Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fernando (So, 16. 1. 2021 - 02:01)

Miluno a Pilsnerko, to přece už náš plukovník Prymula veřejně připustil, že virus mohl uniknout z laboratoří, které s tím dělají různé pokusy a výzkumy. Já i věřím, že je přírodního původu, neboť ještě nikdo na světě nevytvořil ani nejjednodušší živý organismus. Ale od začátku zastávám názor, že byl v oněch laboratořích uměle a úmyslně zpotvořen pro válečné účely.

Kača (So, 16. 1. 2021 - 05:01)

Milý Fernando, jak jsi ty spokojený s obchodem? Také s tebou komunikují? Nebo, jestli se mohu zeptat, v jaké jste fázi?

Fernando (Ne, 17. 1. 2021 - 02:01)

Ahoj Kačo, jsme ve fázi nula, obchody se zastavily. Všechny údaje a kontakty tady mám pohromadě, ale nedůvěřivá rodina je stále proti. Čeká na očkování. My se neshodneme ani na banálnějších věcech. Myslím na Tebe, jestli už jsi zdravá a ještě jednou děkuju. Jsi moc hodná holka. --- Miluno, nediv se Pilsnerce, že nechce soukromé věci vytahovat na světlo jeviště, když netuší, kolik anonymů ji ze tmy sleduje...

Pils (Ne, 17. 1. 2021 - 07:01)

Fernando, díky, napsal jsi to za mě naprosto přesně. Vadí mi tady napadání všemi směry a ještě kromě toho - jsem introvert, když mám v sobě problém, uzavírám se před světem. Ale nakonec vždycky zvítězí optimismus, tak na to spoléhám. Ještě se vrátím k tomu, cos tady psal - že virus unikl z laborky. Samozřejmě to vyloučené není, ale jestli byl vyroben pro válečné účely, proč potom zabíjí hlavně staré a nemocné? Ti by přece ve válce nehráli žádnou roli. A myslím, že se stejně nedozvíme pravdu. Když tak čtu, kolik lidí špatně nese všechny následky, ať už jsou nemocní nebo zdraví a uzavření v bytech, tak si říkám, že všechno špatné je opravdu pro něco dobré, já tu epidemii na sobě vůbec nevnímám! Jednak můžu chodit denně do práce a pak jsem ponořená v docela jiných problémech, takže na koronu mi nezbývá čas. A hlavně - na zadek si před ní nesednu. Tak se všichni držte a vydržte, vypadá to, že se to už zlepšuje.

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 22:01)

A ty se Pils bojíš že tě tady někdo pozná že o tom nemůžeš psát? Mě už přijde k nesnesení ten svět co se s nim stalo a k tomu ta zima a k tomu jak si tu doma lezeme na nervy,ta kombinace dohromady všeho.Je to prostě na zešílení.Už mi přeskakuje,už prostě melu z posledního.A pěkně sem kvuli tej zimě vymrzla,takže to ještě můžu odchcípat.A tohle maji na Slovensku,takže kdyby to zavedli i nám tady tak mě chytne záchvat.Kopíruju: Přísnější pravidla mají v některých místech země Slováci. Obyvatelé okresu Nitra například budou moci od příštího týdne jezdit do práce nebo do přírody jen v případě, že se prokážou negativním výsledkem testu na koronavirus.

lalla1 (Pá, 15. 1. 2021 - 22:01)

To máš pravdu, tak nějak to zřejmě bude, až bude většina proočkovaná. Kdo nebude, bude se muset vždy prokázat testem. Do té doby budou asi muset testy nějak zjednodušit. Každopádně očkování zatím není povinné, takže nehrozí, že by si neočkovaní museli případnou léčbu covidu platitit jak pojišťovny plánovaly. Ale situace se stále mění.

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Zblázníme se, všichni se zblázníme!!

Pils (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Ale nezblázníme, Milu, jsou horší věci, než covid, věř mi. Zdravím Jiříka, Lallu a všechny ostatní. Zkusila jsem objednat v Polsku pro jistotu ty léky, když se tu o tom psalo poprvé (kdyby snad někdo z rodiny...), ale do teď nic nepřišlo. Korona jde zatím pořád mimo mě, tu nijak neprožívám. Můj život ovlivnily docela jiné věci, ale psát o tom nemůžu, sorry. Tím se omlouvám Lalle. Nevěřím tomu, že covid někdo vypustil, je to podobné jako španělská chřipka, příroda si to řídí sama. Přišlo to a odejde to. Očkování odmítám, ale věřím Kače, že v nemocnici je šrumec, lékaři a sestry jsou chudáci. A covid pasy, co připravuje plukovník, mě neskutečně štvou. Zatím nevím, jak se k tomu postavím, asi počkám, jak to bude dál.

a (Pá, 15. 1. 2021 - 21:01)

kde ji objednávala? jako Lalla a kača?

