Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

Katka (Čt, 13. 9. 2007 - 22:09)

Petro, trošku jsi mě zarazila...Má váha je 64 kilo, měřím 172 cm. Nikdy jsem takovou váhu neměla, ale ztratila jsem zaměstnání a nemám žádný denní režim. Rozhodla jsem se zhubnout, ale chtěla bych zpátky váhu 57 kilo...Trošku jsi mě zarazila, protože máš váhu, podle mé ideální představy...jsi už asi nemocná nebo blázen..Mám ráda štíhlé postavy, ale to už je moc. Jsi krásná, chytrá, štíhlá holka neblbni...papa

Eva (St, 12. 9. 2007 - 19:09)

Naprostý souhlas.Vždyť už teď ma podváhu,to je adept na psychinu.

Návštěvník (St, 12. 9. 2007 - 19:09)

Petro, nepotřebuješ shodit ani deko! A jestli tě někdo do toho nutí, tak od něj dál. Podle staré, dobré a stále platné a hlavně rozumné poučky bys při své výšce měla vážit nejméně 63 kg ! Tak se vzpamatuj a když nejsi spokojená zpevni své tělo cvičením. Ale rozhodně nehubni, to už by bylo o zdraví.

PETRA (St, 12. 9. 2007 - 18:09)

Dobrý den,potřebuji zhubnout 5kilo mohl by mi někdo pomoct jaka je učinná dita,co jíst jak začít.Má vaha je 55kilo a vyška 170 prosím poradtemi co nejdřiv. DEKUJU PETRA

PETRA (St, 12. 9. 2007 - 18:09)

Dobrý den,potřebuji zhubnout 5kilo mohl by mi někdo pomoct jaka je učinná dita,co jíst jak začít.Má vaha je 55kilo a vyška 170 prosím poradtemi co nejdřiv. DEKUJU PETRA

monika (St, 8. 8. 2007 - 14:08)

ahoj
tak takhle jsem na tom byla na podzim, po rozchodu s byvalym jsem nejedla jen kdyz uz se ten hlad nedal nicim obalamutit tak jsem do neceho bodla, hodne jsem zhubla ale po mesicich breceni a truchleni jsem se dala dohromady ale bohuzel i kila pribyvaji. jestli muzu poradit zacni cvicit budes se citit lip a kila nenaberes. hodne zdaru, chce to jen cas

alex (Ne, 5. 8. 2007 - 15:08)

Ano mas pravdu ze hladovkou se nic nevyresi bo jsem si tim prosla a mam tam rozhozeny metabolismus ze je to az k placi a moje vlasy? Vypadam jak kdybych mela jit kazdou chvili si je nechat nastrelit takze holky neblbnete!!!

Nika (Čt, 21. 6. 2007 - 00:06)

EVIKU myslela jsi nekdy na to co co s tvou prdelkou udela po nejakem case? boze je to sul a citron jsou to kiseliny a konecnik je velmy citlivy. mam pocit ze spis ti nekdo rekl ze ten zazracni drink mas vypit ne jsi v nem cvachat prdel , obcas je dobre dat jsi citronek nebo kiwi pred spanim ALE PIT :)

Marky (Ne, 17. 6. 2007 - 19:06)

rozešli jsme se s přítelem....za tři týdny mám dole 10 kg......ale klidně bych je brala zpátky a byla v pohodě......

Simona (Ne, 17. 6. 2007 - 13:06)

Mně nejlépe zabralo to,když jím 5-6x denně malé porce.Povedlo se mi po 10ti letech boje s nadváhou shodit 20kg za 4 měsíce.Ale opravdu to zabere až když člověku rupne v bedně a vážně začne něco dělat :))

Lucka (Ne, 17. 6. 2007 - 13:06)

... uff, ten klystyr - to jako Eviku myslis vazne? No - je pravda, ze klystyr muze byt v mnoha pripadek velmi uzitecny - dokonce jednou za cas ho doporucuji i lekari - ale urcite ne v pripade, za chce nekdo rychle zhubnout. A co az prestane dotycna s klystyrem??? Ne ne - do tohodle bych tedy rozhodne nesla! Fuj!

