Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 20:01)

To vypadá, že je těhotná.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 20:01)

Tys byla načatá už dopoledne a teď se ti to pořádně rozjelo. Vyspi se z toho. Je to možná jen tou změnou a uvolněným napětím + ten hloupý pokus s močením. Klidnou noc, bude to dobrý.

Klára (So, 23. 1. 2021 - 20:01)

Ozvu se. Je mi špatně, ležím, bříško protestovalo večeři vrátilo, teplota,v pipince bolí ještě taky. Dobrou.

Sluníčko (So, 23. 1. 2021 - 20:01)

Klárko moc myslím natebe abys aby ti bylo dobře. Mně taky někdy bylo špatně a pak to přešlo.

Albatros (So, 23. 1. 2021 - 19:01)

Velmi pěkný motivační čtení. Holky pište. Užívám si toho nadstandartně.

Holka (So, 23. 1. 2021 - 18:01)

Tak jo, měla jsem jeden trapas s čůráním v sedmnácti. Trochu v náladě jsem to tam nestihla na záchod. Byla tam fronta a u záchodu. Bylo to na zimním plese a já vyběhla ven a už to trochu šlo a vedle vchodu u zdi jsem pustila všechno naplno. Šaty mi to ukryly, že nebylo vidět na zadek i pipinu jak čůrám ,ale lidi si to stejně domysleli, co tam byli okolo. Byl tam se mnou kamarád a ten to ohlídal. Měla jsem mokrý kalhotky a punčochàče přes šaty to nebylo vidět, ale pak jsem si je na záchodě svlékla už jsem tam nechtěla být a odjeli jsme domů.

Klára (So, 23. 1. 2021 - 16:01)

Už jsme doma. Pipinka je u mě ještě citlivá ale je to lepší. Chodily jsme s Nikou čůrat častěji a méně, hned když jsme přijely tak v tom domě na ten záchod jak jsme byly minule a já byla první a čůrala jsem tak středně hodně a Nika taky jen trochu a mírně a ne prudce. Mě to trochu bolí ještě a dám si ty bylinky. Ten dům jsme si prošly a spíše jen tak koukaly a nedocházelo nám to vůbec, že je náš. Zvláštní. Stěhování začít plánujeme ten první únorový týden,kdy máme oficiálně prázdniny a tak se uvidí. Majitel tady nechal skoro většinu zařízení a tak si budeme hodně postupně zvykat. Než jsme odjely tak jsem šla s Nikou ještě jednou čůrat, Niki to moc nešlo, až za chvíli se z pipinky rozčůrala, ale ne dlouho a já taky měla jen mírný ale delší pramínek než ona. Nenecháváme si dnes pipinky hodně plné a tak se mi to snad uklidní . Niki kupodivu nic tam nebolí. Zpátky jsem řídila už já, ale cestou tam ještě,že jsem neřídila. V jednu chvíli jak mě to bolelo se mi udělalo až špatně a zavřela jsem oči a položila si Nikolce hlavu na klín a ona to ví, a tak mě hladila. Chvíli mi bylo jako, že bych až blinkala, ale to pak přešlo a bylo to dobrý a nemuseli jsme zastavit. Teď budeme doma a ještě budeme promýšlet detaily . Je to tam moc hezký a všem se nám tam líbí. Feetmane, Libor má rád moje nožky a rád se s nimi mazlí. Od prstů až nahoru k pipince. Já se mu jako holka chci líbit hezká a tak se o nožky starám, aby taky byly hezký. Asi teď byly trochu uťapkaný, ale nosíme ponožky s bambusovými vlákny a tak jsou nožky hezký i potom a nepáchnou skoro vůbec.A kdyby byly hodně uťapkaný a ošklivý tak bych si je hned umyla a zase by byly hezký.
Jejda Niki zase chrní, asi to bylo na ní velký zážitek. Tak ať chrní, když tak ji vzbudím na večeři.

Puluj (So, 23. 1. 2021 - 18:01)

Kláro blahopřeji. Od tohoto dne se vám oficiálně začíná naplňovat nová etapa života. Přeji hodně pohody a hlavně zdraví všem, zejména mamince.

Mike (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

Můj andílku ,ať ti je brzy dobře . Odpočívej. Klidně napiš až ti bude líp. A jestli budeš těhotná tak ti to přeju ze srdce.