Pils (Pá, 15. 1. 2021 - 21:01)

Martyna Pawlik,
Lek24.
e-mail: [email protected]

lalla1 (Pá, 15. 1. 2021 - 21:01)

pro Pils: Lek24.PL distribuují pouze v rámci Polska, ne do Česka. Ptala jsem se jich, mám tu od nich email.

lalla1 (Pá, 15. 1. 2021 - 17:01)

Takže objednáno od těch lumpů Nákupy v Polsku :) Jestli něco dorazí, nevím:) Pokud někdo chce poradit, ozvěte se, nejlépe na můj email, pokud ho máte.

Kača (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Lallo, manžel objednával 10.1. a teď zásilka dorazila. Asi mají více práce, než před Vánocemi...to mě trochu zaujalo...Fernando, s rodinou je to někdy těžké, vím o tom své ;). Docela by mne zajímalo, zda jsou už oočkovaní. Tady je to příšerně zmatené. A vedle v Pardubickém kraji, měli k 18.1. jednoho naočkovaného seniora nad 80 let (!). Pardubický kraj dostal o polovinu méně, než my, sousedi. Co hejtman Netolický komu udělal? Až bude čas, musím si to zjistit... :). Držte se.

lalla1 (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

Kačo, objednávala jsem 15 01 na nakupy-polsko.cz a včera (po pěti dnech ) zásilka dorazila. Opravdu doporučuji všem. Jinak Aleš á pravdu, že blbneme s Isoprinosinem a do ví, jestli ho Poláci taky takhle šíleně nakupují:) Jenže Aleši, ono když máš rodinu a nejde ti jen o sebe, tak opravdu těch pár stovek s lehkým srdcem obětuješ, i kdyby to nefungovalo.

Kača (So, 16. 1. 2021 - 05:01)

Ahoj Lallo, promiň, že jsem nepomohla...zase tak často už sem nechodím. Jen v rychlosti...platila jsem asi 190 Kč za 50 tbl (fakturu za 4 balení nyní nemám u sebe). A předem jsem zaplatila za asistovaný nákup+krabice+DPD 265,-Kč. Objednávala a registrovala jsem se 15.12., zkopírovala odkaz v obchodě Ceneo. Hned druhý den mi psali, aby se ujistili, že to je ten lék...myslím 29 zlotých...Skvělá komunikace po celou dobu..."zboží je na skladě", "...na cestě k Vám"...a zásilka dorazila 21.12. A to tam bylo zdržení z mé strany, že jsem hned ten den nereagovala na potvrzení, že opravdu chci ten lék. Za mne obrovská spokojenost... Chlapi jsou šikovní :). Držím palce. A Sany moc děkuji :), jsi moc hodná.

Anonym (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Milu a může za to Gates viď?

Miluna (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Já fakt nevim ale nějaký svině to prostě vypustili.Tohle prostě neudělala příroda ale nějaký zmrdi určitě!!! A teď žijem jak prašivci, postupný uhnívání za živa!!! Za živa!!!!! Nechutnej hnus skurvenej.Už mi to připomíná ten kriminál kurva!!!!!!!

lalla1 (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Kačo, prosím, prý jsi sem dávala nějaký odkaz, kde koupit Eloprine? Mohla bys to zopakovat? Zkontaktovala jsem pět polských lekáren a buď mi napsali, že do Česka ne, nebo vrátili peníze. Děkuji.

Sany11 (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Ahoj Fernando, podívej se na webovky Nakupy Polsko.cz. Zkouším po x té odesílat...a nejde mi to... :(. Jak ráda bych pomohla...

(Tohle psala Kaca Farnandovi, Lallo.) A da se tam dlohleda i lekarna, s kterou ta firma Nakupy..spolupracuje. Jeste jsem se k tomu nepropracovala, ale o vikendu to zkusim

lalla1 (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Já to dnes zase od rána řeším, už jsem ti chtěla vítězně psát a i další prostě negativ. Ale našla jsem nějaké gaunerské stránky, kde za 5Otbl. chtějí 22euro, to je asi šetkrát víc. Kouknu na ty Nakupy

Reklama

Přidat komentář