Reklama

přezouvání ve škole

To (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

je jedno,prostě jsi lenošná se i přezout,tak to já bych se raději i víckrát přezouvala,než být tolik hodin v kozačkách.

Hm, (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

protože mě nebaví...zvláštní počty, 2x denně přecházíte z jedná budovy do druhé a 20x se musíte přezouvat?

Tereza (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

A co spařený hnáty?spařený hnáty nemám.

Tereza (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

se nepřezouváš? Důvod.protože mě nebaví přezouvat se 20x denně, každý den se přemisťujeme alespoň 2x do jiné budovy.

jksd (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

žádnej bordel ani černý...A co spařený hnáty?

Proč (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

žádnej bordel ani černý...se nepřezouváš? Důvod.

Tereza (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

Terko, tak to jsi tedy...žádnej bordel ani černý šmouhy na lině ta.m po mě nejsou

I (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

na podrážkách mám vzorek,...když by byly úplně čisté,nechápu to.Můžeš to vysvětlit? To jako z pouhé nějaké frajeřinky máš kozačky na sobě,nebo proč? Vysvětli,proč se vlastně nechceš přezouvat.

I kdybych (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

se vůbec nepotila,tenké ponožky,tak stejně bych se přezouvala,to opravdu slyším poprvé a být učitelkou,tak bych tě na to upozornovala každý den a byla by si třeba v ponožkách,dokud by sis přezůvky nedonesla.

Tereza (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

Když si čistíš boty, tak...na podrážkách mám vzorek, ale kamínky tam jsou jen občas a navíc když jsou zaryté do podrážky tak nemůžou ve škole vypadnout na podlahu.

Tiberius (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

Terko, tak to jsi tedy pěkné prase. Mně stačí být v botách půl dne a mám nohy spařené jako dveře od chlíva. A ten puch...živná půda pro kvasinky a plísně. Chudáci uklízečky, drhnout ten bordel po vás a černé šmouhy na lině, to se myje opravdu "dobře". ÉNTELIGENTKO.

Tereza (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

i když bych měla boty...tak to někdy zkus být ve škole celý den v kozačkách a uvidíš, že je to v pohodě.

jenom tak (Po, 4. 2. 2013 - 18:02)

ale já chodim na gympl a...Víš, ono to ani není moc o inteligenci, to mi věř.

Terezo, (Po, 4. 2. 2013 - 18:02)

ale já chodim na gympl a...Když si čistíš boty, tak si vyčistíš i všechny kamínky, co máš ve vzorku podrážky? Nebo je máš úplně hladké? I kdyby, tak pro tvoje nohy není nejlepší, když máš celý den jedny boty.
Ale ty chodíš na gympl a myslím si, že tam jsou dostatečně inteligentní lidi, aby to pochopili.

Terko, (Po, 4. 2. 2013 - 17:02)

Nevím proč by tam měly...i když bych měla boty úplně čisté,tak bych se přezouvala,jako být 6-8 hodin ve škole v kozajdách,tak to si neumím představit.

Tereza (Po, 4. 2. 2013 - 00:02)

jenže ne každý to udělá,...ale já chodim na gympl a myslím si, že tam jsou dostatečně inteligentní lidi na to, aby si boty očistili.

jenom tak (Ne, 3. 2. 2013 - 20:02)

Nevím proč by tam měly...jenže ne každý to udělá, zvlášť ve škole a při soudobé morálce.

Tereza (Ne, 3. 2. 2013 - 18:02)

Nechtěl bych vidět ten...Nevím proč by tam měly být mraky písku, stačí když si boty očistím o rohožku.

x_x (Pá, 25. 1. 2013 - 13:01)

podle mě je to zbytečné, u...Nechtěl bych vidět ten bordel a mraky jemného písku na zemi, zvláště teď přes zimu.
Tento typ lidského myšlení nechápu.

Fido (Pá, 25. 1. 2013 - 11:01)

Limuno, stejně to bude jen kvůli té nezvyklé a silné zátěži. Vedlejší otázka ještě je, zda to bolí jen při pohybu, námaze ruky (zvedání něčeho, oblékání do rukávu kabátu) nebo i v klidu (ve spánku), jestli je to citlivé na dotek, případně oteklé a podobně. Břišní svaly se vzpamatují rychleji, tady ještě počkej a nepřepínej se.

Reklama

Přidat komentář