Feetman (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

Klárko musíš mít krásně svůdné nožičky. Pošleš mi fotku? [email protected]

Lucka (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

Moc a upřímně vám ten domeček přeju. To je suprový! A hlavně tam budeš mít ty čápy, které máš tak moc ráda. Hele ten močák se zklidní, i to na zvracení bylo od toho. Dnes odpočívej a ať Libor s pipinkováním počká na zítra. To slovo je boží a už ho používáme tady taky. Kdo s tím přišel? Asi ty, když to je dívčí název, ale je skvělý. Opravdu odpočívej posílám ti velkou radost, že už máte nový dům. Napijeme se na to , ale až ti bude líp, třeba zítra.

A nemohlo by t… (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

od nervů z toho stěhování nebo naopak těžkém loučení se starým místem?

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

Taky si myslím, na Kláru je toho moc a ta změna a tak se u ní uvolnil stress z minulých dnů a týdnů, teď sice změna pozitivní, ale zásadní a Klára je citlivá holka. Že by to bylo jen tím předrženým čůráním z dopoledne si nemyslím, ani že by byla v jináči.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

A nebudeš možná těhotná? Že se ti dělá špatně. Ten podrážděný močák to možná ještě vyprovokoval. Teď bys už měla mít brzy měsičky?

Sluníčko (So, 23. 1. 2021 - 13:01)

Klárko já taky čůrám jako ty z pipinky hodně. Už dvakrát ale nebolí to. Tebe to ještě bolí? Musíš se zahřát mám tě moc ráda aby ti bylo dobře.

Pro Holku 16 (So, 23. 1. 2021 - 13:01)

Máš Vanesso nějaké zážitky spojené s močením? Veselé, nepříjemné, zajímavé... díky.

Holka 16 (So, 23. 1. 2021 - 14:01)

Veselé ani ne. Nepříjemné když musím a není nikde toaleta a tak musím někam jinam a to nejčastěji, kam není vidět. Zajímavé nepříjemné bylo když jsem jela busem a nemohla to vydržet tak, že jsem se pak musela hned vyčůrat za čekárnou autobusu, ale stejně jsem si už počůrala kalhotky i když
jsem se držela pod sukni, ale moc to nepomáhalo. Sestra byla se mnou a pomohla mi, abych se za to nestyděla a došly jsme domů v klidu. Kalhotky jsem si nechala na sobě. Ale ségra měla taky trapásek, ale nebudu o tom psát. Ona by mě zbouchala. Ať si to napíše.

Pro Holku 16 (So, 23. 1. 2021 - 15:01)

A když jsi měla prvního kluka, tak sestra se zmínila, že jsi s ním společně také čůrala. Jak to bylo,tvé pocity a celkově. Jsi taky dívka co čůrá většinou rychle z pipiny a nebo máš čůrání klidnější než jiný holky? Děkuji.

Holka 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Já se omlouvám ,že tak pozdě odpovídám . Už jsem si to trochu promyslela jak ti odpovědět. Mohu začít obráceně? Já čůrám z pipinky většinou spíš rychle, protože jdu čůrat až když potřebuju. Malo se vyčůrám, když jdu třeba s holkama a jim se chce a mě moc ne, nebo když jdu nebo jedu někam tak si dojdu ještě doma a zkusím to a taky něco vyčůrám a to jen abych nemusela zase venku. Když jsem měla prvního kluka tak jsem s ním poprvé čůrala , se nám chtělo a zašli jsme za roh a ihned čůral a já byla trochu zaseklá, jako znali jsme se, ale styděla jsem se stejně, ale zase se mi chtělo čůrat dost a tak jsem to riskla, kalhotky sundala a na bobku jsem se vyčůrala vedle něj. Jemu se to moc líbilo. Mě tak napůl, ale od té doby už jsem se nestyděla u něj čůrat . Ale jako Liborovi bych se nevyčůrala jako jemu do ruky, to je takový divný, to bych se styděla tak blízko kdyby měl u pipinky svou ruku, to ne. Ale měli jsme i sex a to bylo hezký.

Feetman (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Holky jak máte velké nožky a jsou víc zpocené nebo čisté?

Reklama

Přidat komentář