Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Radka (Čt, 12. 11. 2020 - 18:11)

Jak jsem dřív na tebe nereagovala tak teď je to opačně. Nenechává mne to v klidu. Držím vám palec nebo oba ať ta změna dopadne dobře. Nikolu pohlídej,ale pokud se jí teplota nezvýšila a je celkem dobrá, tak opravdu nějaká nádoba na močení k posteli není potřeba. Já to holce dávám jedině když má horečky a je riziko větší, že by to nestihla když
by se probudila napůl a byla zmatená .

Fido (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Já tady ten šrumec moc nesdílím; někdo dostane nápad se stěhováním a hned (skoro) všichni huráá, jako když čekali na startovní výstřel. Vždyť se nic nedělo, tu mimoňskou adresu tady zná jen velice málo lidí a ti nikdy neškodili. A jestli se tam pořádaly nějaké nájezdy pátračů, kteří zbytečně hledali a pohádali se s místními starousedlíky, pak to není problém Janouškových. ---- A zdravím Lucku, moc rád ji čtu :)

však (Čt, 12. 11. 2020 - 18:11)

se tady bavíme, ne?

Ale (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Já si myslím, že je to tím, že Klárka a Nikola tady mají dost přátel a ti je podpoří v čemkoliv, co ony budou považovat za dobré. Tak chlapi sem jdou hlavně za jejich močením a sexualitami, ale přidávají i svůj názor na situaci a holky nebo ženy to jsou spíše zase osoby, co je víc zaujme ten ženský rodinný rozměr.

Lucka (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Já zdravím taky. Hele já jim tu změnu přeju protože to cítím s nima jako plus. Jsou fakt správně praštěný a to se mi líbí!!!

Klára (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Jsem šla chvíli k sobě, je tady teta a tak jen v rychlosti napíšu, že asi do toho půjdeme. Ségra je v pelíšku teď tam šla a má bylinky,protože má teplotu 37,7 a čůrá každou chvíli, ale prý ji to nebolí ,ale prostě musí. Tak asi bude chrnět a ať se z toho vyleží. Já ji jdu ještě pohladit a pak k nám do houfu.

Radka (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Tak vidíš, já ti to říkala, nečůrat venku. Niki už to měla nastydlý včera podle toho jak to nemohla vydržet a dneska se jí to rozjede. Ale tak to je, ale ohledně toho přestěhování do budoucna, moc ti to přeju! Ikdyž tady brblám, protože vím, co to je mít nastydlou holku, mám vás moc ráda.

! (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

To by mohly holky cestou udělat venku nějaký hezký loužičky....

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

To jsem zvědavej, kam se vrtnou. To vypadá na nějakej velkej barák novej s velkým pozemkem a tam se vejdou pohodlně všichni. Jestli je Nikola nastydlá, tak čůrá pěkně svižně a to je taky moc hezký.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

Moc vám přeju ať vám to vyjde, ale s tou Nikolou jsem tě varovala,že bude mít problém jestli nastydne. To má už minimálně od včera.

Klára (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

Tak jsme zpátky doma a jen napíšu, že jsme z té možnosti doslova nadšený a to i Nikola, která dříve neměla ráda velké změny. Máme do konce roku čas se rozhodnout,ale hlavně by to nebyla koupě ale ten pán akceptuje výměnu svého krásného nového domu s velkým pozemkem za oba domečky tady v Mimoni, nevím jestli s doplatkem nebo ne,ale ještě se na ně přijde osobně podívat.On je po rozvodu a nechce tam být sám a má v Jablonném tady kousek vdanou sestru. Čuraly jsme cestou tam na benzince a cestou zpátky jen já a Niki a to nám Libor zastavil tady v lese už kousek před Mimoní, ale zase Niki to měla akutní a musela nutně a tak jsme šly hned za auto a zase to měla jako včera hrozně prudký,skoro by se počůrala,ale stihla se rychle svléknout než se jí pipinka spustila a na benzince taky, asi bude nastydlá,protože cestou zpátky hned usnula a říká, že ji bolí hlava. Tak ji mamča teď po obědě vzala k sobě ,změří ji teplotu a jestli nastydla tak si půjde lehnout. Ona občas čůrá taky hodně ,ale tohle je jiný jako,že se ji chce a víc a prostě musí, asi to má nastydlý. Já teď bych měla dělat ty věci do školy, ale ještě si po obědě sedneme a dáme myšlenky dohromady, přijede i teta.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Klára píše,že musely zastavit v lese před Mimoní na záchod, jediný les je směrem od Mnichova Hradiště. Tak si myslím, že nejely od Liberce a okolo,ale od Turnova.. To tady někdo zmínil, nebo dál na Roztoky.Třeba by to místo mohlo být někde tam okolo blízko. Ale i třeba Praha,to je taky směrem odtud .

Hynek (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Proboha, nepátrejte a nechte je v klidu žít.Ikdybyste je nakonec našli ,jen v nich podpoříte stres a docílíte toho,,že sem Klára nakonec přestane psát. K Niki - já si myslím, že už nastydla jak utekla to ráno a když nechce chodit na toaletu ve vlaku, tak musela někde venku a teď se jí to teprve rozvířilo.

Natalie (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Klárko tak možná máte nakročeno k velké změně. Myslím, že to Libor ohlídá po chlapsku,ale hlavně je potřeba zvážit vše vklidu. To prvotní nadšení je pak vystřídáno rozumem, ale jestli vás to opravdu oslovilo, tak bych neváhala. Moc na vás myslím!

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Kde máš Matláka Už jste honili?

Mike (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

Tak jestli vám to vyjde, pecka! Čůrání taky hezký, ale asi je sestra opravdu nastydlá v pipince.

Holkočůr (Čt, 12. 11. 2020 - 12:11)

Mně je jedno kde budou nebo nebudou bydlet, když budou i dál hezky chcát a psát o tom tak budu spokojenej. O tom to tady je.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 12:11)

Lucka si to nemyslí, ale já jo, že musely alespoň Klára s Nikolou na záchod a musely tak rychle že to bylo někde v koutě nebo u stromu. Ony to maj když se jim chce rychlý a dlouho nevydrží počkat.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

Pardubice, něco nad Orlicí a okolí atd to je snad jasný

Radka (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

To se mi nezdá, Pardubice, tak daleko. Já si myslím,že nakonec zakotví na te chalupě kam jezdí. Mají to tam rádi a žádné výdaje navíc a v Mimoni bych jeden dům prodala a druhý nechala ty malý a jestli tam nechce být tak si ho může pak taky prodat a bydlet jinde.

Reklama

Přidat komentář