Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Milu, psala jsi tu, že jsi byla zrychlená a nevěděla jsi po čem...potom omdlíš. Jestli to nemá souvislost. Myslím, že bys potřebovala udělat EEG. Aby vyloučili mozek...Kdyby se to opakovalo, musíš k doktorovi. Tohle není legrace, můžeš se šeredně pomlátit, vím o čem mluvím...objímám tě.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Nic, vypni ho. A na ty videa už nekoukej. To je cesta k psychickýmu zdraví. Znova ti píšu, kašli na politiku, uleví se ti. Jde to, já to udělala už na jaře kdy mě ty denní tiskovky dostaly do černých myšlenek až hysterie. Teď jsem v pohodě. Snad ti bude už líp. Večer nakouknu

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Ještě mě napadlo, kup si hroznový cukr. Příchuť kterou máš ráda, dokáže dobře nakopnout a dodat energii, když člověk nejí.

lalla1 (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

No teda. Taky jsem v noci omdlela ale z bolestivého záchvatu. Už je ti líp, Milu?

Andrea (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Milu, že ty moc nejiš viď?Jak se nervuješ,tak nemáš chuť k jídlu.Prestaň sledovat pochybná videa, Sergeje seřvi ať už táhne konečně do práce.Já,tahle videa nesleduji, řídím se selským rozumem.Testy nám dělají v práci každých 14 dní, mě to nijak neomezuje,neponižuje,nepohorsuje.Milu, také nejsem velký jedlík,ale každé 2 hoďky do pusy něco dám, hlavně ovoce.Milco,klid,bude líp.Pils, takhle jako ty to cítím já.Jo a dnes jdu na pátou noční dvanáctku, mám dost, zítra budu spát do pos....

Roman (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Milčo a tebe přitahuje ta ženská spodkem? Jak to? Napiš o tom víc ať přijdeš na jiný myšlenky.

Ota (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Miluško to může být z těch stresů,nedivil bych se.Lidi blbnou. Já už nedávám makat v roušce. Už jsem se kvůli tomu pohádal.A Sergej se teda trochu srovnal? Já myslim že ty Sergeje nikdy neopustíš, je to tvůj životní partner,protože už jste spolu překonali hodně a to něco znamená.Jiný už by spolu dávno nebyli a vyste spolu pořád.On v první řadě nechce ztratit tebe a ty neumíš odejít a stejně si myslim že bez něj by si taky byla už nesvá,takže vy prostě spolu budete.Tak se někdy sejdeme někde venku až bude tepleji.A co Luboš?

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

To si dobře odhadl,jak píšeš jak nakupuje Sergej věci tak přesně i tohle už před několika měsíci obstaral a tlakoměr máme.Tak mě změřil a mam nižší.Tak piju silný kafe a uvidim.Kdyby to nepřestávalo musela bych jít k mudr..To EEG mě trochu vyděsilo.Já kdybych na něco takovýho šla tak by mi museli nejdřív zklidnit Diazepanem nebo Rivotrilem protože bych teď nevydržela ležet v klidu.Něco mi prohání a kroutim se jak po drogách ale neberu vůbec nic! Zase by se mi Ota asi bál:-(..Nějak mi chytla nervozita tak asi budu muset Rivotril.Jestli mi něco nechytlo už z toho za ty měsíce stresů.

Miluno (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Nízký tlak je lepší než vyšší, ale je hrozba, že sebou sekneš nebo se někde roztřeseš. V létě se to dá napravit studenou vodou ( vypít sklenici ), tělo se aktivuje k zahřívání a tlak stoupá. V zimě spíš nějakou fyzickou aktivitu, s dětmi postavit sněhulák, nebo tak, ale to ty neděláš. U tebe asi jen kafe nebo frťan, smát se pomáhá. Kdy ses naposled zasmála?

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Chce to vyšetření Mudra. EEG.

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Tak dneska sem omdlela a Sergej mi sbíral.Nevim co to je,pořád se mi točí hlava! Co to je??

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

nežereš

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Ty dny sem před moc nejedla ale včera už jo.Nechce to přestat to točení,jak vstanu tak jak kolotoč.Je mi divně i na blití.Nevim co to je:'(

Miluno, (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

změř si tlak. Jestli Serjoža nakupuje jiné věci, tak ať ti koupí tonometr. Když bude tlak nízký, uvař si kafe. Když vysoký, dej si česnek. A pak navštiv lékaře.

Pils (Ne, 17. 1. 2021 - 07:01)

Fernando, ještě k tomu viru - možná soudruzi z Číny udělali chybu. :)))

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

A Luboši dík.Já ti pak napíšu i v soukromí.Si jedinej kdo napsal.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 01:01)

Milčo ono asi mužský přeci jen trápí ta nemoc a taky si zadaná. Ještě se musí zorientovat, kdo je partner. Navíc se asi bojej závazků

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 01:01)

Víš já si moc přeju aby Sergej nepil.Já se jeho pitim strašně trápila a připadam si tu pak jak dvě trosky.Teď mi udělal radost že už týden nepije,on ví moc dobře jak mě tim trápí,tak si teď vážim že to vydržel a že mi nechal jet a nic mi nevyčítal.Že sem se vrátila a bylo nakoupeno,uvařeno a nebyl opilej.A s těma ostatníma máš asi pravdu ale je mi líto jestli z Oty je najednou srab,jen kvuli tomu že mi viděl když mi bylo zle nebo nevim co si myslet.Radek2 ten zmizel,nevim teda jestli si jen někdo nedělal srandu ze mě,když jak rychle se zjevil a rychle zase zmizel.A Luboš ten překvapil.

haha (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

No tak to jsi spíš píča než jako vítr Co jsi to zase kde vyhrabala, ty básnice?

Miluna (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

Sem vítr,tu potřebuju být tam pak zas jinam a prostě chápej neklid,pohyb.Co chceš? Blíženec-vzdušný znamení,takže to na mě sedí a prostě potvrzuji že to tak je.Takže sem nic nevyhrabala ale moje pocity takže musim neustále žít ve stylu jako dneska jestli chci psychicky vydržet a nezbláznit se.Sem teď momentálně zrychlená a upozorňuju že sem si nic nevzala ale v hlavě mi to jede vše zrychleně jako nějaká rychlá jízda.Z toho vlaku to taky nebude,ale hlavně že sem se uklidnila a Sergej je teď taky klidnej sem ráda že mi pochopil tak aspoň něco.

Reklama

Přidat komentář