Reklama

přezouvání ve škole

Dolly (So, 28. 1. 2012 - 21:01)

Nechápu proč se nepřzouvat. Já na vysoké trpím, protože se nemohu přezouvat :-(, je to daleko pohodlnější, když se můžete vyzout a vlézt do pohodlných pantoflí. A není to zbytečná investice, vždyť je potom donosíte doma, tak co.

trotle (So, 28. 1. 2012 - 20:01)

Ví někdo, v jakém...přece ve školním řádu.

Martina (So, 28. 1. 2012 - 20:01)

Ví někdo, v jakém předpisu je nařízeno, aby se žáci ve škole přezouvali? Díky

aladin (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

jistě radost, že skrz Tvou...Jste pěkná čuňata, pak s těma ušpiněnýma nohama nebo ponožkama lezete do bot? Je vidět, že si nevážíte ani svých rodičů, kteří to vše platí. A proto příšel na vás trest boží - kapitalismus !

To má z tebe ma (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

Jsem na gymplu, na obědy...jistě radost, že skrz Tvou lennost ničíš ponožky.

radim (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

luci a jake nosívate holky ponožky hodne me rajcuje kdyz je holka bosky bez prezuvek a ma bile

Mirek (Po, 3. 10. 2011 - 09:10)

Jsem na gymplu, na obědy...To je fajn. Vyfoť to.

Lucka (Ne, 11. 9. 2011 - 07:09)

Jsem na gymplu, na obědy chodíme do jídelny základní školy která je asi 500 metrů od naší školy. Je tam povinné přezouvání, někteří si nosí sebou přezůvky, ale většina z nás se tam u vchodu jen zujeme a do jídelny jdeme bosi nebo v ponožkách protože se nám nechce si přenášet přezůvky z jedné školy do druhé.

Mirek (So, 19. 2. 2011 - 11:02)

http://skolahornemci.rajce.idnes.cz/Noc_ve_skole_na_rozloucenou_062009/#Noc_ve_skole_na_rozloucenou_062009_045.jpg

camillca (Pá, 18. 2. 2011 - 17:02)

Já ve škole chodím v ponožkách ne proto že bych neměla na pantofle, ale proto že se mně to líbí, je to pro mně příjemný pocit, líp se cítím takhle naboso než nosit pantofle. Ponožky které prošoupu mně stojí o dost víc než co by stály pantofle, špinavé je mám také dost, ale to mně nevadí. Jen na tělák si ponožky sundavám. Nějaký úraz jsem ještě neměla a myslím že ani nehrozí.

No (St, 9. 2. 2011 - 08:02)

já nevím,ale zkusil někdo spočítat,jestli prošoupané ponožky (nemluvím už o praní) za celý rok nejsou nakonec dražší, než ty pantofle ? Chodit na boso třeba i na záchod, kde se se kolikrát plive,masturbuje a močí i mimo, taky asi není žádná mňamka..a tříska, nebo něco píchnutého v noze.. taky nic ?Ale každého věc ..je to jen názor..

Mirek (St, 9. 2. 2011 - 07:02)

- taky sem jednou musel chodit v ponožkách - zapomšl jsem si pantofle a učitelka mi nedovolila chodit v botech
- pepca - "ponosky" jsou fakt dobrý :D
- to má být vtip?
- LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL...kolik je autorovi? 8?
- Já ve škole chodím v

pavlína (St, 5. 1. 2011 - 19:01)

Mně nevadí že mám špinavé ponožky,jsem na to zvyklá a když se roztrhají tak je vyhodím a vezmu nové. Vydrží mně tak týden ale záleží na kvalitě, někdy i déle.

Martina (Čt, 2. 11. 2006 - 21:11)

Já většinou přezůvky nenosím,nejradši chodím ve škole v ponožkách (klidně i v bílých) nebo úplně bosa (když není zima).Učitelé mně to tolerují a pro mně je to příjemnější než nosit pantofle,tak proč ne.

Jan (So, 28. 1. 2006 - 00:01)

Jaký je váš názor na přezouvání ve škole a ve školní jídelně?

Reklama

Přidat komentář