Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

samozřejmě že chyb které jsem udělal upřímně lituju ale stejně mi to tu nikdo neuvěří. tak to je do doby než odpoví bára opradu všechno

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

no právě kvůli Báře bych tu ještě chtěl zůstat ale po tomhle všem copak můžu?

taktojsemtamkd… (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

a sakra tak to už teda radši opravdu balím kufry

Cha chá (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

...na jak dlouho? Na 2 hodiny? Děláš si kozy???? Tvůj dialog s Barou a Klarou ok,ostatní jsou zbytečný sračky. Parazita.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

sbohem nebudu někde kde se omezuje svoboda projevu!!!

Vole (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

To co tu předvádiš, to není svoboda projevu ,ale normální buranský stolking. Kecy o ničem. Už tě budu ignorovat ty šašku počmáranej.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Nono, díky za vysvětlení, mám tě ráda. Můžu ti napsat na email? Už adresu mám.

Holky 19 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Klárko ahóóój! My jsme ráno čůraly a měřily to. Už je ti líp,super.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

ne fakt neboj už se budu držet jenom toho čůrání. klidně bych napsal proč takový jsem nebo proč mě to napadlo ale tím bych to pravidlo asi zase porušil takže nemůžu. přece jen se musím něčeho držet když mě tady lidi celkem přijali po té co jsem se ráno zklidnil tou příhodou s pejskem Lesanem.

Pavkol (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Barunko díky moc a díky i za to čím jsem nás oba dostal do maléru, už jsem po nenávistných komentářích z tohohle týdne z toho vyléčenej, ale tak jako ty mě už dlouho nikdo nepochopil. Takže když si to asi nemlěa čas změřit tak si asi čůrala klasicky do záchodu

Bára (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

A kam jinam? Myslím, že chceš, abych si taky změŕila jak se moc nebo malo ráno vyčůrám. Ok, zítra ráno to bude. Ale to jak zkoušely holky jak dlouho vydrží po kávě, to ne. Podívej, možná bylo Kláře špatně po tom, jak si to včera podráždila tím, že nešla včas. Tak to zkoušet nebudu. Já teď jdu ven,ale průběžně jsem tady a sleduju to.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

nemusíš to měřit mě stačí když ti nebude vadit že se tě zeptám jestli si byla čůrat a ty mi ochotně odpovíš. (pokud budeš chtít) ostatním se omlouvám že to píšu už potřetí ale chtěl jsem to napsat tak aby to Barunka pochopila takže uznávám že předchozí dvě zprávy byly opět zbytečná a až tato je zase OK

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

To je Bára na hlavu, že to musíš tak opisovat? Ono by ani tak nevadilo, že tu píšeš jen kdyby to nebylo pořád dokola o tomtéž.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Máš pravdu příště to chce rozmyslet si co chci napsat a pak to stačí napsat jednou. Ne na hlavu jsem někdy já ale ne 24 hodin denně jak si tady asi někteří myslí :)

Majka (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Už drž hubu konečně!!!

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Nerozčiluj se,to nemá cenu,je to pořád stejné,už mu zase otevřely oči,už se změnil..., bych chtěl někoho vidět,jak se za den změní,je nemocnej na hlavu

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

ne nemuísš si to měřit já mám záchodové čůrání radši nemusíš to byl jen dotaz abych si to aspoň představil když to neuvidím ani neuslyším. si fakt prima že když jsem v tom svém hodil zpátečku a zklidnil hormon že už mě zase začínáš chápat díky ti moc báro.

Sluníčko (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Klárko já se trápím aby byla zdravá abys mohla za ptáčky a abys neblinkala ale jen čůrala a nebolelo tě to. Já na tebe teď myslím tady v posteli jak ty máš pelíšek a chtěla bych ti napsat krásný věci abys byla zdravá.

Vysvětlení (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

A tobě se omlouvám Báro že jsem tě jmenoval jenom jsem si vyměnoval jeho zkušenosti s kristýnkou a klárou se svými s tebou s těma které mi dělaly radost prostřednictvím mobilu o nic jiného nešlo

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Už zase jede v těch blábolech o ničem

Reklama

Přidat komentář