Reklama

přezouvání ve škole

Aleš G. (So, 5. 9. 2020 - 10:09)

Ahoj, letos jsem už v prváku na střední a zde se naštěstí snad přezouvání moc neřeší. Technicky by jsme se měli přezouvat, ale nikdo to nekontroluje a co jsem slyšel od starších spolužáků, tak maximálně mají někdy někteří učitelé řeči, ale většině je to i úplně jedno.
Na základce se to ale řešilo hodně. Když jsme neměli přezůvky, tak jsme se museli v šatně zout a být ve škole v ponožkách. Když jsme se ale nezuli, tak pokud si nějaký učitel všiml, že jsme ve škole v botech, tak nejen že jsme se museli zout, ale museli jsme sundat i ponožky a po škole chodit bos. Navíc nám učitel boty s ponožkami sebral a museli jsme si pro ně po vyučování přijít do kabinetu. Což znamenalo, že pokud jsme měli odpoledku, tak jsme do jídelny, kam se jinak smělo v botech museli bosi a navíc pokud by jsme chtějí jít o pauze ven, tak by jsme museli také bosi což jsme většinou nechtěli a museli jsme teda být celou pauzu ve škole.
Osobně mě to vždycky hrozně štvalo. Na prvním stupni to ještě jakžtakž šlo, byli jsme téměř pořád ve třídě, na chodbu se šlo maximálně tak na záchod. Takže i když jsem musel být úplně bos, tak mi to bylo nepříjemné, ale dalo se to přežít. V ponožkách to bylo úplně v pohodě. Na druhém stupni to už ale bylo o dost horší, v ponožkách to bylo nepříjemné, ale bos to už bylo fakt hrozné.
Některým spolužákům to ale bylo jedno nebo jim to nevadilo moc, párkrát jsem i viděl, že někdo o přestávce šel bos normálně ven a do obchodu. Ještě že jsem už na střední, kde se to snad nebude řešit. Je mi teda trochu líto bráchy, který je teď teprve v 6 třídě. Ve středu zrovna přišel naštvanej, že hned druhý den ve škole ani ještě nedošel do třídy a už musel okamžitě do bosa.

Lucia (Po, 24. 8. 2020 - 17:08)

Neviem čo máte za problém. Ja akonáhle v škole zistím, že nemám prezuvky, tak automaticky idem do ponožiek a idem sa ospravedlniť dozoru na chodbe (inak by som dostal aj poznámku), topánky si nechám v spoločných šatniach a až do konca vyučovania som v ponožkách. A samozrejme kvôli svojej zabudlivosti idem v ponožkach aj na WC, do jedálne a aj na školský dvor keď musíme.

Alžbeta (Po, 24. 8. 2020 - 17:08)

A navyše v ten deň pršalo a tak ked sme išli do jedálne som mala mokré ponožky. A najhoršie bolo ze som musela potom chodiť v ponozkach celý týždeň, pretože ja do školy cestujem autobusom a kúpiť si nové prezuvky nestiham a nechce sa mi čakať potom hodinu na ďalší spoj.

Alžbeta (Ne, 23. 8. 2020 - 23:08)

Ja som si minulý školský rok kúpila na prežitie do školy také ľahké tenisky. Hned som si ich vzala na prezutie. Normalne som prišla so triedy a hned ako prišla do triedy učiteľka začala skúšať ako každú hodinu dejepisu. Nanešťastie vyvolala mňa. Ked uvidela moje tenisky tak mi vynadala, ze nie som prezuta. Snažila som sa jej vysvetliť, ze su to prezuvky, ale ona mi vynadala pred celou triedou, že som klamarka a lajdačka. Potom som sa musela pre celou triedou vyzut do ponožiek ( mala som obuté tmavomodrá šede) a odniesť si ich do šatne. Cela trieda sa náramne zabávala a ja som sa cítila totálne trápne a ponížena. Potom keď som sa vratila ma vyskúšala, a keďže som bola vystresovana dostala som štvorku. Myslela som si, ze na gymnáziu sa budú k nam správať ináč, ale nie. Podľa mna je to totálna buzeracia.

Stanislav (Po, 24. 8. 2020 - 17:08)

Mam podobný príbeh: Ja som si spomenul na jednu príhodu z pred dvoch rokov. Budem rád ak sa vyjadrite. V ten deň sme sa mali akurát fotiť. Prišiel som do školy a zistil som, že som si zabudol kľúče od skrinky. Tak som išiel do triedy v topánkach. Nechcel som ísť bosy, pretože som bol slávnostne oblečený a ísť iba v šedých ponožkach sa k tomu proste veľmi nehodí. Mal som oblečené modré nohavice a bledomodro-bielo karovanu košeľu zapnutu po krk. Fotiť sme sa mali ist po prvej hodine. Prvú hodinu sme mali biologiu a ako každú hodinu isla pani učiteľka skúšať. Zrazu ked si všimla, že som v topánkach tak mi vynadala poslala ma vyzut do a topanky som si musel odniesť k vchodovým dverám a este keď som sa vratil ma aj vyskúšala. Dostal som to za 3. Potom sme sa išli fotiť na školský dvor a ked ma videla ako si oni vám topánky tak som dostal poznámku, ze nedodrzujem povinné prezuvanie a navyše ma pri foteni postavila do prvého radu tak mám krásnu fotku v ponozkach. A este som sa musel aj cez veľkú prestávku prechádzať po skvarovom ihrisku v ponozkach. Ako sa povie bol to deň blbec

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 23:08)

Nic si z toho nedělej ! Nejhorší ze všech havárií je srážka s blbcem a vůbec nezáleží na titulu .

Alžbeta (Ne, 23. 8. 2020 - 23:08)

Oprava: mala som obuté tmavo šede s modrou pätou a špičkou ponožky

Samuel (Út, 4. 8. 2020 - 23:08)

pochybujem, že by to pomohlo

Samuel (Čt, 16. 7. 2020 - 23:07)

príde mi trápne chodiť na záchod v ponožkách, kde je naprskané vody

učitel (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Všetko je riešiteľné...dozor na WC.

Darja (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

Souhlasím, přezouvat se ve škole je normální a kdo preferuje jiný přístup je čuňácký úchylný dobytek.

přesně! (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

Nechápu to, jak se nepřezouvat! Všude špína bláto prach...ale všichni jsme frajeři, protože se nepřezouváme!

Darja (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

Frajeři? HOvnaři a dobytkové. NO nevadí, budeme rovnat účty.

Darjo (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

To snad nemyslíte vážně. To co Vás tak naštvalo?

jojo (Pá, 3. 7. 2020 - 20:07)

Ako fakt Vám príde normálne, že v roku 2020 chodia žiaci v škole v ponožkách?

Bohdan (So, 4. 7. 2020 - 11:07)

Ano je to normálne. Iný prístup je naozaj nesmyslný.

jojo (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

prečo?

Steve (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Zouvat se by mělo být ve školách standard ... hlavně teda myslím ZŠ. Pokud nemá někdo vyjímečně přezůvky tak nevím proč když je sucho a léto nenechají sklerotika normálně v botech - často to jsou jen sandály, tenisky či kecky. Z toho špína nepadá. Nechat jen v ponožkách je teda hnus ... takové ponožky jsou potom málem na vyhazov když vytřou celou školu.

Samuel (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

My se musíme zouvat do ponožek na gymnáziu. Podle mě to je ponižující.

a podle mne (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

potřebný!

Reklama

Přidat komentář