Reklama

Lechtání

Hanka (St, 7. 4. 2021 - 12:04)

Já vím, už's mi psal. Ale já přece jen dávám přednost klukům, co znám. Oni už si taky pořídili takové řemínky, kterými si nechám přivázat lokty ke kolenům a jeden pás pod koleny a protažený kolem ramen a za krkem tak, že když ho utáhnou, tak se mi nohy roztáhnou a nemůžu je dát k sobě. Tak mě můžou lechtat oba, nejvíc jsem lechtivá na bocích, v podpaží a na podbřišku u stehen. Už jsem se před nimi přestala stydět sundat si kalhotky, abych si je nepočurala, takže už když mě svazujou, tak jsem dole bez. Děláme prostě, co nás baví. Moc se mi líbí, když se ten kamarád přitom udělá, ale jsme domluveni, že nesmí nacákat na mě. Pak se utře a nějak ho to přestane bavit. Proto si na něj nesmí sahat, aby to trvalo déle. Ale když už to nemůžu vydržet a začnu učurávat, tak na to kouká a udělá se i bez doteku.

šimrálek (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

veselé velikonoce bohatou nadílku přeje PETR. CHTĚL BYCH SE ZNĚ KÝM LECH
TAT.NAJDE SE NĚKDO?

ona1962 (St, 24. 3. 2021 - 12:03)

Jsem 58 letá zPrahy ráda ne nechám zlechtat [email protected]

Duke (Pá, 9. 7. 2021 - 13:07)

Ona1962 dobré vědět kdyby jste se někdy chtěla domluvit nemám s tím problém ;)

Tonda (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Milá paní, muj problém je, že já sám jsem velice lechtivej. Ženy, které se pokouším lechtat mi to oplácejí a já se brzy stávám obětí. Hned se začnu smát a pak už mě lehko přeperou. Za chvíli mě dají na válečky a pak už směju jak blázen. Ješte horší je když mě při té pranici dostanou na břicho. To mě pak lechtají na řebra i na chodidlech. Nemusím Vám říkat, že jsem se už často i počúral a někdy to končí i výtokem semene a to se pak hrozně stydím.

Tina (Ne, 21. 3. 2021 - 03:03)

LECHTAČI JSEŠ NORMÁLNÍ HAJZL.JÁ POSTIŽENÁ NEJSEM!A POZOR TOTO O NĚKOM NAPSAT ANIŽ BY TO BYLA PRAVDA,JE TRESTNÝ ČIN POMLOUVÁNÍ. PODLE PARAGRAFU.TAK SI NECH TY KECI.JEŠTĚ JEDNOU!VARUJUTĚ!VOLE.

PETR (So, 15. 5. 2021 - 13:05)

TINO,NECHALA BYSES LECHTAT ODEMĚ[email protected]

šimrálek (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

přeji hezký večer.najdu tady slečnu,ženu na lechtání?napiš prosím.PETR.

Radka (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Mě takhle lechtávala na chodidlech spolužačka co seděla v lavici předemnou.Ona seděla sama a já si vždy při hodině natáhla nohy a ona mě lechtala a většinou i stahovala ponožky pokud jsem je měla.

šimrálek (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

RADKO,JEŠTĚ MÁŠ RÁDA LECHTÁNÍ?NAPIŠ[email protected]

šimrálek (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

RADKO,JEŠTĚ MÁŠ RÁDA LECHTÁNÍ?NAPIŠ[email protected]

šimrálek (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

RADKO.TAKY BYCH TĚ RÁD LOCHTAL.

šimrálek (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

RADKO.TAKY BYCH TĚ RÁD LOCHTAL.

Ahoj Radko, tak tos měla fajnou kamarádku - taky bych ti tvá bosá chodidla lechtal, klidně i jazykem - ozvi se na mail a pokecáme ;-)

Jíra (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

To se stalo taky u nás při hodině spolužačku začali holky lechtat. Lechtalo ji kolena, pod koleny a na závěr jedna holka lechtala propiskou chodidla a druhá ji lechtala pod pažemi

Jirka (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

A ještě nějaké bližší detaily

Ministr (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Radko a pořád máš lechtání ráda na nožkách? Napiš mi na: [email protected]

Petr, kdysi žák 3.B (So, 13. 3. 2021 - 17:03)

V dětství, asi v deseti letech jsme s kámošem zlechtali u nás doma jednu spolužačku do počůrání. Odtáhli jsme ji do koupelny, bylo nám jasné, že pořádné lechtání nevydrží a počůrá se, tak aby to nebylo na koberci. Vzpouzela se, ale mi ji zvládli. Položili jsme ji na záda na dlaždičky a připravili ji na mučení. Stáhli jsme jí bílé podkolenky, pak jsme ji vyhrnuli sukýnku a sundali jsme jí kalhotky…. Pak jsme jí pořádně zlechtali bosé nožky na chodidlech a taky její nahou cácorku….Vřískala, počůrala se brzo, načůrala loužičku….Krásně to z ní teklo oba nás to hodně vzrušilo….

Nějaká lechtivá z Českolipska a širšího okolí?

Tom (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj, kdyby nějaká slečna, paní chtěla pokecat o lechtání, tak může klidně na e-mail: [email protected]

Reklama

Přidat komentář