Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Prdný (St, 12. 5. 2021 - 18:05)

Vím že jsou chlapi kteří se v diskuzích rádi vydávají za holky, ale nechápu jaký k tomu mají důvod. Mám rád kálení do kalhot a chodit s plnými kalhotami, ale nemám potřebu vydávat se za holku. Kdyby ale někdo s touto zálibou měl zájem se sejít, ať muž nebo žena, setkání se nebráním.

pavel (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Tahle stránka ještě existuje ?? Je sobota ráno , a já jsem opět zesranej a zechcanej , ano , líbí se mi to a jdu si do ledničky pro pivo , mějte se tu !!!

Andrea (St, 12. 5. 2021 - 09:05)

Taky se divím :) Já jsem teď taky po ránu kompletně pokaděná a plenku mám vzadu pěkně těžkou, a kdoví proč mne napadlo sem nahlédnout. Kikino a Scattere jste tu ještě? Já už jsem tady přispívala. Jsem ta zácpistka, co se permanentně nemůže vykadit :) Ale zhruba před rokem jsem tu svoji aktivitu tady ukončila, když vyšlo najevo, že za některý holky tady ve skutečnosti psali chlapi. Tak jestli je tu ještě někdo z těch lidí, co tu přispívali předtím, tak napište. Já mám teď novou, účinnou, ale zároveň i šetrnou přírodní medicínu, která tolik nehuntuje střeva a můžu se vyprázdnit bez těch šílených průjmů co jsem měla před tím. Sice to má do pevné stolice pořád daleko, ale konečně to zvládnu bez těch chemických projímadel. Tak se tu taky mějte a třeba si zase napíšem a trochu to tu rozjedeme.

Zadek4 (Čt, 13. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj, rád tě čtu. Tak já jsem sem ani nepřispíval, ale píšu si soukromě s Kikinou. Já mám v současné době nějakou delší neplánovanou pauzu, ale pokákávání mám rád. Já ho dělám výhradně do plen a zároveň pleny používám pouze pro tento účel a jejich samotné nošení mi nic neříká. Ty to máš s plenami jak? Mám ještě dotaz, jaké pokakávací polohy jsi zkoušela a kterou máš nejraději? Já v kleče. Tak těším se na odpověď, Z4

Andrea (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Zdravím, to mě těší, že je co číst :) Já jsem tě tu už postřehla před časem, ale vidím, že teď máš registraci. No já plíny normálně taky nenosím. Mám ráda klasický holčičí kalhotky na nošení, ale plínu natáhnu kdykoliv zrovna probíhá akce detoxikace :) Bohužel už odmala trpím chronickou zácpou, už jsem se tu asi o tom kdysi rozepisovala. V pubertě jsem měla pár nehod, kdy jsem se za to styděla, ale pak mi došlo, že mi víc vadí ta ostuda, než to, že jsem podělaná. Když to udělám v soukromí a bez svědků, tak je to docela fajn uvolňující pocit. Oblíbená poloha? No těžko říct. Asi taková ve který se mi momentálně chce kadit :) Bohužel bez medicíny to prostě nezvládám, takže většinou když to na mě přijde, tak je to tak rychlé, že si polohu nestihnu ani vybrat. Většinou se poseru po ránu v posteli s tím, že pak jdou ještě další várky. Bývá toho většinou docela dost, protože se nezvládnu vykadit víc jak dvakrát do týdne a někdy ani to ne. A co tebe přivedlo k podělávání se? Většinou v životě zažijeme něco, co nás k tomu přivede, tak jako mě, Kikinu a další. Prostě to máme v sobě, pak k něčemu dojde a začneme se úmyslně podělávat. Je to možná trochu úlet, ale spousta lidí dělá o dost horší věci. Zdraví Andy.

