Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

DAVID (Po, 22. 3. 2021 - 08:03)

Mi přítelkyně šlape spíše po žaludku

PK (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

To téma v úvodu, jak si malý chlapec asi představuje, že mu dospělá žena stojí na hrudníku, je dost morbidní. Takový osmiletý a 25 kg vážící chlapec, pokud mu váha dospělého člověka rovnou nerozdrtí hrudník, nepoláme žebra a nerozmačká plíce a srdce, což se určitě stane, pokud půjde o ženu vážící víc než 60 kg, má i tak stejně stlačený hrudník tak velkou váhou, že nemá šanci se nadechnout (váhu ani padesátikilové dospělé ženy jeho dýchací svaly rozhodně neudrží a tím pádem mu ta její váha vytlačí z plic veškerý vzduch a již se nenadechne). Pokud na něm bude žena stát více než minutu, nastane smrt tlakovou asfyxií, nedostatkem kyslíku vzniklým silným stlačením hrudníku váhou dospělého člověka a tím znemožnění dýchání.

Jana (So, 26. 12. 2020 - 16:12)

Ja jsem vahu dospele zeny poznala ve vytahu. Mame kancelare ve vice patrech, takze pouzivame vytah. Do vytahu se jeste na posledni chvili nekdo cpal, zenska prede mnou najednou udelala krok dozadu a trefila mi podpatkem na kozackach na prostredni prst, spise jen na nehet. Ja mela jen nazouvaky, ona snad na tom prstu zustala stat, asi nevedela, ze na neco slapla, byl to konec prstu, ale silena bolest. Ja jsem zajecela a jeste ji i zduchla, ale nehet byl nalomeny, prst zhmozdeny.

Jan (Ne, 27. 12. 2020 - 22:12)

Úžasný, to muselo strašně bolet. To fakt nepoznala, že ti stojí na noze?? To musela cítit ne? I kdyby měla jehlovy podpatek, tak to snad zjistí!?

Jana (Po, 28. 12. 2020 - 16:12)

Asi to nepoznala, byl to konec prstu, tak to asi nepostrehla. Jehly nemela, asi tak 4cm podpatek, ale rana jako kladivem. Byla jeste celkem pri sobe, takze o to horsi. Neco o omluve pronesla, ale vic to neresila. Asi si jeste myslela, ze z toho delam vedu.

Jan (Po, 28. 12. 2020 - 17:12)

Aha, rozumím. Jen na krajicek. I tak nezávidím. Nevím, ale uvědomuji si ženy, když si obuji podpatky, že by si měly davat pozor na co šlapou? Nebo lépe řečeno, že můžou být velmi nebezpečne ohledně jiným?

Lenka (Ne, 27. 12. 2020 - 19:12)

Omluvila se ti po tom šlápnutí aspoň?

Vlasta (Čt, 24. 12. 2020 - 00:12)

Ale moc nepopisuješ, jak se ti líbí na něm stát. Celkem by mě zajímalo jak to vidí holka, když stoupne celou váhou, třeba na břicho menšího kluka. Pro mě to bylo super a kolem 60.kg tak akorát, že jsem cítil pořádné vzrušení

Peťula (Čt, 24. 12. 2020 - 13:12)

Já jsem vždy preferovala svírání, omezení pohybu, v rozumné míře ztížené dýchání a podobně v leže. A též aby si kromě mučení užil mého těla, mé vůně. Takže mé zkušenosti se stoupnutím na brášku jsou minimální. Někdy mu chodidly svírám krk či tvář, avšak při tom většinou sedím na pohovce.

Vlasta (Pá, 25. 12. 2020 - 11:12)

A nezkusiš ho trochu přimáčknout k zemi celou svoji váhou? Myslím, co jsi psala, že velký je dost, na to aby tě unesl a myslím že postávání na jeho břiše by se mu líbilo. Ten tlak velmi příjemný.

Peťula (Pá, 25. 12. 2020 - 11:12)

Už je to více měsíců, co jsem, na popud někoho z této diskuze, na bráchovi stála. Ale víceméně jen jednou nohou na bříšku. Neodvážila jsem se postavit na něj naplno. Teď má 14, je o malinko větší, no můžu vyzkoušet trochu ho přimáčknout. Když, tak už dnes, nebo hned zítra. Ráda ho mučím ráno. To je člověk nadrženej a snese toho více a já také dokážu víc přitvrdit.