alena (Pá, 15. 6. 2007 - 21:06)

eviku , ty jsi asi modelka viď,co si leje do konečníku klystýrek, aby neměla vypouklé bříško. Holky vy nejste normální. Tudy cesta nevede

Evik (Pá, 15. 6. 2007 - 19:06)

Ahoj všichni, kdož chcete zhubnot rychle. ve většině případů proto, že se chcete někomu líbit a to nejlépe hned. Byla jsem ve stejné situaci a podařilo se mi to.Jak?
Začněte ráno NALACNO klystýrem(koupíte ho ve zdravotnických potřebách, je to sáček s hadičkou - pro vás - nejlepší přítel)
svařte si 1,5 litru vody a když je vlažná, vymačkejte do ni šťávu z l citronu(bez pecek), přidejte l lžičku soli, zamíchejte
a nalijte do sáčku. Nezapomeňte namazat konec hadičky a konečník mastným krémem.
Voda vám stačí na 2 aplikace za sebou.
NESMI to bolet. Návod je uveden v příbal.letáku. NEJEZTE alespoň 2 hod po klystýru, ani nebudete mít chuť.
Pak si dejte nejlépe něco tekutějšího a lehkého. Cvičte, běhejte nebo se jinak hýbejte a pak si dejte saunu, tam vypotíte škodliviny. Jezte naposled v 18 hod. lehce.
Vyhněte se bílému pečivu, cukru, masu.
Třetí den nebudete mít hlad a po l týdne zjistíte, že vám nechutná maso ajiné potraviny a budete se cítit skvěle, zlepší se vám pleť i nálada, budete se vznášt, koupíte si o číslo menší kalhoty a můžete začít nový život. POZOR, chceteli se udržet, aplikujte klystýr 2x měsíčně dál.
Je to trochu drasťák, ale funguje. Hodně štěstí.

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 14:05)

jojojo

miki (Ne, 27. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj,potřebovala bych do července zhubnout 5 kg..nechci držet drastické diety a ani nechci žádné prášky,náplasti,nápoje a nic co je tak drahé.Každé ráno jím biochrom abych neměla chut na sladké,snažím se jíst zdravě aco nejvíce se pohybovat..chtěla bych zhubnout také hlavně na bocích..myslíte,že to do července půjde dolů?poradte mi prosím nějaké svoje triky.Moc děkuju :-)

Návštěvník (Čt, 24. 5. 2007 - 12:05)

zhubla jsem 15kg za 3 měsíce: k snídani musli, oběd - dušená zelenina s bílým masem - bez přílohy, svačina - jablko, večeře v 5hod - zeleninový salát, celý den k pití neslazené ovocné čaje. vynechat kávu, sladké, tučné, přílohy, pečivo..

lulu (Čt, 24. 5. 2007 - 11:05)

potrebuju shodit 4kilo za tri dni,poradi mi nekdo.Dekuji.

kiki (Čt, 17. 5. 2007 - 08:05)

Nejlepší je nežrat.zhubla jsem 10 kg za měsíc a půl.Jde to.Hlavně hlídat váhu!!!Važ se každý den a hodně pij-neperlivé vody a čaje..Cola light je ok.Ale káva, ochucené perlivé minerálky,ty jen hubnutí brzdí.A hodně zeleniny, ta nemá cukr jako ovoce.

lena (St, 2. 5. 2007 - 18:05)

Jediné co funguje je pevná vůle. Ráno 25 min rychlého cvičení, aby se zrychlil metabolismus, po celý den 5 malých porcí jídla a nejíst min 2 hod před spaním. Max jedno pečivo za den - celozrný rohlík, cottage sýr, zelenina, ovoce, bílé maso. A nevytvořit stereotyp. Tělo se musí mást hodinou cvičení, jídla, atd.

bella (Út, 27. 3. 2007 - 23:03)

jo sorry ten udaj 400 Kj u te chuze je spotreba za 30 min..pro uplnost

Reklama

Přidat komentář