Reklama

Lechtání

Honza (Pá, 25. 12. 2020 - 17:12)

A co zopakovat bys to nechtěl? I s tím lechtáňím pinďíka.

Jirka (Ne, 27. 12. 2020 - 17:12)

Já bych si to znova zopakoval kdo mě zlechtá?

šimrálek (Ne, 27. 12. 2020 - 19:12)

JÁ YCH TĚ KLIDNĚ ZLECHTAL.

Jirka (Ne, 27. 12. 2020 - 21:12)

A odkud jseš já z Ústeckého kraje.

Martin (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj, jsem též z Ústeckého kraje, jestli bys chtěl, tak se můžeme domluvit na lechtání. Klidně oboustranně. Také mě láká tahle představa. Napiš mi na [email protected] a něco podnikneme

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 00:01)

Já chci taky zlechtat

šimrálek (Ne, 27. 12. 2020 - 11:12)

čau,JIŘÍ,HONZO.VY BYSTE CHTĚLI?

Jan (Pá, 25. 12. 2020 - 06:12)

A když tě tenkrát lechtali, zuli tě taky a lechtali i bosý nohy?

šimrálek-PETR (Ne, 27. 12. 2020 - 09:12)

ahoj,JANE.no trochu jsem byl drzí.ano zuly.no docela to bylo příjemné.ale moc
rychlí. napiš,řeknu ti výc. [email protected] hlavně na chodidlech.

šimrálek-PETR (Ne, 27. 12. 2020 - 09:12)

ahoj,JANE.no trochu jsem byl drzí.ano zuly.no docela to bylo příjemné.ale moc
rychlí. napiš,řeknu ti výc. [email protected]

Jirka (Pá, 25. 12. 2020 - 14:12)

Také mě sundali boty pamatuji si, že jsem měl na noze pláťené tenisky a pak mě lechtaly i nohy.

jiří (Pá, 25. 12. 2020 - 15:12)

lechtaly tě i na pindíkovi kromě honění

PETR. (Út, 22. 12. 2020 - 21:12)

LECHTAČI,ČETL JSI MOU OMLUVU?DOUFÁM,ŽE JE POSTAČUJÍCÍ. PETR.

Která zájemkyně o lechtání z Ostravy se ozve?
Vánoční odměna zvýšena na 500,-

PETR (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

AHOJ,VŠICHNI.NEJDŘÍVE BYCH SE CHTĚL OMLUVYT,ZA TO,ŽE JSEM PSAL,ŽE
JEMĚ 16.LET.SNAD MĚ TO PROMYNETE.VESKUTEČNOSTI JSEM NORMÁLNÍ,
ZDRAVÝ KLUK. BYL BYCH MOC RÁD,KDYBY JSTE MĚ ODPUSTILY.DALI JEŠTĚ
ŠANCI.RÁD BYCH TU CHTĚL NĚKOHO NAJÍT,TAK SE MOC OMLOUVÁM.NEJEN
KVŮLI TOMU JÁ SEM SE TROCHU BÁL,ŽE JSEM TU OPROTI VÁMA STARŠÍ.ALE
DNES UŽ VÝM,ŽE JSEM SI NEPOMOHL,NA OPAK.PROSÍM ODPUSTE.MÁM JEŠTĚ ŠANCI TU NĚKOHO NAJÍT?DĚKUJU ZA ODPUŠTĚNÍ. PETR.

anonym (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

já když jsem chodil do školy,to my bylo 10.učitelka mě dala poznámku,a můj nejlepší kamarád když jsme šli ze školy tak šel knám.no zatepla to řek mam-
ce.ta mě vyhubovala.no tobych překousl,ale to co se dílo druhý den,to bylo
strašný.kamarád se domluvyl s klukama,a řekli mě abych šel sněma,že mě něco ukážou vzali mě do šatny,zuli mě bačkory,ponožky,a lechtaly mě.pak ten kamarád mě přidržel ruce a ten druhý nohy třetí my sundal trenky a stahoval mě kůžičku na horu dolu.kamarád mě pořád lechtal na chodidle.
když už jsem měl velkýho a nateklýho tak se vyměnily,no udělali mě.pak odešli.mě se chtělo čůrat ale nemohl jsem,myslel jsem,že odešli ale omyl,za-
čalo to nanovo.to už bylo vážně krutá pomsta.pak přišli z 9třídy.

Jan (Pá, 25. 12. 2020 - 06:12)

Za co se to vlastě mstili? Za to, že ty jsi ,měl poznámku? Nebo jsem jim něco provedl? O tom nepíšeš. A ty deváťáci ti udělali co ?

šimrálek (Út, 29. 12. 2020 - 18:12)

ahoj.JANE.na tvůj dotaz co mě udělaly.devátáci? v zaly pírko,sundaly kůžičku
a přejížděli mě žaluda,tak dlouho než jsem se počůral.pak odešli.

Michael (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Taky jsem zažil takové divoke lechtani. Vymyslela to tehda moje partnerka. Chodily jsme společně na seno a jeste s nami chodila jeji mladsi sestra. Rekla mi, ze chce segru trochu vytrestat a poradne ji zlechtat, ja s tim souhlasil. A když jsme pak sli spolecne opet delat seno na kupky, tak partnerka rekla jen, muzem. V tom sem jeji segru popadl a hodil do kupky sena. Ona se na ni vrhla, chytla ji za ruce, zaklejla na ni a lochtala ji na brise a v podpazdi. Ja ji mezi tim mel pouze drzet pevne nohy. Jenze jak sebou mlela, tak mi to nedalo, po chvilce boje se mi podarilo ji vyzout alspon jednu nohu z holinky. A hnedka jsem ji zacal lochtat na chodidle a to byl hnedka jekot. Pak sem schytal pekne bolestivy kopanec druhou nohou, co na ni mela jeste obutou holinku, co se mi nepodarila vyzout, jak mela spocene nohy. Tak sem se rozhodl ji poradne zakleknout nohy a pak sla dolu i ponozka a to uz jsem ji jezdil prsty ruky mrzi jejimi prsty u nohy a ona se jen svijela a ječela cim dal vice. Po nejaky dobe uz to nevydrzela a pustila to do teplaku.. me to tehda tak vzrusilo, ze sem se malem udelal taky do trenek, abych si vsak neudelal ostudu pred partnerkou, tak jsme rychle popadl tu zutou holinku a zatim co partnerka stale lochtala, sem se vystriknul do te holinky, rychle ho schoval a lochtal dal... az pak jsme oba videly, ze se pocurala..

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

A kolik bylo ty segře a byla aspon hodna

Reklama

Přidat komentář