Reklama

Lechtání

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

A kolik bylo ty segře a byla aspon hodna

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 15:05)

A JAK SE JMENOVALA TA SESTRA

PETR (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

PROČ,SE PTÁŽ?JO,KLIDNĚ.

PETR (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

PROČ,SE PTÁŽ?JO,KLIDNĚ.

PETR. (So, 19. 12. 2020 - 11:12)

ahoj,i když je mě 56.rád bych se nechal lechtat,najde se někdo?na ten věk nevy
padá[email protected]

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 13:12)

Nechtěl by tady někdo založit něco jako lechtací discord? Bylo by to fajn mít nějakou skupinu lidí pohromadě, občas si napsat mezi sebou a může to být anonymní.

šimrálek-PETR (Čt, 17. 12. 2020 - 20:12)

jmenuju se PETR.CHTĚL BYCH TAKY POZNAT,TOHO KDO BY CHTĚL ŠIMRAT.
NAPIŠ[email protected]

Bubák (Čt, 3. 12. 2020 - 15:12)

Ahoj, je mi 16 a hledám někoho na psaní. Nejlépe někoho v mém věku a holku nejsem gej totiž

jiri (Pá, 11. 12. 2020 - 09:12)

jednou mi honily kouřily starší dámy

Vládík (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Mě kdysi po tělocviku zlechtalo asi 15 kluků. Bylo to v 5. třídě. V šatně mě strhli na zem, jedni ze mě rvali bílé tílko, další mi rozvázali tkaničky a zouvali mi tenisky. Tílko mi stáhli, tenisky padly na zem a kluci mi sundali ponožky a pak i červený trenky. Nahatýho mě pak drželi na zemi na zádech a strašně mě zlechtali. Lechtali mě na chodidlech, na břiše, na žebrech, v podpaží, i pod bradou a na dlaních. Řval jsem a chtělo se mi čůrat, ale nešlo to, a pak jsem se z toho udělal, měl jsem dětský orgasmus, při kterém jsem se počůral. Kluci se smáli a stále mě lechtali a pozorovali, jak čůrám.

jiří (Út, 24. 11. 2020 - 07:11)

mě si slvléklo 5holwk do naha a llechtalo

Jirka (Po, 23. 11. 2020 - 00:11)

Ahoj nějaká holka z Brna 13-16 která by mi zlechtala chodidla je mi 15
Pište na ig jirka.2334

Miloš (Út, 17. 11. 2020 - 17:11)

Při těláku na základce mě zlechtali, když ně bylo 10. Je to ž moc dávno. Učitelka na chvíli odešla z tělocvičny, na mě se vrhlo několik kluků, odtáhli mě do kouta a tam mě položili na žíněnky. Drželi mě, vyhrnuli mi bílé tílko a lechtali mě na holém těle, pak mi zuli cvičky a sundali mi i ponožky. Už při zouvání jsem si ucvrkl do trenek, a když mě pak lechtali bosý nohy, tak jsem pustil teplou moč naplno, teklo mi to nohavicí na žíněnky, jeden kluk mi strčil do nohavice ruku a na čůrajícím pindíku mě polechtal. Pocítil jsem silné vzrušení.

Tomáš (Út, 17. 11. 2020 - 13:11)

Mě v deseti letech strašně zlechtala starší ségra a její dvě kámošky. Byly u nás doma a já jsem hodně provokoval. A tak mě povalily na zem, stáhly ze mě tričko, sundaly mi ponožky a pak už šimraly mojí holou kůži a to tak, až jsem se počůral do tepláků a byl i mokrý koberec. Ale i mě to vzrušilo, když jsem dočůral, tak se mi postavil pindík. Holky si toho všimly a přes kalhoty mi začaly pindíka drbat. Pak mi stáhli pochcané tepláky a trnky až ke kolenům, stáhly mi kůžičku a lechtaly mě na holém žaludu. Vyšlo ze mě trochu takové vody a zažil jsem orgasmus.

Hanka (Po, 16. 11. 2020 - 23:11)

Je mi 17 a jsem z Vysočiny. Já jsem měla vždycky lechtání ráda, ale svazování nepotřebuju. Brácha je starší a vždycky mě lechtal tak, že jsem sice mohla řičet a házet sebou, ale nesměla jsem se aktivně bránit. Jakmile jsem kopala nebo se bránila rukama, tak mě nechal a musela jsem poprosit, aby začal znovu. Nikdy jsem to nevydržela moc dlouho. Tenkrát, jak mi to udělali, jsem je provokovala naschvál. Když mě povalili na zem, tak jsem se zpočátku nebránila. Bratranec mi držel ruce na hoře a brácha mě lechtal jen pod pažema. Až když začali mluvit o tom, že mě donutí se pochcat, tak to vzal vážně a zaklekl mě. Klečel mi nad hlavou a lechtal mě na bříše a na bocích. Začala jsem kopat a brácha mi musel podržet nohy. On se pak na mě úplně přitiskl, že jsem sotva dýchala. Zmítala jsem se tak divoce, že jsem ho málem ze sebe shodila. Když pak viděl, jak jsem se počurala, tak se najednou všeho nechal a utekl. Brácha pak říkal, že se styděl. Nevěděla jsem, proč, ale měla jsem dojem, že se pochcal taky. Přitom jeho nikdo nelechtal. Až druhý den mi brácha vysvětlil, že on se přitom udělal. Byla to jen taková epizoda, o které jsem chtěla napsat, ale netušila jsem, že to vzbudí takový zájem. Brácha mě pořád lechtá jako dřív, když si řeknu, a dělá nám to oběma radost. Často ležíme na kanapi nohama proti sobě. On mi šimrá nohy a já na mu oplátku masíruju chodidla. Každý dělá to, co má druhý rád. Když třeba prohraju nějakou sázku, tak musím třeba půl hodiny masírovat a on mě nic, a pochopitelně naopak. Já nechci, abys mi posílal fotky. Jestli jsou tvé vlastní, tak máš asi obětí dost a nepotřebuješ mě. Jestli ne, tak takové si mohu najít na internetu taky.

šimrálek-PETR (Čt, 17. 12. 2020 - 22:12)

HANI,taky bych se rád nechal od tebe lechtat.pokud máš zájem,ozvyse.
[email protected] jsem zŘÍČAN.

jiří (Pá, 18. 12. 2020 - 06:12)

celý nahý by ses nechal lechtat

šimrálek (Po, 28. 12. 2020 - 18:12)

JIŘÍ,NEMÁM STÍM PROBLÉM.

PETR. (Po, 21. 12. 2020 - 22:12)

JIŘÍ,NEVYDÍM V TOM ŽÁDNÝ PROBLÉM.JO.

PETR (So, 19. 12. 2020 - 11:12)

to by musela být holka.

Reklama

Přidat komentář