Zadek4 (Pá, 14. 5. 2021 - 07:05)

Andy, ještě pro inspiraci - právě jsem dal svůj další výtvor v plence na hovno.sk s názvem "Slastná nadílka v hebké plence 141". Tak se můžeš podívat. Zdravím, Z4

Zadek4 (Pá, 14. 5. 2021 - 05:05)

Ahoj, tak to co mě k tomu přivedlo nechci psát úplně veřejně. Nicmíně ty tvé zácpy ti určitě nezávidím a nepřeji ti je. Jak rozumím, tak při detoxikaci asi přesně nevíš, kdy to přijde, což je také nevýhoda. Já tyto problémy naštěstí nemám, takže plenku si vždy nasadím bezprostředně před vykonáním potřeby.

Kikina (St, 12. 5. 2021 - 10:05)

Tak to máme něco společného :0) taky jsem se dneska vydatně pokakala. Jinak já jsem tady pořád ale přispívám sem už jenom minimálně když se tu objeví nějaká storka co mě zaujme. A na blbosti typu Kikino přijeď budeme kadit spolu apod opravdu reagovat nebudu :0) já si tě náhodou pamatuju. Tvoje příspěvky vypadaly věrohodně ale to i od těch jiných fake holek jak jsi trefně podotkla. Tak fajn že jsi zase napsala a je dobře že se ti líp kaká já něco jako je zácpa teď prakticky neznám a s experimenty s medicínou jsem přestala už dávno protože je fakt že to ničí bříško a má to další vedlejší efekty. Tak to jsem ráda že jsem se tady po fakt hodně dlouhý době střetla s nějakou pokakandou naživo už ani nevím kdy to bylo naposledy. Přeji ti ať si to ty i tvůj zadeček užijete :0) zdraví Kiki.

Andrea (Čt, 13. 5. 2021 - 19:05)

Jé, tak to je super, že jsi pořád tady. Jak se ti daří s tvým přítelem? Na vedlejší diskuzi jsem si přečetla, že se o tobě už dozvěděl, že se ráda pokadíš a toleruje ti to. Tak to je super, to ti přeju. Budu ráda, když odepíšeš a eventuálně tu můžeme pokecat. Jsem teď ready, pokud jsi tu. Zrovna jsem došla z práce a přítel dorazí domů až po 22 hodině, tak se budu těšit.

Scatlovrrrr (Pá, 7. 5. 2021 - 21:05)

Čekej...

Návštěvník (St, 21. 4. 2021 - 18:04)

To se vám holky nestala nějaká nehoda, že sem nikdo nepíše?

Leila (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

vy serete a já do kalhot zase chčíju :D https://mokrekratky.blogspot.com/2021/04/pochcala-jsem-se-dvakrat-za-den-videa.html

Scatlover (Ne, 11. 4. 2021 - 13:04)

A chčiješ moc nádherně Leilo, si správná holka.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 12:03)

Proč je to tu zase tak zdechlé?

pavel (Ne, 21. 3. 2021 - 14:03)

Těžko říct , já můžu jako vždy psát o tom , jak jsem si ráno naplnil plenku , ale asi to tu už nikoho nebude zajímat . Jo , plenka byla pěkně plná a promočená , užil jsem si .

Prdný (Po, 22. 3. 2021 - 15:03)

Můžu se Pavle zeptat, když to pustíš do pleny, je to také hodně cítit? Já pleny nepoužívám, nosím normálně slipy a džíny a když mám chuť se pokálet, většinou počkám až se mi začne hodně chtít, potom jdu ven a pustím to do kalhot. Potom v tom ještě chvíli venku chodím, ale je to hodně cítit, dost to smrdí. Tak by mně zajímalo jestli je to také hodně cítit když to uděláš do plen.

Pavkol (So, 13. 3. 2021 - 10:03)

Mám to rád.

Zeman (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Denně tak 3-4x,chudák Ovčáček než dojde s nočníkem tak jsem durch.Ani ty plíny nepomáhaj.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Máš pravdu, že úchylky se člověk nezbaví, bohužel. Přesto když sem někdo píše, tak je mladý. Buď se ti stáří za to více stydí a tak o tom nemluví nebo jestli tolik nevyužívají internet? Ale tím to nebude, dnes už spoustu lidí pozdního věku surfuje.

Amy (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

A sakra... ted uz to nezastrcim...uz mi to leze...pořádnej macek

Reklama

Přidat komentář