Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

nona (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Hele klid, reagujete na příběh a zbytečně se rozčilujete a trápíte toho, kdo příběh píše a Kláru znal.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

jo přesně tak! sice jsem slíbil že přestanu ale na tohle reagovat musím. Já sice Kláru neznám takže nevím kde je pravda, ale není hezké že se tu urážíte i když už se to netýká mé osoby. Takhle to dopadne tak že to jednou zamrzne jako ta stránka z které se známe s Kikinou od doby kdy tam přispívám mnohem sporadičtěji než sem (což je cca půl roku) tam přibyli všeho všudy tři stránky. Dobře je to tu jen o čůrání ale to se tu musíte urážet jen proto že dotyčné nebo dotyčnému nevěříte?!!! Kláro bez ohledu na to na čí straně je pravda já nemám důvod ti nevěřit i když tě znám jan takto virtuálně. A i kdyby to bylo tak jak píše Nona že ten příběh píše někdo jiný o ni nebo za ní tak jste zlí na toho kdo se s námi o ten příběh podělil

Mike (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Klárko, andílku . Jsem netrpělivý, ale mám strach . Strach o tebe jestli už je ti dobře. Mike.

Holky 19 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Ahoj Klárko. Byly jsme zvědavé a změřily jsme si ještě znovu naše ranní čůrání. Já jsem měla 350ml a moje mladší ségra 340 ml. Já neměla to moc rychlý ale ségra jo. Ale stejně jsem vyhrála i když jsem nečůrala rychle ale zase déle než ségra . Klárko je už ti ráno dobře? Napiš, my tě zdravíme, ale ještě se budeme válet.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 06:01)

protože se mi zdá se podařilo situaci zchladit sklidnti a urovnat tak jednu příhodu na rozloučenou když jsem byl dítě školou povinné a byl jsem s mámou u známých na Šumavě tak v den kdy měl přijet táta jsme mu šli na autobusovou zastávku na proti. a co se nestalo cestou se mi chtělo čůrat tak jsem pokropil nějakou nízkou rostlinku. Pes od sousedů který se k nám před tím zatolal a šel s náma si k místu které jsem počůral čichl a zvedl na totéž misto nožku taky. Jak jsme se tomu tehdát s mámou nasmáli.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Haha

Sluníčko (Ne, 24. 1. 2021 - 05:01)

Klárko byla jsem čůrat ale hlavně moc myslím jestli už je ti dobře. Mám tě moc ráda a moc si přeju abys byla zdravá.

Fido (Ne, 24. 1. 2021 - 02:01)

Ahoj Nono, jsem moc rád, že Tě zase vidím. Ta předvčerejší diskuse byla pěkná, připadalo mi, jako bychom byli všichni v jedné místnosti :). Měl jsem řadu připomínek, ale už jsem nestačil nic napsat. Tak jenom jednu, týkající se Tebe: pisatel "G." tě podezříval, že se schováváš za různé nicky. Už jsem na něj chtěl vlítnout, ale vtom ses připojila i Ty, tak mě napadlo, že už není třeba obhájce (oni píší "obdivovatel", což je hezčí). O tom dalším později. Dobrou noc, milá Nono.

nona (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Fido milý, ty jsi takový můj rytíř, a ještě za to od jiných dostaneš " lekci".:)). G si nepamatuji, víš, že odpůrců mám na doktorce soustu, před lety to stalkera, kdy už to vypadal, že už to budu muset řešit mimo doktorku....Ti dnešní odpůrci ale jo, kdyby mě takový příspěvek zaujal, tak budu ráda reagovat, kdyby byl jen o tom, že by se očekávala nějaká obhajoba, tak bych stejně nereagovala, znáš mě, nebaví mě to zastávat se sám sebe, vysvětlovat, obhajovat se...hmmm, to jsem nedělala nikdy, hájit ostatní to ano ale to v tom G. asi nebyla řeč. Pusu a hezký den.

