Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

bella (Út, 27. 3. 2007 - 23:03)

decka neblaznete - cely trik tukozroutske polevky je v tom, ze kdybyste nejedly nic,tak se vam zastavi metabolismus a vaha se o moc nehne, telo zacne setrit a budete citit akorat unavu..kdybyste jedly normalni polivku tak je to vyvar z masa a tam uz sou tuky - takze kostku bujonu, do toho pytlik mrazene zeleniny a uz to jede, jeden hrnec by vam mel stacit na jeden den a nemusite mastit kapsu nejakemu trapnemu koncernu ktery uz vyrabi tukozroutskou polevku mrazenou a nevim jak kalkulovali cenu (asi system nabidka/poptavka)..za druhe, pilule na hubnuti vam taky nepomuzou, muzou pomoct jen psychicky, je to jednoducha matika - vydej-prijem=vahovy ubytek, půl kila dolu je cca 3500 kcal (14700 kJ), zalezi na veku, ale obecne plati ze s vekem se metabolismus zpomaluje - tj musite ten rozdil popohnat vys aby mel efekt..jinak, kazda telesna aktivita se pocita, napr. chuze stredni intenzity pri vaze cca 55 kilo je 400 KJ (tady plati cim vetsi vaha - tj. vetsi svalova hmota, nebo se ty svaly vic nadrou na premistovani tuku, tak vetsi vydej)..no a 400 KJ to je 200 g prumerne mrazene smesi, a to uz je celkem prijemna snidane napriklad..takze myslete na to co jite a hodne zdaru, ja se snazim hlidat prubezne, a kdyz se trochu rozjedu tak na dva tri tydny nasadim zeleninku, polivky, lusteniny, trochu syru, bile jogurty a je to hned v poho..a to nabiram opravdu hodne rychle takze tyhle obdobi zavadim pomerne casto

Victoria (Út, 27. 3. 2007 - 11:03)

Taky bych potřebovala shodit, ne sice 15 kg, ale tak dvanáct. Nebo aspoň sedm. Při výšce 153 cm vážím kolem 60 kg a jestli se sebou něco neudělám, dopadnu jednou jako moje teta, která má při podobné výšce přes 80 kg. Taky bych ráda zhubla rychle, ale nerada bych měla všude visící kůži. Bohužel mi chybí pevná vůle. Pár dní se třeba vydržím ovládat, ale pak sním, na co přijdu, a je to. Se cvičením je to taky horší. Poslední dobou se k němu dokopu jen o víkendu a navíc ne v oba dny, přes týden se mi do toho nějak nechce, ale ráda bych to změnila. Nejhorší je ten pocit, že se snažím, ale ono to nejde tak rychle, jak bych chtěla.

jarka (Út, 27. 3. 2007 - 10:03)

Moje sestřenice chtěla taky zhubnout rychle a teď se musí léčit,protože trpí mentální anorekcií

martina (Po, 26. 3. 2007 - 07:03)

držím ji pravidelně ,je pravda,že mi to leze krkem,snážím se potom pravidelně 5 denně jíst v malých dávkách a zatím problémy nemám.leden 94kg a ted 76kg.Žádný jojo efekt ,ale musím si hodně odříkat.

pro Martinu (Po, 26. 3. 2007 - 07:03)

To sice zhubnete, protože od druhého dne se na tu polívku nebudete moci ani podívat, ale co potom? Vrátíte se k normálnímu způsobu jídla a kila jsou během chvíle zpátky a budete rády, když se vrátí jen to, co se při polévkové kůře sundalo.

martina (Po, 26. 3. 2007 - 07:03)

zadej tukožroutska polevka a najdeš tam recept.Je sice drastická a nechutná,ale kila jdou dolů.Dneska začínám.Pak dej vědět jestli mjsi zhubla.3den by jsi mšla mít o 3kg. dolů.Dietě zdar.A funguje na 100 proc.,mám to vyzkoušené,ale musíš poctivě dodržovat.