Vlasta (Pá, 1. 1. 2021 - 02:01)

Zkusila si na brášku stoupnout? A jestli jo, tak jak to probíhalo?

Peťula (St, 6. 1. 2021 - 15:01)

Jo, už vícekrát, v průběhu každých hrátek. Dám si před stoupnutím na něj záležet, aby už byl vysílený. Dělám to zatím tak, že jednou nohou mu naplno stoupnu na stehna nad koleny a tou druhou na jeho břicho a začnu postupně se stlačováním a hnětením. Přidávám na tlaku, a to až do okamžiků, kdy se prakticky nemůže nadechnout. Pak povolím, ale jestli si myslí, že je konec, tak to ne. Opět přitlačím a opakuju 2 krát. Pak zas na zemi jak ho sevřu, tak už nemá prakticky sílu vzdorovat a zmučím ho až na doraz.

Vlasta (Čt, 7. 1. 2021 - 17:01)

No ve 14ti letech by už Tě měl bez problémů udržet stát na břiše úplně v pohodě. Já si pamatuju, jak po nás se sousedem šlapala jeho ségra a to jsem byl schopen i povolit břišní svaly a na plno vychutnat si její váhu. Já byl tintítko a v pohodě. Kámoš soused tak 2x těžší a byl rád, že z něj přešlápla na mě. V současné době po mě šlape žena a to celkem pravidelně..ale to je už o něčem jiném. Tehdy jako malí jsme byli z cca 60kg celkem paf a mě se to zalíbilo do teď. Nejvíc jak postupně narůstal tlak na břicho a pak to uvolnění jak stála celou váhou zabořená do mojeho břicha.
Vydrží Tě bráška držet na břiše s objema nohama na něm?? A jaký pocit u toho máš?? Napiš, díky..vrací mě to zpátky na tu sladkou nevědomost o hrátkách..měj se

PK (So, 9. 1. 2021 - 09:01)

Píšeš, že jako malí jste byli z 60 kg celkem paf. Dá se to podrobněji popsat? Kolik vám jako malým bylo, kolik jste vážili a jak jste těch 60 kg prožívali?

Vlasta (So, 9. 1. 2021 - 19:01)

Bylo mě tak 13.-14. let a soused je o víc než rok mladší. Nevím kolik jsem mohl vážit, ale byl jsem bezpečně nejhubenější ze třídy. Soused je celý život cvalda, paradoxně to jemu dělalo problém ségru mít na sobě. Vůbec se toho nebála a jak jsme v podkroví jejich chaty leželi vedle sebe na zádech na zemi a kecali, tak poprvé přes nás přešla. Pak jsme ji mnohokrát dělali živý koberec přes celou délku chaty a já si to úplně užíval. Tak jsem to vyhledával vždycky, když byla možnost.

PK (So, 9. 1. 2021 - 20:01)

No chápu, ale v čem spočívalo, že jste byli jako malí kluci úplně paf z váhy šedesátikilové ženy?

Vlasta (Ne, 10. 1. 2021 - 01:01)

Ta váha byla na holku dost, poprvé mě to až překvapilo jaký to je pocit. Neznáme vzrušení a tak

Peťula (Čt, 7. 1. 2021 - 18:01)

Zkusím tady toto příště, o víkendu. Když jej svírám kupř. nohama, sedím mu na hrudi a pod., tak vyvíjím opravdu dost velký tlak na to, že jej totálně znehybním a je naprosto k o. Takže postavím se na něj příště.

Vlasta (So, 9. 1. 2021 - 07:01)

Ahoj. Ještě mě napadlo, kdyby měl přece jenom trochu problém a váha byla na něj příliš, tak ať skrčí trochu nohy. Tím pomůže břišním svalům a může si ten tlak "dávkovat". To by mu mohlo pomoct si to pořádně užít. Hlavně pak písni, jaké to bylo a jak dlouho Tě udržel. Měj se!

Reklama

Přidat komentář