Reklama

přezouvání ve škole

Samuel (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Zajímalo by mě, jestli to tak funguje i na jiných školách. Nechápu proč bych měl chodit jako blbeček v ponožkách.

žák a žák (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Taky jsem to nemusel, ale teď to chápu. Jenomže já jsem musel někdy i bez pononožek...

žák a žák (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Funguje. A kde to nefunguje, tam je brajgl. No, nevím, jestli je líp chodit a učit se ve škole, kde je nepořádek, anebo ve škole, kde je krásně a čisto.

Samuel (Čt, 2. 7. 2020 - 10:07)

Ale přijde mi nespravedlivé to, že já musím jít všude - na záchod i do jídelny v ponožkách. Tam kde chodí učitelé a mniektorí žáci v botách. Cítím se ponížen, když jdu po chodbě v ponožkách a za mnou učitelka v kozačkách.Navyše my máme spojenou jídelna se základní školou, v níž jsou některý žáci ze ZŠ normálně v botách a když je mokro tak to musím vytírat svými nohami.

Samueli (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

No tak se zouj, ukaž všem fakera a neřeš....

Filip (Pá, 3. 7. 2020 - 19:07)

Nespravedlivé to určitě je, ale ber to jako trest za to, že sis zapomněl přezůvky. Jak jinak by jsi to chtěl řešit? Pokud ho necháš jít v botách, tak na přezouvání budou za chvíli všichni kašlat a budou v botách všichni. To jedině za to dávat poznámky, nebo tak něco... Jestli ti to vadí, tak to má jednoduché řešení: prostě nezapomínej přezůvky...

Naopak buď ještě rád, že můžete chodit alespoň v ponožkách. Když jsem byl já na základce, tak museli dolů i ty ponožky a ve škole jsme potom chodili bosky. Já jsem si ve škole odchodil bosky v součtu určitě minimálně několik měsíců, protože jsem zapomínal přezůvky několikrát do měsíce a ačkoliv bytí ve škole bosky jsem teda opravdu nemusel, tak mi to ale zase nevadilo natolik, abych ty přezůvky příště už nezapomněl :D

Samuel (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Jak chodíte na záchod, pokud jste jen v ponožkách? U nás tam je vždy nakvapané vody a přejít tam se suchými ponožkami je téměř zázrak.

Samuel (Út, 30. 6. 2020 - 15:06)

U nás na škole máme na chodbě a ve většině tříd lino a v některých třídách máme plovoucí podlahu. Každý žák má svou vlastní skříňku, do které si mohou odkládat přezůvky. Pokud si žák zapomene klíče nebo si přezůvky nemá měl by v ten den chodit v ponožkách. Ale málokdy se to kontroluje a proto mnoho žáků chodí v botách. Nedávno mě poslala učitelka se zout, protože jsem neměl přezůvky, i když bylo mnoho dalších v botách, kterých si nevšimla. Takže jsem si musel zout boty si odnést si je do skladu u vchodu a být celý den v šedých ponožkách.

Lucy (St, 4. 3. 2020 - 17:03)

Nechápu smysl přezouvání. Chodím teď na VŠ, kde jsou stejné podlahy jako u nás na gymplu (na chodbách dlaždice, v učebnách lino). A světe div se, byť se tam nikdo nepřezouvá, není tam větší bordel než na gymplu, kde se na přezouvání hodně dbalo.

Steve (Čt, 5. 12. 2019 - 18:12)

Dyt' je to bezva když si noha může odpočinout a dýchat ... Pařit se ve třídách kde je teplo v zimní obuvy je nejhorší!

Martina (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

U nás ve třídě skoro všichni chodíme v botách, jenom pár lidí se ještě furt přezouvá, většinou takoví už od pohledu blbečci, co nosí neznačkové šunty. Těm je asi jedno, že v pantoflích vypadají jak idioti, ale já si nehodlám kazit outfit přezůvkami. Uklízečka sice nadává, ale nic nezmůže, prostě ji ignorujeme a jdeme dál. Učitelům je to jedno, akorát jedna, bába těsnĕ před důchodem měla keci ve stylu proč se nepřezouvám, když jsem přišla k tabuli ve Vanskách. Zalhala jsem jí, že jsou to přezůvky. Nevypadala, že mi uvěřila, ale každopádně se v tom dál nepitvala.

Honza (Pá, 6. 12. 2019 - 01:12)

No, mně přijde, že je to právě naopak. Ti, co nazýváš blbečky, kteří se přezouvají, jsou většinou ti nejinteligentnější. Naopak ti, kteří chodí v botách moc rozumu do hlavy většinou nepobrali, jsou arogantní a záleží jim jen jak vypadají a jestli mají drahé značkové oblečení.
U nás ve třídě se přezouvá jen zhruba čtvrtina. Já ale patřím mezi ty, kteří se zásadně vždy přezouvají. A pokud zapomenu klíče od skříňky, přezůvky jsem si ještě nepořídil nebo z nějakého jiného důvodu přezůvky prostě nemám, tak se vždy hned vzorně zouvám do bosa a jsem celý den ve škole bos.

učitelka (So, 7. 12. 2019 - 17:12)

To je správný přístup. Jsem učitelka a máme za povinnost sledovat nepřezuté žáky. Pokud nemají přezůvky, musí se vyzout. Minulý týden žákyně argumentovala, že já mám kozačky a ona má chodit v silonkách. Nedalo se nic dělat, musela se zout a boty odnést do šatny.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Vansky za pár stovek Made in China :). Tak to už jsou víc in pěkné, kožené patofle.

Anonym (Po, 24. 12. 2018 - 09:12)

Já ve škole chodím v ponožkách, hlavně bílých. V létě ovšem chodím naboso, je to pro mě příjemnější.

Návštěvník (St, 26. 12. 2018 - 12:12)

Jake to je na zachode ???

A (Ne, 9. 12. 2018 - 16:12)

V Německu se nepřezouvají děcka ani na základní škole.

Barča (St, 5. 12. 2018 - 16:12)

Přezouvat se mají i učitelky a ne chodit v botech. Je trapné, když děcka pošlou do ponožek a ony tam po škole chodí v kozačkách

hledám něco o … (St, 5. 12. 2018 - 14:12)

možná to patří i jinam. Takže prý zadarmo tj. stát bude hradit obědy předškoláčkům a prvňáčkům, aby se ty z méně příjmových rodin (převážně oba rodiče a to dlouhodobě nepracující ne z důvodu nemoci ale neochoty pracovat, dětí mají fůru - že by budoucí daňové poplatníky? Spíš opět pobírače soc. dávek , příspěvků apod.) necítily diskriminovány. OK ale proč jim pak zcela zdarma ze státní kasy nepořizovat značkové oblečení, hezké bydlení a dovolené v lux. hotelu u moře jako mají ostatní děti? Aby se přece necítily diskriminovány. !!! Není to nic proti nikomu, ale jak se říká kdo nepracuje ať nejí. A pro ty, kteří pracovat mohou je práce dost. A ti co pracovat nechtějí?

. (St, 5. 12. 2018 - 08:12)

Ale celých 6 - 8 hod být v jedněch botách není moc pro nohy dobré.

Reklama

Přidat komentář