lenka (Po, 26. 3. 2007 - 06:03)

ahoj martino zajimalo by me jak se ta polevka dela a jestli funguje

martina (Ne, 25. 3. 2007 - 21:03)

tukožroutská polévka ,právě od zítra začínám,během 7dní 8kg dolů

hanka (Ne, 25. 3. 2007 - 19:03)

poradte jak zdravě a rychle zhubnout za týden

Staar (St, 21. 3. 2007 - 21:03)

Pozri si stránku www.chudnutie-ako.sk
Su tam dobr0 radz,ktor0 už mnohým pomohli schudnúť

Jarica (Po, 19. 3. 2007 - 10:03)

prosím tě a jak?

Jarica (Po, 19. 3. 2007 - 10:03)

nežrat je skvělé, ale když se nenajím je mi na omdlení

žanet (St, 14. 3. 2007 - 23:03)

Ahojky chtěla by sme nebo spiš musim zhubnout ale neni to u mě tak jednoduche jsem docela važně nemocna a beru spoustu leku co se po nich přibíra i když moc nejim a ještě ke všemu nemužu ani cvičit nebo se moc namahat zkoušim jist omezeně a po 18 hodině nejist vůbec ale stale semi to nedaři potřebovala by sem nějakou radu nebo nějakou ditu prosim poradte mi

jarka (Ne, 25. 2. 2007 - 22:02)

ahojky,chtela jsem zhubnout a povedlo se.zadne leky ani naplasti.jen jsem jedla vicekrat a mensi porce,a vynechala jsem tuky.jim k obedu k masu jen zeleninove salaty,jim i cokoladu i sladke.ale vse po mensich porcich.drzim palce

Návštěvník (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

NEZRAT

Jarka (Čt, 22. 2. 2007 - 10:02)

Podle mě funguje trvale jedině - střídmá strava, trochu pohybu. Nějaké drastické diety nemají smysl, člověk je z nich unavený a kila pak jdou zase pěkně nahoru.
Doporučuju počítat kalorie, sama jsem tak za 6 neděl zhubla 7 kilčo, neměla jsem hlad, nebyla nepříjemná na muže a děti a váhu si v pohodě držím.

paja (Čt, 22. 2. 2007 - 10:02)

ja si myslim, ze je to hlavne otazka psychiky, vsechno je o pohybu a vyvazene strave, strava ma byt zdrava a vyvazena, nesmi to byt neco cim clovek trpi, ale neco co je mu prijemne, zda ma byt delena ci ne, to nevim, hubnout se ma pomalu, ale jiste, pomaha taky pust, jeden den v tydnu o vode, hlavne se pak neprejist

Návštěvník (Čt, 22. 2. 2007 - 10:02)

Pro Michalu,na kazdeho pusobi neco jineho,co zabralo u jednoho nemusi zabrat u druheho,taky potrebuju shodit cca 10kg,dozvedela jsem se o strankach Dd.Stanek,mrkni a precti si prispevky,jeste jsem se ale nerozhodla.

Michaela (St, 21. 2. 2007 - 13:02)

To zní lákavě, ale půjde mi to takhle rychle dolů, když je mi pětačtyřicet?

Návštěvník (St, 21. 2. 2007 - 13:02)

Zaručený recept. Vlastní zkušenost: dělit stravu, nemusí se nijak striktně. Místo brambor, rýže, těstovin a knedlíků pouze čerstvou zeleninu. Pít zelený čaj. Nesladit. Pouze mít doma kvalitní tmavou čokoládu a případě ataky chutí si kousek uloupnout. Je povolena jedna dobrůtka denně. Třeba i dort se šlehačkou, aby oblbnul chuťové buňky. Za 14 dní už ho nebudeš potřebovat-zaručuju. K tomu každý den 45 minut opravdu svižné chůze. Výsledek 1 měsíc -6kg, 2 měsíc -4kg, 3měsíc -3kg. A jde to stále dolů.

Reklama

Přidat komentář