Reklama

přezouvání ve škole

Z (Pá, 15. 2. 2013 - 17:02)

Jak už tu bylo řečeno,...dravý selský rozum je důvod proč by se měli přezouvat jen žáci a učitel ne?

! (Pá, 15. 2. 2013 - 15:02)

jaké jsou další důvody,...Jak už tu bylo řečeno, zdravý selský rozum!

H. (Pá, 15. 2. 2013 - 13:02)

Učitelé by se měli přezouvat také, pouze jsem psala, že pokud jsou ve školním řádu uvedeni pouze žáci, tak se s tím prostě musí smířit. Nemůže žák nařizovat učiteli, že se má přezout. U žáka je to povinnost, u učitele to záleží na něm, ale měl by jít příkladem.

A (Pá, 15. 2. 2013 - 11:02)

zejména proto, protože...jaké jsou další důvody, proč by se žáci měli přezouvat a učitelé ne

Tak (Pá, 15. 2. 2013 - 10:02)

by mě taky zajímalo, někdo... zejména proto, protože dětem a mladistvým se ještě nožka vyvíjí. A další důvody, které normální člověk zdravým selským rozumem pochopí.

To (Čt, 14. 2. 2013 - 23:02)

proč žáci musí a...by mě taky zajímalo, někdo tady píše, že nejdou srovnávat povinnosti žáků a učitelů, což je sice pravda, ale zároveň tady někdo píše, že když se nebudeme přezouvat, tak zničíme podlahu, v tom případě nevidím rozdíl mezi tím, jestli ve .škole chodí v botech žáci nebo učitelé

Skleněnka (Út, 12. 2. 2013 - 17:02)

Nejstrašnější bylo, když jsme se museli přezouvat na VŠ a z posluchárny do posluchárny, jsme vláčeli zimní boty, kabáty, bundy. Kdo si zapomenul přezůvky, chodil bos, protože všude běsnily uklízečky a řvaly na nás. Opravdu, akademická půda, jak má být.

A (Út, 12. 2. 2013 - 13:02)

U nás se přezouvají žáci...proč žáci musí a učitelé ne?

Hmm (Út, 12. 2. 2013 - 08:02)

U nás se přezouvají žáci i někteří učitelé. Učitelé ne proto, že by museli, ale proto, protože chtějí. Ono celý den se pařit v obuvi, ve které chodíte venku, mačkat si v tom nohu a stát tak x hodin, zrovna zdravé a pohodlné není.

přečtěte (Po, 11. 2. 2013 - 22:02)

důvodůsi předchozí příspěvky, vše už bylo řečeno

jakých (Po, 11. 2. 2013 - 18:02)

snad vůbec neni podstatný,...důvodů

to (Po, 11. 2. 2013 - 13:02)

jak s tím souvisí, že jsou...snad vůbec neni podstatný, důležitý je, že neexistuje důvod, proč by se žáci neměli přezouvat a je spousta důvodů, proč by měli

nechápu, (Po, 11. 2. 2013 - 12:02)

jak s tím souvisí, že jsou tam pouze dospělí lidé.

... (Ne, 10. 2. 2013 - 22:02)

Každý den?Jeden den v týdnu. A nevím, jaký je rozdíl mezi mou nohou a nohama mých studentů.

H. (Ne, 10. 2. 2013 - 21:02)

U nás ve škole taky musíme...Přečti si školní řád. Jestli jsou v něm zmínění jen žáci, tak se učitelé přezouvat nemusí. Nemůžeš srovnávat svoje povinnosti s povinnostmi učitelů. Učitel je autorita, kterou musíš respektovat, až budeš chodit do práce, tak podobná autorita bude tvůj nadřízený.

H. (Ne, 10. 2. 2013 - 20:02)

To jsou argumenty jako noha,...Každý den?

... (Ne, 10. 2. 2013 - 20:02)

Vysoká škola funguje zcela...To jsou argumenty jako noha, zvláště to nesezení půl dne.
Já si dodělávám vzdělání a sedím tam třeba od 8 do 17 hodin.

H. (Ne, 10. 2. 2013 - 20:02)

jaký je v tom rozdíl?...Vysoká škola funguje zcela jinak, studenti tam pravidelně nesedí půl dne, často se pendluje mezi několika budovami, takže to ani není dost dobře možné. Také jsou tam pouze dospělí lidé a školy jsou jinak financované. Jistě jsou mnohem vyšší náklady na úklid a provoz. Rozhodně vysoké školy nejsou důvod, proč by se žáci na středních školách neměli z lenosti přezouvat.

A (Ne, 10. 2. 2013 - 15:02)

Tady nejsme ve Francii a ani...jaký je v tom rozdíl? Předpokládám, že tam chodí po podlaze úplně stejně jako na střední nebo tam snad lítají vzduchem a podlahy se ani nedotknou?

dark soul (Ne, 10. 2. 2013 - 15:02)

U nás ve škole taky musíme chodit v ponožkách, když nemáme přezůvky. Nejvíc mi vadí, že někteří učitelé se nepřezouvají vůbec a zbytek jen když se jim chce. Sama jsem zažila situaci, kdy jsem zapomněla pantofle, učitelka mě řekla, ať chodím v ponožkách, že to je můj problém a sama měla kozačky. To je vážně hrozně ponižující. Závidím Tereze, do jaké školy chodí a jaké má učitele.

Reklama

Přidat komentář