Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

Mě včera bylo na zbláznění a už sem to nemohla vydržet tak sem dneska byla vlakem v Plzni abych aspoň chvíli vypadla a odreagovala se když mam absťák po podnicích a teď večer sem ještě zašla udělat tu pani protože už za týden má nástup do basy,tak sem si jí chtěla ještě užít protože je dole fakt krásná tak sem si tu její buchtičku chtěla ještě užít.A ten pocit na zbláznění mi polevil.Já nejsem žádnej magor abych už jen seděla jak zmrd a koukala jak mi zabíjí covidismus.Já sem jako vítr a ne jak píča někde ve zdech aby nás nechali uhnít!!

Luboš (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

Aleši viděl si jaký Milča sdílí videa? Je to chytrá holka jak jsem zjistil. Má to v hlavě srovnaný a nenechá sebou manipulovat.

Luboš (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Aleši mám to podobně. Taky už mě teď nezajímáji věci který mně dřív zajímali. Ale čim dál víc v téhle situaci je mi názorově blízká Milča. Vidí situaci pohledem jako my. A tak po delšim rozmýšlení jsem jí napsal na fb a přemýšlim i o schůzce. Včera jak tu psala už byla zase zoufalá a já už jsem taky. Nejde už si zajít na pivko posedět s chlapama. Já tohle nechci brát jako normu, jako standart na který bychom si měli zvykat. Taky je možný že rouškama si časem můžeme zhoršit imunitu.Doma s mojí se o tom bavit nedá. Ta je názorově něco jako ženský tady. A s kamarádama se už nevidim, protože neni kde se scházet. Jejich rodiny se bojí si tahat domu lidi a tak už se nikdo s nikym nevidíme.

Ale jo, (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

ty si budeš s Milunou rozumět. Co ona na to?

Luboš (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

Ještě nevim, zatim to asi nečetla. Jen doufám že to nebude vadit Otovi nebo Radkovi2, ale oba nějak vypadli.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 22:01)

A Radkovi2 taky ne. To se bavili jen virtuálně.A jemu vadila ta nemoc.

Ale jo (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

Otyovi asi ne, on ji tady měl dohromady s Radkou a Sergejem.

Ano, (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

třeba pravopis.

-Aleš- (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

A tak nějaký minimální množství lidských látek je skoro ve všech vakcínách. Třeba v inzulinu pro cukrovkáře. Kdyby nebyl covid, tak to nikoho nezajímá, ale jak to do nás cpou horem dolem, tak se nám laikům odhalují různé utajené skutečnosti. Já jsem byl například fotbalovej fanoušek, ale teď ani nevím kolikátá je Zbrojovka, teda tuším, že je někde vzadu, ale nezajímá mě to. Za to moc dobře vím, kdy je zákaz vycházení a že musím mít na hubě hadr, jinak si na mě posvítí :-)

Luboš (So, 16. 1. 2021 - 14:01)

Jsem tu kvůli Milče a ne abych tady někoho zabavoval anonyme. A jsem třicátník.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

A ty se neinformuješ? Vždyť to vypadá, že ses probudil ze zimního spánku

(So, 16. 1. 2021 - 14:01)

se Otik vrátil z Washingtonu? Právě demonstrace v Ostravě !

-Aleš- (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

To jo, v Polsku už bylo předevčírem naočkovaných přes 300 000 lidí. Ten lék mám dojem skupují hlavně Češi :-)

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

A co maj dělat, když tady není. Od bývalýho reprezentanta firmy Roche vím, že i on má zásobu a Isoprinosin není na lékárnách, protože ho zkoupili farmaceuti a doktoři. Až budou oočkovaní, vrátí se i k nám do lékáren. Někde snad už i je .

Luboš (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Zajímavý. Polsko plně otevřený restaurace,hlava na hlavě, žádný rozestupy. Že by díky tomu léku? Vakcínu Polsko odmítlo vadí jim že je složená z potracených plodů.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

Z potracených plodů. Bomba. :) Ale stejně kdyz se tahle informace začala mezi hloupějšími šířit, musela polská církev blahem chrochtat .

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

Tohle ale psali i na Novinkách že z potracených plodů.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 14:01)

A Novinky maj vždycky pravdu ;-)

Ty (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

jsi Luboši nejslabší článkek týhle diskuze Nejsi zábavnej, neumíš číst ani vyhledávat na internetu. Kolik že ti je let?

Co to meleš (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

První dny očkování proti koronaviru v Polsku poznamenaly kontroverze kolem toho, že několik veřejně známých lidí dostalo vakcínu mimo stanovené pořadí. Přednost před ostatními skupinami obyvatel mají zdravotníci, ale to, že už vakcínu dostal, oznámil například bývalý premiér Leszek Miller nebo několik herců a hereček. Kolem toho, proč se to stalo, a zda tito lidé na očkování měli nárok, panují nejasnosti.

Reklama

Přidat komentář