Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bára (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Pavliku dobré ráno. Jsem tady, protože jsi tu ty a taky pro Kláru, kterou čtu denně. Snad ji bude dobře. Z toho co napsala teď tak to asi ještě ok není. Ona si ale nezaslouží ty odsudky některých. Pavle co budeš dělat dnes?

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

jako vždycky číst co tu kdo napsal pak se dívat na televizi a už se chystat do práce. když zůstanu u toho co sem patří můžu se tě na to zeptat? Čůrala si už dneska Báro?

Bára (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Čůrala a ráno když nejdu v noci tak to mám plný jako tady holky. Nenapadlo mě si to změřit kolik, ale je to taky dost asi podobně.

Klára (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Je mi líp, ale ještě ležím. Já jsem včera usnula až po půlnoci a bylo mi dlouho špatně a hodně jsem blinkala a až pak dlouho se to uklidnilo a usnula jsem. Ještě nemám náladu psát o čůrání. Pipinka už nebolí ale. Niki byla celý večer se mnou dlouho vzhůru a Libor taky. Chtěla jsem jet nakrmit ptáčky, ale jestli mi bude dobře tak po obědě, ale nebudu tedy řídit. Ani moc radši jíst, abych cestou neudělala ostudu. Já si přečtu vzkazy postupně, ale děkuji za ně. Ozvu se, ale musím se srovnat.

Lucka (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Klárko to teda jsi neměla moc klidnou noc. Já si taky myslím, že to bude tou změnou, ale hlavně, že už je to nejhorší překonaný. Mě je někdy podobně blbě po flámu a to teď nikam nechodíme. Na tu chaloupku jeďtě a neboj se. Libor ti v nouzi zastaví no a co? Komu někdy nebylo zle. To neřeš. Pa.

Jana (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Klárko děkuji za vzkaz. Bude lépe, drž se !

Mike (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

To už bude dobrý, Klárko. Za ptáčkama jeď, ale ať řídí Libor. Ty odpočívej. Ještě vozíte v autě to blinkátko? To je první pomoc, ikdyž si psala, že to bylo spíš pro Nikolu . Ale bude dobře, jsi velká holka a dáš to. A na čůráníčko si počkám. Teď to není důležité

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Pojďte obrátit list. Kláro už jste se domlouvali kdo kde v tom ohromném fomě budete bydlet? Jsou tam 3 byty to bude hodně práce v domě i kolem domu, že.

Bertík (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já taky čekám na tebe ale jestli ti není dobře tak počkám i jak čůrala Kristýnka i včera taky se vyčůrala krásně. Klárko já tě mám taky rád a jak krásně čůráš a ať ti je dobře. Jestli bys měla děťátko tak to ti bude špatně dlouho.

Rádce (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Bertíku jestli to dělá Kristýnka ráda před tebou a jestli tě má ráda tak by tě to nemělo zajímat u nikoho jiného než u kristýnky teda o tom čůrání si můžeš psát nebo čist s kým a o kom chceš ale rád tak jak máš Kristýnku bys měl mít jen jednu jednak je Klárka zadaná a jednak by se Kristýnka mohla zase urazit až by zjistila že jich máš rád víc

Bertík (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Já vím,ale Klárka já bych ji taky chtěl vidět čůrat ale nechtěl bych ji jako do pipinky protože mám Kristýnku a ona má Libora. Já mám Klarku moc rád jako první holku který jsem se nestyděl napsat že se mi to udělalo vždycky když čůrala.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 09:01)

Bertíku to já bych chtěl taky vidět čůrat holku ale bohužel díky tomu že jsem byl zvědavý i na to na co jsem neměl být tak že si na to najdu někoho tady jako máš ty Kristýnku můžu asi rovnou zapomenout nadějné to bylo u Báry ale právě ta bezmezná zvědavost všechny poslední naděje zabila. Takže musím najít jiný způsob mimo diskuze a internet. Takže buď vůbec mimo PC nebo jedině e-mail. Taky jsem měl kdysi jednu holku u které stačilo aby se mi to udělalo když volala a během hovoru potřebovala čůrat a nevypla to a já to díky tomu slyšel. ale to už je 2 roky pryč. Byla o 4 roky mladší než já víc prozrazovat nechci a nebudu

Ďábel (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

KLári taky jsem na tvé straně znám tě sice jen virtuálně ale nemám důvod ti nevěřit.

Jana (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Já jen zirám. Ani netřeba komentovat ,ty agresivní urážky. Jen jsem chtěla zjistit, jak je na tom Klára a ještě se neozvala tak jí asi dobře není. Miku taky na ni myslím. Ten večerní stručný vzkaz od ní jsem pochopila, že se jí to zhoršilo, zvracela a dostala horečku. Klárko, až ti bude dobře ozvi se prosím. To bude dobrý ,neboj.

Ďábel (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Taky nemám rád invektivy vůči lidem kteří napíšou něco zbytečného nebo ti kteří tím co píšou dávají najevo že se nějak odlišují

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Už se poprali předsedo?

nona (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

A ještě pozdravím další diskutující, Libora, Kláru a všechny, kteří se mě i anonymně zastávají. Máte srdce odvahu a stojí vám to za to, se poprat s poloanonymy za někoho, komu je zde tak trochu , fnuk, ubližováno. A to ne jen mě, já doktorku stejně jen proběhnu, ale třeba i Kláry, který tady nějaký neúnavný nick věčně uráží jako zlatokopku nebo na jiných diskuzích zase někoho jiného, neb vše je provázané....

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Já neurážím Kláru, ona zlatokopka je! Hovno v životě dokázala a jen se umí dobře vychcat před Liborem a on je z toho v prdeli a platí. V osmnácti mít luxusní barák za mnoho milionů, jezdit si do vzdálených prdelí a ještě teď dostat zadarmo novou cestu a mohl bych pokračovat. Holka dělat nebude, kdoví jestli fostuduje a jestli ano tak si bude.madam dojíždět do školy někde 100 kilometrů denně. A kdo to platí? Libor. A tady se chlubí, jak se ona udělá s Liborem. Když jsem měl holku tak ta ani v pětadvaceti nevěděla,co je orgasmus a jiný taky tak. Ona to jen hraje a on je z toho podělanej. Takový je život ,holčičko. Samá přetvářka a lež! Ty její mámy je mi líto ,ale Klára je jen účelově jednající vychcaná prospěchářka.

Martina (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Mě tvé invektivy na Kláru hrubě uráží. Myslím, co se týká toho předstíraného orgasmu ,tak tos tedy nemusel. Klára psala, že se často, když se udělá ,u toho i počůrá , a to je ne počůrání jako takové, ale mokrý orgasmus a ten se zahrát rozhodně nedá. Já Kláře věřím a taky jí přeju ať je jí lépe.

Majka (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Martino,trefa !

Reklama

Přidat komentář