Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Pá, 13. 11. 2020 - 09:11)

Já už dneska nevydržel. Musel jsem čekat na vaše čůráníčko a bylo nádherný.....jako kdybych měl holku ,které se chce často a udělá velký proud a vždycky, tak by mně to dostalo a líbilo by se mi to.

Podpíčník (Pá, 13. 11. 2020 - 09:11)

Miku,ty bys potřeboval tu kvalitní nafukovací panna. Myslím opravdu superkvalitu a ta má mj.12 různých programů na močení, rychle,málo,atd. Já jsem to viděl loni na předváděcí akci v Německu na naše stála cca 140 tisic, ale je to špica.u nás se dá objednat do měsíce. Vygugli si to. Můžeš si vybrat vysokou nebo malou, velký prsa nebo malý , barvu pleti, barvu a délku vlasů, hubenou nebo baculatou ,podle jména atd.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 09:11)

To jsem viděl na youtube. Je fakt jako skutečná dokonalá pleť ,všechno. Jen jako s tím chcaním to jako ji dáš napít a pusou do ní naleješ vodu a jako jak za dlouho pak chčije? To si nějak řekne ,že potřebuje? Nebo jak to funguje,jestli jako to sama pustí ,když ji dáš na bobek,? Jako jak to funguje si neumím moc představit, ale na videu to bylo naprosto autentický.

Mike (Pá, 13. 11. 2020 - 14:11)

Hele ,to je fór ne? Nafukovací holku co umí čůrat ? Fakt dobrej vtip, já bych si ji teda nekoupil, naživo je to lepší . Teda tady je dnes humoru. Od téhle panny ,přes cihlu až po Sluníčko. Fakt se směju. Jak je inverze, tak Sluníčko nám chybí, to je pravda. Ale ono je takový malý, nedospělý nízko nad obzorem...

Lucka (Pá, 13. 11. 2020 - 09:11)

Umíš ty se udělat taky jinak než jen u dívčího čůrání? Já si myslím,že kdybys měl holku,tak stejně budeš si to dělat sem. Že tě to s ní úplně neuspokojí, ikdyby s tebou tyhle praktiky taky dělala. Nechci křivdit,ale ty jsi z Klárky celej na větvi. Tím pozdravuji taky vás holky do Mimoně (zatím ještě).

Radka (Pá, 13. 11. 2020 - 08:11)

Dobré ránko . Jestli bude mít Nikola to časté močení delší dobu,asi bych se poradila s lékařem. Ale nic vážného by to být nemělo.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

No vidis,jak umis poradit a hned urcit diagnozu,ze to nic neni,to je spravna doktorka

Willy (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Sluníčko,kolik je ti roků? Jestli opravdu patnáct tak napiš zítra jaké bylo čůrání. To minule ráno bylo nádherné a muselo ho být hodně . To bys mi ukázala takový velký když máš?

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Když vidím jak takhle kluk močí a vedle něj jeho holka tak vždycky nahlas říkám, tady je to ale zasrané, zase se mi něco tady pokazilo a něco si vymyslím. Je to primitivní způsob jakým si zvířata značkují teritorium a ženy jsou velmi primitivní, když se to veme kolem a kolem.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 23:11)

nežvaň, víš dobře, že tohle není skutečnost ale erotika.Normální ženské takhle nežijí.

Ha!!!!!! (Pá, 13. 11. 2020 - 06:11)

A ty si myslíš, že když sem někdo napíše, že je to fikce a podepíše se jako autor, že je to pravda? Já se tomu vysmívaltaky až do okamžiku, když jsem si některé věci ověřil, to ani Klára nevi.

Emil (Pá, 13. 11. 2020 - 05:11)

Ty jsi vůl,neskutečný Ne klára, ta je real. Ty máš IQ - 20.

Klára (Čt, 12. 11. 2020 - 21:11)

Niki už chrní,moc se ještě chtěla mazlit se mnou a chtěla mně mít tady do rána, tak za ní přijdu ale ještě půjdu k Liborovi. Teplota ji neklesá ale ani nestoupla,čůrání má stále větší, když jsme se sprchovaly tak jsem se dívala, ale nebolí ji to. Tak zítra to bude ok.

Hanka (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Klárko hezky se o Nikolu staráš a to je příkladné. Moc se mi tvé postoje líbí a to že píšeš o močení chápu jako ne, že bys z toho byla v euforii, ale že se to tady klukům líbí a já bych to jako ženská neuměla tak detailně podat jako ty.Jsem přesvědčená, že je to autentické a že si to močení nejprve prožiješ a následně o něm napíšeš. Že to nejsou vymyšlené fabulace. Hodně štěstí!

Kluk (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Haničko krásně napsané. Klárka je úžasný člověk . Proto ji miluju jako nikoho jinýho na světě.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 20:11)

Radek B.?

ing (Čt, 12. 11. 2020 - 21:11)

Podávám další žalobu.

Mike (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

Věřím, že uděláte správné rozhodnutí s mamčou a Liborem. Tak klidný večer i Nikole,ať se z toho vyspí.

Klára (Čt, 12. 11. 2020 - 18:11)

Dnes je to tady dost hektický. Hodně jsme to rozebírali,ale nakonec jsme se přiklonili,že tu změnu uděláme,ale počkáme si na postoj toho známého od Libora. Měl by přijet do konce listopadu se podívat sem na ty domečky. Libor to ještě s ním komunikuje a dolaďuje a tak to necháme pracovat v čase. Mne ten dům taky nadchnul a pokud se všichni na tom shodneme tak budu ráda. Niki je taky pro a teď je v pelíšku ale nechrní, jen leží a čumí na nějaký filmy a má stále stejnou teplotu a čajíčky a chodí na záchod čůrat stále často. Přesto ji nočník k posteli nedám, je už velká záchod má pár metrů. Jestli se ji v pelíšku v noci něco přihodí tak ji to nedaruju, ale myslím, že si to ohlídá. Půjdeme na večeři. Máme ty hlívy a na ně se těším. Ještě Niku vytáhnu z postele.

Šišmiš (Čt, 12. 11. 2020 - 20:11)

Tak vy se mi holky odstehujete? Tak to já budu hodně smutný, a to není žert. Bude mi chybět to vaše čůrání pod viaduktem a tak.

Reklama

Přidat komentář