Milý Fido, (Ne, 24. 1. 2021 - 06:01)

Mě teší tvůj obdiv Noně, ale pokud je to obdiv neneobjektivní, pak je to smutné. Nejsme na doktorce dávno žadnými nováčky a musí ti být jasné, že je to jinak. G. má pravdu. A jako se Pavkol prozradí pod nepravým nickem v prvním vloženém příspěvku, tak Nona je to samé v bledě modrém. Stačí si zde nalistovat zpět a bude ti jasno. Tedy jestli jsi schopen přijmout tento fakt. To není nic proti tobě nebo ní. Pouze si myslím, že doba nekritického obdivu ke komukoliv je zbytečná. A to nemluvím jen o tvém obdivu k Noně, mnozí z se zde takto vymezují ke Kláře a nevidí a nepřipustí jiný fakt. Kláro to není nic ani proti tvé osobě. Hezký den, milý Fido.

nona (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Pro: Milý Fido: jen dvě poznámky: jedna technická:............ Neneobjektivní jsou dva zápory, kdy první zápor ruší ten druhý. Takže neneobjektivní znamená objektivní což by znamenalo, že kritizujete Fidův objektivní obdiv k Noně a to jste asi nechtěl. Takže si myslím, že to byl pouze překlep, což chápu, protože já sama jsem mistrem překlepů a nedoklepů a podobných zhůvěřilostí....Druhá poznámka: Obdiv k někomu bude vždy neobjektivní, protože je založen na úctě, lásce přátelství, oddanosti, důvěře a podobných vztazích (nehodící se škrtni), které se vytváří delší dobu, zde roky a jsou sakra neobjektivní. A mají svoje vzestupy a pády, nesrovnalosti, nesouhlas a nesoulady. Ale v celku spějí k porozumění a znalosti a respektu k tomu druhému a hlavně k ochotě nést kůži na trh i před takovými nicky, jaký používáte nebo jste použil vy. Váš nick a projev je totiž naprosto objektivní, není a co navazovat, napsal jste názor, ale nepodložil ho žádnou svou osobností, historií, kterou na Doktorce buď nemáte nebo jsem ji nepostřehla, Mea Culpa. Většinou na takové výkřiky nereaguji, bu%d nemám čas na Doktorce věčně vyhledávat...a vše číst, tedy i to, kde se o Noně píše, natož když někdo Nonin nick použije pro nějaké srandičky. A buďte prosím trocho shovívavější, jsme na zábavním, původně sice zdravotnické ale dnes i tehdy naprosto svobodném webu,,,tak si tu blbou dobu nějak zpříjemněme.

Tony (So, 23. 1. 2021 - 20:01)

Myslím, že se Klára čistí. Změna místa, kde prožila mj. to velmi nehezké s otcem. Tam jí údajně šlo o život i o život její sestry a co zůstalozde ještě nevyřčeného.... viz nedávná výrazně afektovaná emoční reakce na můj neskodný podnět. A nyní Klára tou změnou získává nový klid a pohodu na život v místě, které s otiskem minulosti nebude spojováno. A vše co ona nebyla schopna v minulosti vnitřně psychicky strávit nyní může ze sebe bezpečně uvolnit a zbývá jediný problém- zdraví maminky, ale to už je jiný segment a pozitivní motivace k překonání nemoci. Možná i ta nemoc maminky je v podstatě únik a změna místa k životu významně posílí šanci na vyléčení. I Nikola může přijít podobným očistným procesem ,ale ne shodně ve stejnou dobu jako Klára.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Tak horší slátaninu jsem už dlouho nečet

nona (Ne, 24. 1. 2021 - 19:01)

.

Hm, (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Protože nejste znalý v oboru psychiky a lidské duše a nevíte jak fungují tyto vlivy v psychosomatickém principu.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Právě že ano,proto jsem na to zareagoval,raději se tomu podobnému co jste psal vyhněte

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Aha,tak v tom případě půjdu vrátit titul Phdr.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Jako phdr tomu asi rozumíte. ježišmarjá kdybych věděl že to je hlavně pro odbornou veřejnost tak jsem si vše co jsem napsal kromě hovorů na str. 637 radši odpustil a možná i tyto hovory ano no to je trapas!!! Doufám že jsem to své špatné působení aspoň zlehčil tím svým šumavským zážitkem

Ondra (So, 23. 1. 2021 - 22:01)

Souhlasím. Snad to bude jen tím.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 21:01)

Velmi zajímavé. A možné vysvětlení. Nějak mám pocit, že víte víc, než jen to, co je v příběhu Klárou uvedeno. Ale, že byste byl její otec tak to jednoznačně odmítám. To byl primitivní tyran. Hlavně aby to Klára ustála a bylo jí dobře.

Reklama

Přidat komentář