Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko máš hezkou pipinku? A čůráš rychle nebo až po chvili když si sundáš kalhotky ?

Sluníčko (Ne, 28. 2. 2021 - 07:02)

Už jsem se hodně vyčůrala a změŕila jsem si to a bylo 390 ml a chtělo se mi hodně jako včera,ale nepočůrala jsem se ale pipinku jsem držela když jsem šla na záchod abych nebyla mokrá. Mám krásný žlutý vyčůrání a pipinka nebolí ikdyž čůrala hodně velký proud chvili.

M (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

A to je ono diky takovym nezodpovednym lidem to vse je. Takovi, by nemeli mit pravo na peci a měli by na ten vir pojit. A zaclo se to sem psat, když někdo rikal bludy jak si obhaji cestovani mezi domovem chalupou atd. to je blbost ty 3 tydny by ste měli vydrzet třeba v jednom okresu tj. doma a nejezdit nekam na chalupu kdy se vam zachce.

pepan (Ne, 28. 2. 2021 - 01:02)

Táhni do hajzlu. Tady nejsi v parlamentu,debilní trubko!

Scarlett (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

Nejprve zdravím Kláru asi až ráno,tak doufám,že jste ok a vůbec se nestresujte. Na chalupu jeďte,kdy uznáte za vhodné, pokud vezmete maminu,pak si to obhájite bez problémů. A tady k těm bezmozkům, co urážejí Kikinu a ostatní snad jen tolik - nikdo na ty vaše fantasmagorie není opravdu zvědavý a jdete si je vyhonit na vlákno o Covidu a neserte se sem do nás !

Waco (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

Kikino palec nahoru, ale ty lopaty to stejně nepochopí :D
BTW : A pro vás kriply co se neumíte ani podepsat, tak já s dovolením znám Kikinu trochu líp než vy. Ta holka to má srovnaný v hlavě jako málokdo. Je to tím, že má za sebou hodně sraček, ale nepoložila se z toho. Když dostala ránu, tak se zvedla a šla dál. Takovýhlech nepřiposraných lidí by tahle země potřebovala mnohem víc. No a vy se zmůžete jenom na trapný urážky typu : Vyměň si plínu. Když čtu ty vaše kydy, tak z toho mám chuť dělat to třetí ( Duvenblejt). Mám trochu upito, tak sorry za tohle upřímný vyjádření, ale nemohl jsem si pomoct.

Ivoš (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

Klárko,chtěl jsem reagovat jen na tebe ,ale díky těmto ignorantům jsem musel nejprve je poslat do ...... Pozorovatel zde ti ukázal jak by se to dalo zařídit, abyste mohli na tu chalupu zajet. Já mám podobný problém a už je to vyřešeno s lékařem a bude to bez komplikací. Dobrou noc a ať je Nikola zitra v pořádku.

jj (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

kvůli takovým lidem jako je tahle ženská, za měsíc přituhne a nevylezeme z bytu jak bylo psáno. Ale až to chytne ona, to bude žebrat o ten větrák nebo co to je.

Ivoš (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Vážení, tady jste opravdu mimo. Buďte tak laskaví a respektuje obsah tématu. Nebo je to pro vás tak nemožné? Potom jste daleko větší úchylové než kdokoli jiný. KIKINA MÁ PRAVDU.

H. B. (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Vy svině zajebaný,tady je diskuze o močení, diskuze o covid je jinde. Hovada,český, pitomý, zlodějský. táhněte a nezasírejte diskuzi vašema politickejma hovnama !!!

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

A dost! Už se na to vykakejte ju? Pokud to někoho z vás zajímá tak zrovna u nás v rodině na to někdo umřel bylo to na nic období vánoce u nás o ničem ale dostali jsme se z toho a žijeme dál a na mém postoji se nic nezměnilo. Mě je hlavně na nic z rezignovanych lidí s hesly typu bůh nás ochraňuj tak si to Běžte řešit na tu pakarnu diskuzi o covidu a sem to netahajte. Já tam taky nelezu a napíšu o tom jak jsem dneska čůrala v lese.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Mně je zase nanic z úchylů jako jsi ty a ještě tady moralizovat, no fuj. Co ty sem lezeš nechápu.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Ty kravko, zatáhla jsi to sem dneska ty, nikomu se nevysmívej a radši si vyměň plínu. To že u vás někdo zemřel a ty meleš dál, vypovídá leda o tvém nízkém IQ a sebestřednosti, což už jsi mnohokrát prokázala.A teď znova.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Hodně Staří lidi mají právo nechápat, jsou staří, těžko k nim dorazí informace. Ale ostatní?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Už nejde o cestování za zábavou, o to šlo loni v létě. Teď už ani v rodině, pokud nebydlí ve stejném bytě. A jestli to lidi nepochopí, tak pak už bude zákaz vycházení nebo nevím. A vojáci v ulicích a dodávky jídla. Je to hodně zlé. Kdo zažil, ví jak to myslím. Děti, mladí, zdraví, všechno. Bůh při náš stůj. Jestli nezaberou vakcíny na nové mutace, i na ty, které si tady sami svou nezodpovědností vyrobíme.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Nikolka už chrní a snad to bude dobrý. Hodně jsem se s ní mazlila než usnula, snad ráno bude dobře. Jdeme se pelíškovat dobrou.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Možná kdybys spala dnes u ní, že by to bylo lepší. A jak maminka? Taky ji zklidnila?

Simona (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Dobrou noc i tobě. Ať je Niki zítra lepší !

Pozorovatel (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

A pokud máte chytrý telefon,kde si lze nastavit časovou osu,pak jste schopni prokázat kdy kde jste přesně byli,kde jste zastavovali,atd.

Pavel1 (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

A jsme u toho,další,co se to snaží ochcst a proto jsme v těch sračkách a ještě k tomu nabadá další

Reklama

Přidat komentář