Reklama

Lechtání

Radka (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Mě takhle lechtávala na chodidlech spolužačka co seděla v lavici předemnou.Ona seděla sama a já si vždy při hodině natáhla nohy a ona mě lechtala a většinou i stahovala ponožky pokud jsem je měla.

šimrálek (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

RADKO,JEŠTĚ MÁŠ RÁDA LECHTÁNÍ?NAPIŠ[email protected]

šimrálek (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

RADKO,JEŠTĚ MÁŠ RÁDA LECHTÁNÍ?NAPIŠ[email protected]

šimrálek (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

RADKO.TAKY BYCH TĚ RÁD LOCHTAL.

šimrálek (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

RADKO.TAKY BYCH TĚ RÁD LOCHTAL.

Ahoj Radko, tak tos měla fajnou kamarádku - taky bych ti tvá bosá chodidla lechtal, klidně i jazykem - ozvi se na mail a pokecáme ;-)

Jíra (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

To se stalo taky u nás při hodině spolužačku začali holky lechtat. Lechtalo ji kolena, pod koleny a na závěr jedna holka lechtala propiskou chodidla a druhá ji lechtala pod pažemi

Jirka (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

A ještě nějaké bližší detaily

Ministr (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Radko a pořád máš lechtání ráda na nožkách? Napiš mi na: [email protected]

Petr, kdysi žák 3.B (So, 13. 3. 2021 - 17:03)

V dětství, asi v deseti letech jsme s kámošem zlechtali u nás doma jednu spolužačku do počůrání. Odtáhli jsme ji do koupelny, bylo nám jasné, že pořádné lechtání nevydrží a počůrá se, tak aby to nebylo na koberci. Vzpouzela se, ale mi ji zvládli. Položili jsme ji na záda na dlaždičky a připravili ji na mučení. Stáhli jsme jí bílé podkolenky, pak jsme ji vyhrnuli sukýnku a sundali jsme jí kalhotky…. Pak jsme jí pořádně zlechtali bosé nožky na chodidlech a taky její nahou cácorku….Vřískala, počůrala se brzo, načůrala loužičku….Krásně to z ní teklo oba nás to hodně vzrušilo….

Nějaká lechtivá z Českolipska a širšího okolí?

Tom (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj, kdyby nějaká slečna, paní chtěla pokecat o lechtání, tak může klidně na e-mail: [email protected]

Peťan (So, 6. 2. 2021 - 17:02)

Já jsem byl ještě ve dvanácti letech ve škole strašně zlechtán. O přestávce jsem se popral s jedním klukem, on mě přepral a když jsem pod ním ležel na zemi, tak mě začal lechtat. Nadával jsem mu, že nejsem malej, ať toho nechá. Ten kluk si zavolal další dva – pojďte, zlechtáme ho, až se počůrá. A oni se připojili. Nejdřív mě lechtali přes oblečení, ale pak mi svlíkli tričko, stáhli mi ponožky a lechtali mě na holé kůži, až jsem to nevydržel, celý rudý, zpocený jsem se pod jejich rukama svíjel, vřískal jsem a smál se, tekly mi slzy. Pak jsem pustil naplno teplou moč do kalhot.

OV 94 (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

Nabízím lechtací služby ženám - budu tě lechtat jen tam, kde si to přeješ, nebo se od tebe nechám zlechtat, pokud tě to baví :-)
Napiš mi na mail: [email protected] a dohodneme se

OV 94 (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Ahoj, která dívka či žena si ráda popovídá o lechtání a nestydí se?
Když tak napiš na email: [email protected]

šimrálek (Ne, 3. 1. 2021 - 12:01)

ahoj,všichni.podte si povídat,o lechtání[email protected]

šimrálek (So, 2. 1. 2021 - 23:01)

holky,nechte se zlehka,z [email protected]

šimrálek (So, 2. 1. 2021 - 12:01)

,ahoj,všichni.rád,bych tu chtěl někoho najíd co by chtěl šimrat,lechtat?
[email protected]

šimrálek (So, 2. 1. 2021 - 10:01)

ahoj,PEPÍKU.tak to je hustý.tak takhle jsem to neměl ani já a toste neřekli učite
lce?tak to já sem měl lepší. [email protected]

Zdravím a přeji vám všem šťastný nový rok 2021!
Kdyby chtěla nějaká pokecat o lechtání, nechť mi napíše na mail: [email protected] 8-)

Reklama

Přidat komentář