ve Francii a doma se taky nepřezouvali.

Jana (Pá, 3. 3. 2017 - 14:03)

Je správné se přezouvat a...A víš že znám domácnosti kde se nepřezouvají?Jsou to většinou lidí co žili nějakou delší dobu na Západě a jsou zvyklí že se doma v přezuvkách nechodí.

Katka (St, 1. 3. 2017 - 12:03)

Jsem odmala zvyklá chodit doma úplně naboso takže jsem i ve škole velmi často chodila úplně bosá.

Vendula (St, 1. 3. 2017 - 10:03)

jsme měly ve třídě...Ponožkářku? Může mi někdo vysvětlit, co vám na tom tak vadí? Je to moje věc. Když se chce někdo tahat každý den s přezůvkami v báglu, kde je má vedle svačiny a pití a pařit se v nich pak celej den, jeho mínus.

eště (Ne, 26. 2. 2017 - 14:02)

že neměla posraný gaťky

Taky (Ne, 26. 2. 2017 - 12:02)

jsme měly ve třídě ponožkářku, v pomaturitním ročníku na obchodce jsme měly správně chodit do šatny, ale většina z nás tam časem nechodila, protože přezůvky tam nebylo možné nechat do dalšiho dne a chodily jsme zadním vchodem v botech. Párkrát učitelka měla řeči, ale protože se nepřezouval skoro nikdo, tak to časem nechaly být. Ta v ponožkách někdy měla přezůvky, ale často je asi schválně zapoměla a prý se nechce potit v botech. Bylo to komické v zimě, když tam chodily holky v kozačkách a ona v ponožkách. Seděla přede mnou, tak jsem ty její špinavé ponožky měla na očích. Někdy je měla i mokré, když byl sníh a něco se doneslo až na chodbu.

Vendula (Pá, 24. 2. 2017 - 20:02)

Jak se to o svojí mamince...Já jsem nic špatného neřekla. My teda nejsme žádný boháči, ale zas nejsme úplná sociálka na to abychom neměli pračku. Pokud ji nemáte, tak je pak jasný, že to musíte prát v ruce a asi je nejjednodušší když si každej vypere co nosí sám.

Máma (Út, 21. 2. 2017 - 19:02)

Mamka kvůli tomu chvíli...Jak se to o svojí mamince vyjadřuješ? Pokud moje dcera zapomněla na základní škole přezůvky a musela po škole chodit v ponožkách, tak jsem jí pak nechala ty ponožky za trest vyprat. A to jí naučilo hlídat si svoje věci a mít je v pořádku. Přezůvky si nevzala párkrát, co si pamatuji. Nanejvýš dvakrát do roka.

Steve (Út, 21. 2. 2017 - 01:02)

"Je to chůze po tom Světě, kam se noha šine ..." :-)

Steve (Út, 21. 2. 2017 - 00:02)

Mamka kvůli tomu chvíli...Kdyby 3 dny .... Klidně i3 týdny :-D

ber (Po, 20. 2. 2017 - 19:02)

to ti nevadí, že po škole...to tak, že když jsi na diskusi ponožkových úchylů, tak to jsou jen sny...jejich.

Lenča (Po, 20. 2. 2017 - 17:02)

Mamka kvůli tomu chvíli...to ti nevadí, že po škole chodí učitelky v botech a ty to vytíráš? Naše uča přišla dnes do třídy v kozačkách, bych se v ponožkách cítila dost blbě

Steve (Út, 17. 4. 2018 - 16:04)

Dyť je to krásný chodit po...To je můžeš po příchodu domů akorát tak vyhodit bud' do koše nebo do pračky s tím, že je budeš mít brzy zničený.

Reklama

Přidat komentář